Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

Sheensherr PW
4 lipca 2007, 15:41
No nie zupełnie. H5 jest takie jak h3 - toć to tak jakby powiedzieć, że Kopernik był z Ghany. Jak dla mnie największy błąd H5 to to że w miastach jest za mało potworów a za dużo ludzi czy elfów, np. Dungeon

Edit: Ładna hisotryjka ;P

kraken PW
4 lipca 2007, 16:16
Dambibi- Lewiatan to potwór z Bibli. Behemot miał być bodobny słonia albo niedżwiedzia i być potworem "lądu", Lewiatan wielkim morskim smokiem "wody", "powietrza" Ziz czy jak mu tam, miał mieć tak ogromne skrzydła że zasłaniał słońce. Wszystko to miało być zjedzone na uczcie (z okazji :P) podczas końca świata (Apokalipsa św. Jana). Legenda głosi że papież Sylwester I złapał Lewiatana i uwięził pod Watykanem (czyżby temat nowej powieści Browna?). Przepowiednia głośiła że II papież Sylwester uwolni Lewiatana i nadejdzie koniec świata, potem podana była jeszcze data 1000. Nadszedł koniec roku 999, i akurat papieżem był Sylwester II. Nadszedł nowy rok i nic się nie stało. Ludzie tak się cieszyli i świętowali że nowy rok ustalono świętem Sylwestra (a Lewiatan żył sobie długo i szczęśliwie pod watykanem :) THE END).

Dark Dragon PW
15 lipca 2007, 09:56
Chciałbym dodać sprostowanie do newsa na głónej. Ten "nowy" artefakt nazywa się "Freyda" i jest on dostępny od podstawki w edytorze map.

Alamar PW
15 lipca 2007, 10:16
Dobrze wiedzieć, choć u siebie w edytorze (wer. 1.5) niczego takiego nie widzę.

DArkon PW
15 lipca 2007, 14:41
Ja w swoim Edytorze map znalazłem potwora o nazwie Ghost_Dragon

Cichy PW
15 lipca 2007, 20:30
Chodzi (chyba) o ulepszonego kościanego smoka z Nekropolis.

MCalebMCalebNie, bo Ghost jest pozostałością z bety.
Spectral jest ulepszeniem.

DArkon PW
16 lipca 2007, 15:44
A ten Ghost Dragon teraz będzie w TotE (Tribes of the East), jako Alternatywa Kościanego Smoka

skate8 PW
16 lipca 2007, 16:10
nie Ghost Dragon tylko Horror Dragon.

f!eldf!eldTo jeszcze raz: Mamy Bone Dragon, a jego upgrade'y możliwe to: Spectral Dragon i Horror Dragon. Ghost Dragon był TYLKO w becie i pozostał TYLKO w edytorze. Jasne?

Alamar PW
17 lipca 2007, 10:19
@f!eld i MCaleb
Nie do końca - skoro zmieniono nazwę Rainbow Dragon na Shapphire Dragon, to i najprawdopodobniej horror też "poleci" i może jednak zostanie "duszek". :P

A teraz prośba do kogoś z sokolim wzrokiem - prosiłbym o odczytanie nazw jednostek orków (w niusie, jeśli komuś to umknęło), nowych zdolności i umiejętności (i czy umiejętność rasowa orków to blood rage czy battle rage), czy także nazw okrzyków wojennych. I pewnie paru innych rzeczy (poza imionami bohaterów, bo je już znam).
Najlepiej do tego celu ściągnąć sobie filmiki.
Thanks from the mountain.

Agrael PW
17 lipca 2007, 16:30
Jak mają filmiki to czemu nie mogą dać fotek orków ich bohaterów i okrzyków wojennych tak w czytelnych formach?
A nie sami musimy rozszyfrowywać...

Alamar PW
18 lipca 2007, 09:37
...bo taka jest polityka Ubisoftu (softu, nie Nivalu :P), by wszystko chować za zasłoną tajemnicy. Jak widać, takie postępowanie "wspaniale" się sprawdza (przecież nie było wycieków, a wszelkie informacje pochodzą tylko od Ubisoftu, co nie? ;) ).
A to, że się później pracownicy Ubi wściekają - cóż, sami sobie na to zapracowują. :P

Wracając do tematu - widzę, że wszyscy rzucili się na odszyfrowanie nazw, nie ma co. :P

A więc po kolei, to co udało mi się odszyfrować bądź odnaleźć tu i tam. Pogrubione nazwy, to to czego na 74% (albo i więcej) jestem pewny, reszta to domysły. Kolejność - podstawowa jednostka - czerwone ulepszenia - pomarańczki:

goblin - goblin trapper - goblin cultist
centaur - centaur nomad - wildness? centaur
warrior - ??? - warrior coś tam
shaman - witch - hag
butcher - ??? - chieftan
wyvern - poisonous wivern - pao kai
cyclops - undead? cyclops - bloodeyed cyclops

Agrael PW
18 lipca 2007, 16:10
A mi się wydaje że tam było goblin voyager nie trapper

Nazwy goblin, wyvern i cyclpos raczej są prawidłowe bo jak ulepszenia to podstawowa nazwa + jakiś dodatek np. poisonus
Tylko te alternatywne mogą być inne choć nie muszą

Jeden z centaurów na pewno mounted

Z filmiku wynika że pao-kai ma jakąś umiejętność pożarcia ciała przeciwnika(oczywiście zdechłego), ale co mu to daje to tylko się domyślać można.

Na filmiku nie dostała żadnych obrażeń, to po co chapnęła jednego całego lub nawet kilku czempionów zła?

MCalebMCalebBy mieć wzdęcie.

skate8 PW
18 lipca 2007, 16:38
w ten sposób odnawia sobie pkt. Zycia

f!eldf!eldA przynajmniej tak twierdzą pogłoski na podstawie tego, co puścił w przeciek Obi-val Kenobi.
Rach-ciach-ciach - dość jednozdaniowych głupot :P

Emperor Quar PW
18 lipca 2007, 17:53
Agrael:
Na filmiku nie dostała żadnych obrażeń, to po co chapnęła jednego całego lub nawet kilku czempionów zła?

Słownik j.polskiego -> Pokaz

Czy to w jakiś sposób Cię oświeci? Nie mam pojęcia.

@Alamar: Widziałem filmik. Stwierdziłem, że nawet mój sokoli wzrok sobie z tym nie poradzi :P Jednakże, jak zobaczyłem twój aktualniejszy post to, że tak się za przeproszeniem wyrażę: Wjechałeś mi na ambicje :> Dziś spróbuję jeszcze raz i jak zwykle niczego nie obiecuję :P

Odgrzewany kotlet: Osobiście wolę Horror Dragon, chociaż Ghost Dragon budzi jakiś tam sentyment :P W każdym bądź razie obawiam się jednego: Tłumaczenia CDPROJEKTu :>

Micki PW
18 lipca 2007, 19:07
O tak, też się boje . Pewnie przetłumaczą to "Horrorowy Smok".

Ja jednak wolę Ghost Dragona. Brzmi jakoś naturalniej.

DArkon PW
19 lipca 2007, 01:39
Jak CDP zrobi jakieś wtopy (czytaj Wpadki) to my te nazwy, opisy itp. poprawimy, acha jestem jednym z tych co tworzą Unofficial Patch, poprawiający wpadki tłumaczenia CD Projektu, chyba znacie ten Unoff Patch ???.

Tu macie link do tematu o Unoffpatchu, jeśli wyłapiecie takie źle przetłumaczone teksty w Polskiej wersji Heroes 5 + Dodatki.

Agrael PW
23 lipca 2007, 16:17
Mam pytanie czy jest spolszczenie do Legends of the Ancients?
Proszę o szybką odpowiedź...

Alamar PW
23 lipca 2007, 18:33
Jeszcze nie.

DArkon PW
23 lipca 2007, 22:11
Jest w Produkcji.

Edit:
Teraz tylko w tym, bo widzę że mój post w temacie Kampanie w Heroes V został skasowany więc tylko w tym.

f!eldf!eldW ilu jeszcze tematach to napiszesz?

Edit: Owszem. Ja go skasowałem.

Alamar PW
5 sierpnia 2007, 08:55
Jak kogoś interesuje prawdopodobny polski tytuł Tribes of the East, to (nie) radzę zajrzeć tutaj.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel