Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 162 - 163 - 164

Sheensherr PW
3 lipca 2007, 22:01
W dodatku niejaki Xian też chciał zrobić coś takiego dla niekumatych ;) to on się tu nazywa silvan:P
Pozdro;)

Cichy PW
4 lipca 2007, 17:51
Nie Xian, tylko Ogas! A propos, wszystko jest na 1 i 2 stronce tegoż tematu.

Valmir PW
14 lipca 2007, 17:56
Moja pierwsza jednostka i post na tym forum

Jeśli sie wam spodoba to zrobie do niej animację

MCaleb PW
14 lipca 2007, 17:58
Zrób przynajmniej strzemiona i siodło, bo chyba źle się jeździ, na oklep, na wilku.

Valmir PW
14 lipca 2007, 18:02
Jeśli goblin może tak jeżdzić to i druid tym bardziej jeśli śpi sie na kamieniach lub konarze drzewa to nie przeszkadza.

EDIT:
Ale niedługo to poprawię.

Ginden PW
14 lipca 2007, 18:29
Niezłe. Tylko... mamy jednego jeźdźca to po co robić drugiego? Jedyne szanse aby wasze jednostki weszły do WoGa to jako nowi dowódcy. Nawet jak zrobisz animację takowego jeźdźca to ona nic się zda. Zrób druida!

Valmir PW
14 lipca 2007, 18:34
To jest druid.
Według mnie miał rzucać zaklęcia wspomagające armie uleczenie, szczęście, radość,
kamienna skóra itp. Wilk miał być do obrony lub ucieczki od wolnego przeciwnika.
Edit:
Gif dla Ginden-a

O coś takiego ci chodziło?

Field PW
14 lipca 2007, 19:28
Faktycznie, lepiej. A można liczyć na - obok animacji - może jakiś płaszcz? ;)

Valmir PW
14 lipca 2007, 19:58
Quba Drake chciałeś na hipogryfie to masz

f!eld ok tylko powiedz jaka jednostka ma jakiś płaszcz bo niechce mi sie szukać

vinius PW
14 lipca 2007, 20:15
Dobry pomysł z tym gościem, brawo! przekoloruj mu tylko cos lub cos dodaj, dla urozmaicenia (pnącza, płaszcze, elementy kolczugi, takie tam) i będzie super :) (wyjątkiem jest hippogryf, nie do końca z resztą udany.)

Field PW
14 lipca 2007, 20:47
Hipogryf - super! A co do płaszcza - np. arcymag powinien takowy mieć.

Quba Drake PW
14 lipca 2007, 21:32
Valmirze dziekuję!
Heh nudziło mi się i sam zrobiłem Druida ale nie będę go pokazywał żeby nie kraść(że tak powiem) projektu Valmira:)

Tichondrius PW
14 lipca 2007, 21:37
Wkrótce zaprezentujemy wam nasz projekt Hipogryfa (Mówię w imieniu TI).
W tym poście. Ten nasz hipogryf został nawet wsadzony do gry. Mamy plik o rozszerzeniu *.def .

Oto screen z walki Hipogryfa. Robiony przez TrangOula.

Hipogryf*

* - To wersja BETA tego potwora. Finalna będzie ze szponami gryfa na przodzie zamiast kopyt i bez błędów. Oczywiście jeżeli Valmir się zgodzi można podjąć współpracę (Tak, tak rekrutacja wskazana)

PS. Valmir, płaszcz dobry ma Strzelec.
PS2. Valmir, mi się oba Hipogryfy podobają i ten nasz i ten twój. Możnaby to jakoś zrobić i uzyskać jednostkę. Słabszy i silniejszy lvl.



Elleshar PW
14 lipca 2007, 21:46
Tak mnie ten jeździec hipogryfa zachwycił, że aż mi mowę zabrało. Idealne wręcz połączenie "podwozia" (nóg i reszty konia) i orła/gryfa. Płaszczyk mógł by być, bo teraz mi się bardziej kojarzy z jakimś wojownikiem, niż druidem, ale jest pięknie. Jeśli jeźdźca bierzemy "na sucho" (bez wierzchowca) to kaptur pasuje jak ulał, ale "na mokro" (z wierzchowcem) należałoby:
a) tak jak powiedziałem dodać płaszczyk
b) prze kolorować kaptur
Cudo!
PS: To jest do Valmira, a hipogryf z TI też fajny, ale nie wiedzieć czemu Valmira bardziej mi się podoba. Przejście gryf - koń płynne, skrzydła dopasowane, jeździec też w porządku, ale tak jak mówiłem ten Valmira ładniejszy (według mnie).

Valmir PW
15 lipca 2007, 10:23
Quba drake jeśli robisz druida to nikomu a przynajmniej mi to nie przeszkadza
a tu zrobiłem trochę inną wersję hipogryfa


Sheensherr PW
15 lipca 2007, 10:24
No, no, no - ten bardzo fajny. Czy to jest głowa z ognistego ptaka.

Quba Drake PW
15 lipca 2007, 11:33
Ładny, te skrzydła to tak specjalnie chyba:)
Teraz moja kolej:
http://img412.imageshack.us/img412/2531/druiddf6.png



Muszę je jeszcze trochę poprawić, mam problem z cieniowaniem różnych elementów;/
Ps.Jak to się robiło żeby w poście umieścić obrazek a nie link(nie pamiętam tylko jak to się robi:).

Valmir PW
15 lipca 2007, 11:38
Quba robiło się to znakami img i /img w nawiasach kwadratowych
Miałeś bardzo dobry pomysł z szatą mnicha.

Cichy PW
15 lipca 2007, 12:05
Po kolei...
Druid na wilku jak dla mnie super, jeszcze tylko siodło i jakaś sensowna broń i można brać się za animację!
Pierwszy hipogryf taki sobie, 5/10
Drugi hipogryf o wiele lepszy, tylko nie podobają mi sięza bardzo te kolorki po odwróceniu kolorów. 8/10

Oby tak dalej! Moja rada: zajmij się animacjami!

@Quba: Broń troszki zniekształcona. 7/10

Quba Drake PW
15 lipca 2007, 12:21
Ale która, ten drugi miał trzymać laske z takim wężem ale mi nie wyszedł:/
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel