Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Vittorio PW
12 lipca 2007, 00:55
Ku chwale Syllany! Trang: Nawet tak nie bluźnij.
Chciałbym abyście w tym temacie zamieszczali wszystko co do tej pory wiadomo o nowym WoGu, oraz przedstawiali swoje przypuszczenia.

Wiwern PW
12 lipca 2007, 10:01
O nowym WoGu mało wiemy. Po pierwsze w tym czasie prawie nic do WoGa nie dodano. Na pewno można się spodziewać poprawek i nowych skryptów (to bodajże miało wejść przed premierą nowej wersji jako patch). Nowych jednostek może wogle nie być ale jak będą to mogą być z Might and Magic. Dowódcy mają posiadać własne księgi magii i zaklęcia i kilka innych opcji. Więcej rzeczy jest trudno dodać bo jest ograniczenie miejsca na jednostki :( Jeśli Slava nauczy się to zmienić lub dostaniemy kod źródłowy (nie prędko) to można dodać nowe miasta (na razie zostało miejsc na 1 miasto). Nowymi miastami mogą być:
Bastion - Egipskie, pustynne miasto
Grove - Miasto mrocznych elfów
Forge - odtworzenie kuźni
Regna - Miasto lodowe lub portowe (zawsze mi się myli)
Vori - Miasto lodowe lub portowe (zawsze mi się myli)
Na,, pocieszenie'' dodam, że 1/2 tych projektów nie będzie pewnie zrealizowana.
Najgorsze jest czy da się dodać nowe miasta. Gdyby nie dało się dodac nowych miast to mogą być dowódców dwa rodzaje dla miasta (magiczny i wojownik).
Nowa wersja ma być tą ostatnią :( Daty premiery nie ma i zbyt prędko nie będzie.

Przydatne linki:
http://www.wog.acidcave.net/future.php
http://heroescommunity.com/forumdisplay.php3?FID=12

Jak dla mnie nowy WoG będzie kontrowersyjny przez nowe możliwości dowódców (ja chce nowe możliwości). Ogólnie bez zmiany limitu jednostek zbyt wiele się nie zrobi.

Quba Drake PW
12 lipca 2007, 10:08
Regna portowe, Vori lodowe:P.O ile się nie mylę to każda profesja w zamku będzie miała innych dowódców.

Ginden PW
12 lipca 2007, 10:18
W WoGu jest miejsce na 2 miasta. Jednym będzie Bastion, a drugie będzie do oskryptowania.

Altair PW
12 lipca 2007, 11:39
Trochę o przyszłym Wogu 3.59 można sobie przeczytać W ERM Scripterze (chociaż wątpię by te informacje były nadal aktualne). Nazwy nowych skryptów:
POUCH
GUILD OF BOUNTY HUNTERS
WISHING VAULT
SWITCHING DWELLING TYPES

AmiDaDeer PW
12 lipca 2007, 13:01
Altair:
POUCH
GUILD OF BOUNTY HUNTERS
WISHING VAULT
SWITCHING DWELLING TYPES

Czyli po kolei: nie wiem, Gildia Łowców Nagród, coś tam Życzeń, Zmienianie typów siedlisk.
Ciekawe, bardzo ciekawe...
Znam jednak osoby, które uważają, że wersja 3.59 nie będzie się wyróżniała czymś szczególnym od wersji 3.58 (oprócz nowymi skryptami i jednostkami). Gdyby tak było, to by było smutno. :P
A co do pytania "Co będzie w WoG 3.59" to mam bardzo prostą i wiele wyjaśniającą odpowiedź:
WIELKA NIEWIADOMA.

Vittorio PW
12 lipca 2007, 13:48
A propo miasta Grove (bastionu). Czy któryś z użytkowników forum został beta testerem tego miasta?
-------
Trang nie rozumiem o co chodziło z tym bluźnieniem.Jestem dobrze wychowanym druidem.

Ginden PW
12 lipca 2007, 13:56
Bodajże Avatar. Ja mam nadzieję, że w 3.59 zobaczymy wybór drogi doświadczania jednostek np. czy chcemy szybszego smoka, ale któremu z poziomem wolniej rosną obrażenia...

Cichy PW
12 lipca 2007, 14:01
Vittorio:
A propo miasta Grove (bastionu). Czy któryś z użytkowników forum został beta testerem tego miasta?

Chyba pomyliłeś się co do nazw - Grove a Bastion to dwa inne projekty.
A jeśli chodzi o testowanie, to team(y) tworzące ww. miasta na pewno wszystko utrzymują w tajemnicy.
EDIT: Co testuje Avatar - Bastion czy Grove?

Cytat:
Trang nie rozumiem o co chodziło z tym bluźnieniem.
Najwyraźniej ktoś tu nie toleruje innych "wyznań" (jeśli kult Sylanny można tak nazwać).

Agrael PW
12 lipca 2007, 15:55
Ja ucieszyłbym się jak by w Wogu 3.59 znalazły się Bastion i Grove(czy jakoś tak) pozostałych miast bym nie chciał jednostek neutralnych nie musiało by być dużo bo doszły by te z zamków nie? Dowódcy oczywiście nowe zdolności i własne księgi czarów. Chciałbym żeby zmienili dowódce Inferno bo sukkub jest paskudny...
I można by zrobić nowe czary ale to chyba wychodzi za ustawę...

Ginden PW
12 lipca 2007, 16:05
Grove nie będzie w nowym WoGu idioci. Nie da się przeczytać, że to jest MOD? Zamienia cytadelę na Grove. A czy nie mówiłem, że jedno miasto będzie do oskryptowania? A więc nie zaśmiecajcie bazy danych!
A co do Sukkuba to zacytuję kolegę Zielevitza: "To se zrób".

Vittorio PW
12 lipca 2007, 16:05
No ba. Mamy chyba demokrację i każdy ma prawo do wyboru wyznania.
Zacytuję Gindena: "Grove nie będzie w nowym WoGu idioci. Nie da się przeczytać, że to jest MOD?"
Po pierwsze: Jestem druidem i nie pozwolę się obrażać *kostur w jego ręce chwieje się niebezpiecznie*
A po drugie: Skoro to jest MOD to dlczego nie można go znikąd pobrać? (jeśli wiesz skąd podaj linka)

Nemomon PW
12 lipca 2007, 16:11
Ale u nas panuje mariaż Smoczokracji z Liszokracją, więc to różnie bywa...
Aby nie było, że offtopuję, to tutaj kiedyś napisałem, co bym chciał, aby 3.59 zawierał.

Ginden PW
12 lipca 2007, 16:31
Ten mod nie jest skończony.

AmiDaDeer PW
12 lipca 2007, 17:43
Cichy:
A "pounch " znaczy "łapówka" :P .

A "pouch" znaczy "kieszeń", "ładownica", "worek pod oczami" albo "torba kangura".

Vittorio:
Jestem druidem i nie pozwolę się obrażać *kostur w jego ręce chwieje się niebezpiecznie*
A ja jestem Faramir II Tuck, potomek jednego z najwybitniejszych rodów niziołków i nie pozwolę, żeby jakiś facet z jeleniem na głowie stwarzał bójki (idioci to w tym przypadku nie jest obraza).

Nemomon:
Ale u nas panuje mariaż Smoczokracji z Liszokracją
Myślałem, że to jest Łasistowska Republika Demokratyczna (ŁRD) pod kontrolą Zjednoczonych Krajów Smokowładnych (ZKS), a ustrojem jest połączenie monarchii i republiki.

Ginden:
Ten mod nie jest skończony
Ale niedługo będzie... z mojego powodu. Żeby takimi fioletowymi dziwami nic-nie-mającymi-wspólnego-ze-światem-Might-and-Magic zastępować bazyliszki i hydry! A paszoł w buraki!

Ginden cytując Zielevitza:
To se zrób
To nie jest wcale cytat Zielevitza! Pierwszy raz coś takiego powiedział Piast Kołodziej, kiedy pewien podróżnik powiedział, że chciałby koło z metalowymi obręczami. A i tak używa ich tak wiele osób, że to nie powinno być zaliczane do cytatu.

Ten temat właściwie jest zbyteczny (chyba, żeby to było miejsce na offtopy). Nikt nieupoważniony nie wie, co będzie w WoGu 3.59. NIKT.

Aha - jak ktoś chce jeszcze wiedzieć, to niech spróbuje się skontaktować z Mistrzem Slavą. Ja próbowałem. I nie pytajcie o skutki.

vinius PW
12 lipca 2007, 17:49
A tak przy okazji: demokracja to nie anarchia. Demokracja znaczy, że panuje większość, a nie "róbta co chceta" :)

A o nowym WoGu to wiedze zapewne ma i (OŻW!) Smoczy Władca.

AmiDaDeer PW
12 lipca 2007, 17:56
Vinius:
A tak przy okazji: demokracja to nie anarchia. Demokracja znaczy, że panuje większość, a nie "róbta co chceta" :)

Demokracja znaczy, że lud może GŁOSOWAĆ. A i tak większość rządzących ekhm... ludzi tego nie rozumie.

Vinius po raz drugi:
A o nowym WoGu to wiedze zapewne ma i (OŻW!) Smoczy Władca

Poprawka - o nowym WoGu to wiedzy zapewnie nie ma i (OŻW! już wiem, co to znaczy, wybacz, Acid Dragonie) Smoczy Władca.

EDIT:
Cichy:
Hobbicie, po primo to mów na temat (pouch znaczy również dawać łapówkę). Wybacz, że tak powiem, ale przyszedłeś tutaj szukać zaczepki?

Raz - nie da się mówić w tym temacie na temat. Dwa - w translatorze nie było nic na temat łapówek (przynajmniej u mnie), a w dodatku napisałeś "pounch", co chyba oznacza zupełnie co innego. Trzy - nie, nie przyszedłem tutaj szukać zaczepki. Przyszedłem by się wypowiadać o wielkiej niewiadomej (czyli o WoGu 3.59).

Cichy po raz drugi:
Może byś łaskawie przestał nas pouczać?

Nie mam jak przestać - nawet nie zacząłem. Ja po prostu poprawiam. Niektórzy uważają, że na tym forum to same żarty się dzieją, więc próbuję "żartobliwie" ustawić ich na ziemię (ale będę chyba musiał zmienić metodę, bo to nie zawsze działa).

Cichy po raz trzeci:
Co żeś się tak przyczepił do tych cytatów (...)?

"Warownia" to cytat? Kurczę, nie wiedziałem. A powiedz, czyj?
A tak na poważnie - ludzie czasem zamiast cytować tego, kto pierwszy raz wypowiedział jakieś zdanie, cytują kogoś, kto cytował kogo innego, kto cytował tego, kto pierwszy raz wypowiedział jakieś zdanie, uważając, że ten, kogo cytowali to zdanie wymyślił (jak np. z Zielevitzem i Piastem Kołodziejem {a podobno z tym cytatem Piasta to prawda!}). Zrozumiałe?

vinius PW
12 lipca 2007, 18:01
A czegóż to nie ma? Może i ma :)
PS. OŻW - Oby Żył Wiecznie! kto tego skrótu nie zna, nie powinien pisac o Smoczym Władcy.

avatar PW
12 lipca 2007, 19:39
Dla sprostowania: nie jestem testerem NICZEGO. Skąd takie plotki?

Trang Oul PW
12 lipca 2007, 20:02
Proszę o nie plugawienie tego tematu spamem. Przynajmniej tego tematu.
Zwłaszcza tego tematu.
Otworzę, kiedy będzie coś wiadomo o 3.59.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG] Co przyniesie WoG 3.59?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel