Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2007
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Sheensherr PW
9 lipca 2007, 16:27
Sheensh - Ostrołęka

Nemomon PW
9 lipca 2007, 16:31
Ja nie miałem na myśli centrum - centrum. Tylko takie miejsce, gdzie wszystkim będzie najbliżej. Co do szukania taniej miejscówki, to prawie jak szukanie igły w stogu siana. Wszędzie można znaleźć tanią miejscówkę.

Więc jak się orientuję, to pod uwagę brane są następujące lokacje: W-wa, Częstochowa, Koszęcin i coś jeszcze?

Quba Drake PW
9 lipca 2007, 16:32
Eeee...wiecie co może tak Koszęcin i Częstochowe traktójcie jako całość, mam taki plan ale o tym później:).

Sheensherr PW
9 lipca 2007, 17:27
A nie można by było zrobić zjazdu w jakiejś grodzie ;P bardziej na północy

Ginden PW
9 lipca 2007, 17:56
Dobra. Uporządkujmy propozycje:
*Koszęcin - Ginden, Quba
*Gliwice - Ja, ew. MCaleb
*Gdańsk - Quar, Acid, Altair (dwóch ostatnich zakładam tylko), f!eld
*Częstochowa – Acid, Quba, Dark Dragon, f!eld
*Gniezno - Cichy, Sheensherr
*Wrocław - Trang, Nevandar, Vatras
*Warszawa - Nemomon, Kreator, Cuthbert2, f!eld
*Poznań - Dark Dragon
*Malbork - Acid, Kreator, Sheensherr

P.S. Qui mógłbyś zrobić tag wylistowania?

Sheensherr PW
9 lipca 2007, 18:24
Za Gnieznem jestem jeszcze ja, nie zrobiłeś Warszawy :|

Trang Oul PW
9 lipca 2007, 18:40
Ja za Wrocławiem.

MCaleb PW
9 lipca 2007, 18:46
Ja całą trasą Wrocław - Kraków mogę się wybrać.
Jednakże jeżeli ktoś zaproponuje jakieś ciekawe miejsce, to mogę także się przyłączyć.
Na razie wszystko jest w proszku.

Kreator PW
10 lipca 2007, 23:52
Ja polecam Stolicę ze względu na (prawie), centralne położenie. Mogę również służyć jako przewodnik po mieście i łowca tanich tawern oraz noclegowni (o ile jest to możliwe w Warszawie ;)). Ewentualnie pomysł Smoka z miastem Malbork też jest godny rozwagi, klimat troszkę Herosowy a i z tanim kwaterunkiem nie powinno być problemu. A może Kazimierz nad Wisłą? W miarę jeszcze centralne położenie a i zamek w okolicy też by się znalazło.

EDIT. Jeśli nasza grotowa ekipa byłaby zaopatrzona w namioty, a zjazd nie trwałby zbyt gługo (powiedzmy 3 dni), to moglibyśmy założyć obóz na mojej działce, która jest położona w lesie zaledwie 10 kilometrów od Warszawy. Dojazd tam jest bardzo łatwy, mam na myśli bezpośredni autobus łączący działkę z miastem.

Vatras PW
11 lipca 2007, 10:24
Mi najbardziej pasuje Wrocław.

Sheensherr PW
11 lipca 2007, 12:14
Hmmmm....Malbork rzeczywiście ma klimat hirołsowy. Byłoby ciekawie ;). Najlepiej byłby się spotkać gdzieś, gdzie w okolicy jest jakiś zamek JESTEM ZA MALBORKIEM

Cuthbert2 PW
13 lipca 2007, 09:10
Z przyczyn czysto egoistycznych - dziecko w drodze i nie chcę zostawiać ukochanej samej - optuję za Warszawą. Niestety nie mogę pomóc w ewentualnym nocowaniu zlotowiczów ale, jeśli w końcu stanie na Warszawie, mogę pomóc nieco w organizacji. Jakby co to proszę o maila grzeczy6@wp.pl

Tichondrius PW
13 lipca 2007, 11:27
A może zakopane?

Cuthbert2 PW
13 lipca 2007, 12:49
A może morze? Możemy (morzemy?) tak sobie rzucać kolejne propozycje ale to, moi drodzy do niczego nie prowadzi. Mam kontrowersyjną propozycję. Zwolennicy Warszawy skrzykują się i zaczynają coś robić czekam na maile

Field PW
14 lipca 2007, 11:35
To ode mnie jeszcze:

Gdańsk, Częstochowa, Warszawa

Reszta nie bardzo. No, Malbork na siłę ;)

Acid Dragon PW
18 lipca 2007, 23:52
OK, widzę, że zdania są już jakoś ustalone.

Mimo, że osobiście też nie przepadam za tym miastem, chyba jednak najwięcej osób (a o to chyba za pierwszym razem powinno chodzić) zgromadzi Warszawa.

A więc, Warszawa, 4 lipca?

(ale wciąż twierdzę, że Malbork lub Częstochowa byłyby lepsze pod względem klimatu)

Emperor Quar PW
19 lipca 2007, 00:02
4 lipca? Nie wiedziałem Smoku, że odbywamy podróż w czasie :)

Też nie lubię Warszawy. Mógłbym jedynie Malbork na siłę :P Może to i dobrze. Bym się trochę zdenerwował, że przyjechaliście się spotkać na moich terenach, a ja wtedy akurat wyjazd dyplomatyczny miałem :P

Acid Dragon PW
19 lipca 2007, 00:12
Bleh :P

4 sierpnia oczywiście :)

Trang Oul PW
19 lipca 2007, 00:17
Na 1 dzień? Opłaca się?

Acid Dragon PW
19 lipca 2007, 00:23
Traaang - masz lepszy pomysł?
Jak dotąd nikt nie był tak miły, żeby wskazać możliwość noclegu.

EDIT: no chyba, że propozycja Kreatora, o ile namiotów starczy...

Kreatorze - a czy czymś w rodzaju łazienki (najlepiej z prysznicem ;) tam dysponujesz?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [Archiwum] Zlot KG 2007

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel