Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2007
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8

Trang Oul PW
7 lipca 2007, 20:27
Dlaczego to ukrywasz? Przecież parę innych istot też chce przyjechać.

Nevendar PW
7 lipca 2007, 20:28
Ukrywam to, ponieważ to jeszcze nic pewnego.

Trang Oul PW
8 lipca 2007, 01:54
Grrr, w towarzystwie nie ma tajemnic.
Po czym wbija Nevendarowi eteryczne ostrze w plecy.

Nevendar PW
8 lipca 2007, 08:18
Już nie ma tajemnicy, i nic mi nie wbijaj, liszku, bo cię porazi gromik.

Ginden PW
8 lipca 2007, 10:34
A co powiecie na Katowice? Miasta śląskie są najliczniej zaludnione, blisko i do krypty MCaleba i Tranga... Miejsce na nocleg też się znajdzie...

Vatras PW
8 lipca 2007, 11:04
Ja mam wszędzie daleko... za wyjątkiem Wrocka (jakieś 100km na północ od mojej krypty to całkiem blisko) :). Ale Częstochowa też mi pasuje.
Co do wyjazdu do jakieś małej wioski: właśnie powróciłem z takiej wyprawy i jakoś nie widzi mi się powtarzanie tego :/. W mieście zawsze znajdzie się coś do zwiedzenia, tudzież jakaś przyjemna tawerna do leniuchowania, a na wsi bywa z tym różnie.

Cichy PW
8 lipca 2007, 12:57
Ja tam bym wolał Gniezno, bo to najbiższa moim bagnom (hydrą jestem) miejscowość, która tu została wymieniona :P .

@Vinius - jaki Kostrzęcin? Chyba Koszęcin!

Ginden PW
8 lipca 2007, 14:16
Może Gliwice? Do Katowic blisko, lasów też trochę jest, zwiedzać też można...

Sheensherr PW
8 lipca 2007, 19:13
Też jestem za Gnieznem, albo jeszcze bardziej na wschód ;). Tak aby położenie tej miejscowości odpowiadało i tym z południ i tym z północy polski.

Quba Drake PW
8 lipca 2007, 19:18
To może głosowanie?

Dark Dragon PW
9 lipca 2007, 11:31
Mnie pasuje Poznań i Częstochowa (Z tym klasztorem to świetny pomysł).

Ginden PW
9 lipca 2007, 12:24
Ja jestem za tym, by zatrzymać się w jakiejś wsi pod Częstochową lub Katowicami (chociaż pod tym drugim nie ma wsi). Czemu?
a)W mieście jest drożej
b) Na wsi możesz podziwiać widoki
c) możemy potem podjechać do miasta i tam pozwiedzać
d) świeże powietrze doskonale działa na płuca
e) śpiąc w temperaturze 15 stopni spalasz 800 kalorii dziennie – forma odchudzania

Cichy PW
9 lipca 2007, 12:34
No to kilka adnotacji:
a) Popieram
b) J.w.
c) J.w.
d) Niestety nie dla alergików :( (no chyba, że wieś jest wysokogórska lub "niskomorska")
e) To prawie tak samo jak wchodzenie po schodach przez 30 minut :P

Alamar PW
9 lipca 2007, 13:09
Ginden:
Ja jestem za tym, by zatrzymać się w jakiejś wsi pod Częstochową lub Katowicami
(...)
d) świeże powietrze doskonale działa na płuca

Lol
Świeże powietrze to masz nad morzem, a nie na Śląsku.:P

vinius PW
9 lipca 2007, 13:16
He he, to mnie się taki kawał przypomina: jak przyjechał Ślązak nad Bałtyk, to go musieli reanimować przykładając usta do rury wydechowej karetki, bo doznał szoku od nadmiaru jodu :)

Emperor Quar PW
9 lipca 2007, 14:09
Dzięki Vinius za poprawę humoru ;)

To czemu nie Pomorze ? ;) Gdańsk to ładne miasto, a i wieś się jakaś znajdzie :P Chociaż można by też zwiedzić Sopot :]

Może by mi jeszcze ten Malbork pasował :P

Ginden PW
9 lipca 2007, 14:25
Toż to kraniec Polski! Na Śląsku nie jest tak źle. W "rzekach" zaczynają pojawiać się prymitywne bakterie. Nocą pięknie świecą.

Nemomon PW
9 lipca 2007, 14:42
Dobra, to zróbmy małą listę, kto jest z kąd, abyśmy mniej więcej określili jakiś środek dla wszystkich lub aby przynajmniej jakiejś większości pasowało. Bo póki co, rozszarpujemy biedną Polskę na kawałki i na razie nic nie wiadomo tak na dobrą sprawę.

A więc:

Nemo - Warszawa

Emperor Quar PW
9 lipca 2007, 16:10
Skoro ma być centrum to zostają okolice:

Warszawy,
Poznania,
Torunia,
Łodzi,
Lub coś w ten deseń :P

Przecież nie chodzi tylko o to, żeby był idealny środek i wszyscy mieli w miarę podobny dojazd. Najważniejsza jest chyba tzw. 'Dobra Miejscówa'. Gdzie jest w miarę tanio i są dobre miejsca do obejrzenia. No, ale w każdym razie i mimo braku pewności czy będę, informuję:

Quar - Gdańsk

Quba Drake PW
9 lipca 2007, 16:22
Almar wspominałem że gmina Koszęcin jezt zalesiona w ponad 60%(coś ok 72% reszta to pola i wsie) tak więc świerze powietrze jest.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 6 - 7 - 8
temat: [Archiwum] Zlot KG 2007

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel