Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Zlot KG 2007
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Cichy PW
7 lipca 2007, 13:56
Do Warszawy mam ze 250 kilometrów [słyszał ktoś o Janikowie?] - jak na jedno(dwu)dniowy wyjazd do za daleko :P.

A na miejsce zlotu proponuję "coś" mniej zaludnionego (tak jak było w tym temacie).

AmiDaDeer PW
7 lipca 2007, 14:14
Jak już mówiłem ja nie przyjadę, ale może - skoro każde miasto jest dla jednych blisko, a dla drugich daleko - pojechalibyście do Freetown? To stolica Sierra Leone w Afryce. :P

Trang Oul PW
7 lipca 2007, 14:25
A może by tak wyznaczyć geometryczny środek? Mogę go wyliczyć, potrzebne mi będą tylko współrzędne wszystkich miejscowości (i ewentualnie liczba mieszkańców).

Dark Dragon PW
7 lipca 2007, 14:44
Mnie najbardziej pasuje na 1 dzień. Nie będzie problemu z noclegiem.

Sheensherr PW
7 lipca 2007, 14:58
No właśnie, Dark ma rację, najlepiej by było na jedne dzień gdzieś w mniejszej miejscowości;)

Seener PW
7 lipca 2007, 15:08
Ja od razu mówię, że jeśli chodzi o Warszawę to ja odpadam.

Acid Dragon PW
7 lipca 2007, 15:16
fajnie, ale co niby będziemy robić przez jeden dzień w małej miejscowości?
Na dwa dni, czy tydzień z dachem nad głową (względnie namiotem) - jak najbardziej. Wtedy można odpocząć, ognisko urządzić, na długi spacer się wybrać... ale jeśli już na jeden dzień tylko to jednak przydałoby się jakoś w miejscu, gdzie można usiąść, coś zjeść, może coś chociaż zobaczyć... W Malborku jest zamek, w Częstochowie - klasztor, a w Warszawie też by się coś wybrało ;).

W sumie Częstochowa może faktycznie być sensowna.

Cichy PW
7 lipca 2007, 15:49
@Hobbit - wolałbym się wybrać do ciut bogatszego miasta, np. Gaborone (stolica Botswany - pustynia Kalahari, rzeka Okawango...)

Nemomon PW
7 lipca 2007, 16:18
No właśnie, lepiej na kilka dni, np. weekend coby nikomu w pracy (względnie) nie przeszkadzało. Wycieczka na jeden dzień ma to do siebie, że czasami dłużej jedziesz na tą wycieczkę, niż się nią cieszysz. Co do pomysłu tydzień czasu, to względnie mi może pasować, ale ostatnio w pracy mam kontrolę za kontrolą, teraz najbliższa w poniedziałek lub wtorek :/, i nawet nie wiem, kiedy się te kontrole skończą.

Ginden PW
7 lipca 2007, 16:33
Częstochowa mi pasuje... A może lepiej: Katowice! Ale może by przesunąć termin na np. koniec sierpnia? Część osób ma własne wyjazdy w tym czasie.

Quba Drake PW
7 lipca 2007, 16:58
Acid Koszęcin jest tylko oddalony o ok.30 km od Częstochowy, środek lokomocji Koszecin-Częstochowa zapewniają takie "minibusy":) chyba 4 zł w jedną stronę, w Koszęcinie jest pole namiotowe .

Ginden PW
7 lipca 2007, 17:06
Mapa Koszęcina:
Klik!
Teren całkiem ładny i w granicach moich możliwości. Nawet na rowerze dojadę. Ale jak stoi tam sprawa z noclegiem i wyżywieniem? Czy jest możliwość dojazdu autobusami?

vinius PW
7 lipca 2007, 17:44
Warto dodac, że Kostrzęcin jest niedaleko Włoszczowej, łatwo będzie dojechać ^_^

Quba Drake PW
7 lipca 2007, 18:35
Jest dworzec kolejowy są przystanki autobusowe, tras rowerowych jest dóżo, sam byłem ostatnio organizatorem rajdu rowerowego.Nie martw się mimo iż poziom urbanizacji Koszęcina jest na poziomie wsi to sklepów nie brak są też bary restauracje.Jeśli chodzi o zwiedzanie to jest zanytkowy kościół Świętej Trójcy oraz Pałac(tylko nie pamiętam jak się nazywa).Zresztą zobaczcie sami www.koszecin.pl.
Ps.Zoriętuję się jak to wygląda z tym polem namiotowym.

Nemomon PW
7 lipca 2007, 18:55
Czyli powiadacie, że wpierw dojazd do Częstochowy a potem do Koszęcina? Tylko jak dokładnie i jaki jest kosztorys dojazdu tam?

Quba Drake PW
7 lipca 2007, 19:04
Można odrazu do Koszęcina:)Spokojnie to tylko plany.

Sheensherr PW
7 lipca 2007, 19:17
To chyba odpadam, jestem z Ostrołęki X|

Nemomon PW
7 lipca 2007, 19:17
Zgadza się, ale jak się robi plany, to trza wszystko uwzględniać od razu. Ja zawsze, zanim gdzieś wyruszę za miedzę, to robię dokładne plany - co, gdzie, kiedy etc. Nawet, jeżeli pozostaną tylko planami.

Alamar PW
7 lipca 2007, 19:27
Cytat:
A możeby tak wyznaczyć geometryczny środek?

Patrząc na mapkę, to chyba najlepszym miejscem dla większości tu piszących byłby Poznań, Gniezno... albo Toruń.

Nevendar PW
7 lipca 2007, 20:17
A może jednak Wrocław? :) Moje i Tranga miasto. Łatwy dojazd, miejsce do spotkania łatwo znaleźć. Co myślicie? Nocleg może być to na przykład moje stare gimnazjum, można wynająć salę (wynajmowaną na śluby, imprezy). Koszt muszę się jeszcze dowiedzieć, ale są jeszcze inne miejsca.

Mam jeszcze inny pomysł, ale to musiałbym jeszcze z Acidem porozmawiać na GG.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [Archiwum] Zlot KG 2007

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel