Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14

DArkon PW
20 czerwca 2007, 19:59
http://forums-fr.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/7501009903/m/6021062865 nowe Screenshoty z Tribes of the East ;)

A tu macie tłumaczenie tego postu, w wykonaniu Napka

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=30804
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=30807

Edit:

A tu jest Inna wersja tego tłumaczenia:

http://homm5.gram.pl/news.php?id=242

Edit 2:

Czyli już wiadomo kto będzie Alternatywami Przystani Fanatyczne Jednostki Przystani (FJP).

Alamar PW
30 czerwca 2007, 17:27
http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=6727

Sheensherr PW
30 czerwca 2007, 18:22
Ooo, bardzo ładne. Szczególnie uroczo wyszedł trupiak

Field PW
30 czerwca 2007, 19:32
http://img153.imageshack.us/img153/4094/homm22gn4.jpg

"Włosy" to mu wyszły nad wyraz realistycznie... :/

Emperor Quar PW
30 czerwca 2007, 20:36
Nice arts ;)

Swoją drogą mogliby już oficjalnie pokazać 'orkowe' jednostki i ich statystyki... No i powiedzieć wprost, że alternatywne jednostki przystani to fanatycy, a nie 'palić ruska' :P

Najbardziej podoba mi się ten obrazek, bo oddaje realizm :>

EDIT: Znalazłem coś. Hmy, z wyglądu przypomina nagę :P Czyżby mieliby dać do neutralnych? Śmiem wątpić...

Elleshar PW
30 czerwca 2007, 20:59
Najprawdopodobniej tego nie dodadzą. Data na obrazku (2004) wskazuje na to, że mieli ochotę dodać Nagi do HV, ale poszli na oryginalność (ubolewam nad tym, bo Naga to moja ulubiona jednostka w HIII :( ).

Sheensherr PW
30 czerwca 2007, 21:08
Dobrze zrobili(przynajmniej dla mnie :P ), że zamiast nag dali słodziutkie, puchate, kotowate;P Rakshasy

Emperor Quar PW
30 czerwca 2007, 21:45
Elleshar:
Data na obrazku (2004)
No fakt. Gapa ze mnie... Pewnie kiedyś nie zauważę pędzącego topora prosto w mój pusty łeb :P Swoją drogą Nagi jako osobna frakcja to dopiero oryginalny pomysł. Na tyle oryginalny, że nie idzie się tego spodziewać po Ubivalu. Niestety pewnie większość z Was zdążyła zauważyć, że jak Ubiwał wpadnie na coś mądrego, to tego nie wykorzystuje >.< Nawet ja od nich jestem mniej leniwy :P

Elleshar PW
30 czerwca 2007, 22:42
Nagi, jako samodzielna rasa (może nie całkowicie, bo u nich służyły Murlocki) występowały już w Warcrafcie III (popranie napisałem?), a wywodziły się z Nocnych Elfów, więc nie pierwszy na to wpadłeś ;).

PS: Ja jestem jeszcze bardziej leniwy (tak, prawie nie możliwe, ale to prawda) od Ubiwału. :P

Acid Dragon PW
30 czerwca 2007, 22:49
Z tymi nagami, to jakaś wstępna koncepcja chyba była, coby weszły właśnie jako oddzielna rasa. Swojego smoka nawet dostały o imieniu Shalassa.
więcej w temacie o historii Ashan, co to ją Alamar wspaniałomyślnie przetłumaczył.

Czyżby jednak trzeci dodatek z wodnym miastem?

Alamar PW
30 czerwca 2007, 23:00
...zatytułowany "Search for more money". :P

I jeśli mnie pamięć nie myli, to w Ashanie mało być łącznie 11 frakcji (nie wszystkie musiały by się znaleźć w HoMM).
Poza tym, trzeba wziąć pod uwagę, że Fabrycy jak i Nival często wymigują się od podania prawdziwych/bezpośrednich odpowiedzi na temat ich gier - więc należy zachować pewien dystans odnośnie tych wiadomości o nagach lub ich braku.

Field PW
1 lipca 2007, 11:20
Acid, powtórzę jak zdarta płyta, choć obaj o tym wiemy: nie, trzeciego dodatku ne budiet'. Głównie przez to, że Fabrycy uparcie twierdzi, że Koszące Plemiona kończą historię i nic nowego nie da się napisać.
A co do frakcji nag: znów się powołam na znane wszem i wobec heroescommunity, gdzie powstał kiedyś kompletny i rzeczowy opis frakcji nag. Oczywiście: jako fan-fic. Cóż, czego Ubival nie zrobi, zrobią fani (tylko, że na papierze).
Alamar - tak, 11. Z czego wyraźnie chyba zaznaczali, że do Herosów trafią wyznawcy smoków (których jest mniej). I co mamy? -_-"

Wniosek? To samo, co Imperator mówi: Francuzi i Rosjanie nie wykorzystaliy dobrego pomysłu nawet, gdyby stał przed nimi i prosił o to, bo mają już własną wizję zatytułowaną: Heroes of Might & Magic: The Quest for the Pocket :P

Sheensherr PW
2 lipca 2007, 22:17
Znalazłem też inny obrazek z "czasów" tej nagi. To chyba jakaś wersja golema :P


No, i mamy pierwszy avatar bohatera orków

Sheensherr PW
3 lipca 2007, 21:23
Okeanos, Nowy koncept do Tote. Coś jak Regna tylko, że w H5. Na_razie są same atworki jednostek, ale wygląda to świetnie, ale ta gorgona i pogromca smoków nie są zbyt dobrym pomysłem. Dziwacznie też wygląda kraken:P. Ciekawie wygląda też bohater chociaż myślałem, że będzie jeździł na ogromnej rybie czy cus;P
Mam nadzieję, że zrealizują swój pomysł na nowy zamek!

Oto stronka tego projektu


kraken PW
4 lipca 2007, 13:21
No, no no. Niemalże WOG dla dla piątki piątki. Tylko kraken dziwny. Moi Krewniacy raczej nie_wyglądają jak dżdżownice z gigantycznymi włosami. Moim zdaniem Kraken powinien być na 6 poziomie, a nie na 5. W końcu miały być wielkości wyspy! Wygląd zamku bardzo ładny.

P.S. Edytuj stare posty.


No właśnie edytuje. Jeszcze do tego zamku potrzeba alternatywne ulepszenia. I wogule potrzeba by nato odzielny temat.
MCalebMCalebCiebie też to się tyczy.

dambibi PW
4 lipca 2007, 14:19
Ale krakeny ładne.Jednostka 7 poziomu to lewiathan (o ile wiem to lewiathany/lewiatany były potworami lądowymi podobnymi do słonia i najczęściej służyły do transportowania towarów i wojsk.Nawet z myślą o tym stworzeniu jedna z polskich sieci handlowych nadała sobie taką nazwę.

Emperor Quar PW
4 lipca 2007, 14:46
Co do trzeciego dodatku: Muszę f!eld'owi przyznać rację :] Fabrycy i jego 'dreamteam' mają jakąś chorą wizję tyczącą się losów homm 5 (czyli wspomniane już search for money :P ). Interesuję mnie zatem gdzie umieszczą (jeśli w ogóle) fabułę dajmy na to ekspansji zjednoczonych przez Arantira (poprawnie napisałem?) nekromantów (poręczne Dark Messiah) na tereny 10-tej frakcji (9-ta to Nagi) czyli Wolnych Miast (na heroescommunity również był fanfic). Czyżby Heroes VI? Trochę toto za szybko, po za tym w jakiej formie chcieliby to przedstawić? :P No i mam jeszcze pytanie: 11-ta frakcja? Mógłby ktoś uprzejmy mnie oświecić?

Ekhm...

No i chciałbym na koniec przeprosić za mały offtop :>

Field PW
4 lipca 2007, 14:54
Według mnie na Heroes VI nie za wcześnie. Pamiętaj, że piątka ma już roczek, a Tribes wyjdzie w końcu września, więc w teorii za półtora roku Heroes VI wcale by mnie nie zdziwiło.
Co do całej reszty pytań: a Smoki jedne raczą wiedzieć. Znając życie, to dostaniemy w kolejnej częśći znów nie 11 zamków, tylko niektóre z V plus te nowe. I będzie. Co? Gniot, owszem, ale zawsze.
Don't like it at all...

Sheensherr PW
4 lipca 2007, 15:00
Mogliby zrobić wszystko jak w H3 tylko z lepszą grafika. (heh, rozmarzyłem się;P)

Emperor Quar PW
4 lipca 2007, 15:10
Sheensherr:
Mogliby zrobić wszystko jak w H3 tylko z lepszą grafika. (heh, rozmarzyłem się;P)

Toż to HV! No, prawie ;p

Przydałby się wtedy jakiś fanowski apel, petycja o to, by zamiast wydawać H6 wydać po prostu kolejne dodatki. Wiem: Głupie, bezcelowe, bez większego efektu oraz na dłuższą metę denerwujące. Chociaż swoją drogą Ubisoft dostał nagrodę za wydawcę, który najwięcej słucha graczy (dobre sobie). Myślę, że powinni trochę dłużej popracować nad trzecim dodatkiem i wydać Extra Size Expanse :P (gdzie m.in.: trzy frakcje; jedn. neutralne; sporo map i kampanii; multum poprawek). Szczerze? Byłbym w stanie czekać na to nawet i 2 lata, a może i dłużej, byleby zrobili to porządnie.
Jednak przypomina mi się sytuacja, kiedy dzięki fanom została przesunięta data premiery. A Ubiwał zwyczajnie Nas olał i zrobił sobie parę tyg. wolnego :/

Czasem myślę, że uświadamianie 'tym geniuszom' sytuacji nie jest warte wysiłku...
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 12 - 13 - 14
temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel