Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Poszukuję] Mapmakerzy
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Tichondrius PW
20 czerwca 2007, 21:50
To tak. Natychmiastowo team Two Islands poszukuje najlepszych mapmakerów, mamy parę kampani do wykonania. I parę naprawdę ważnych i cennych czy też kampanie nekromanty, która jest pomysłem Viktoriusza Lezublideusza!

Wszystkich mapmakerów proszę o prezentacje map w tym temacie, razem z teamam w przeciągu tego tygodnia ustalimy kogo przyjmujemy.

Prosze o przynajmniej 3 prace.
Mapmakerzy, którzy są w teamie albo mają robotę albo są zajęci.
Dlatego brakuje nam mapmakerów.
Jak będzie was więcej niż 5 osób utworzy się u nas specjalną grupę mapmakerów, którą będzie dowodził najlepszy mapmaker.

Pytania tylko inną drogą kontaktową, tu tylko prezentacje. Jak ktoś bardzo nie chce skorzystać z ulgi może korzystać z rekrutacji, tam normalnie zostanie oceniony.


Kathrin PW
21 czerwca 2007, 09:46
Tichondriusie ja nigdy nie robiłam map (jedynie je nałogowo:) testowałam), natomiast filus i owszem, zresztą jest on w mojej opinii najlepszym tutejszym mapmakerem do części H3. Ponieważ rzadko bywa w Tawernie, spróbuję ansiblem przekazać mu tę wiadomość:)

Tichondrius PW
21 czerwca 2007, 10:22
Dziękuje, za to że chcesz nam pomóc i przekazać info filusowi.
Pewna osoba mówiła że jesteś świetnym mapmakerem, ale tester to też oki. Jak zrobimy kampanie to zwrócimy się do Ciebie.

//OFF TOPIC
Wiem też od pewnej osoby że znasz się świetnie na języku rosyjskim i nadałbyś się na tłumacza. Czy to prawda? I czy chcesz być Testerem oraz tłumaczem (Język: RU) w naszym teamie? [Tylko tłumacza do Rosyjskiego nam brakuje]
//OFF TOPIC

PS. Liczę na to że filus jednak odpisze w tym topiku :) i mam nadzieje że znajdą się też inni mapmakerzy równie dobrzy.

Kathrin PW
22 czerwca 2007, 07:45
Z filusem rozmawiałam, pewnie się tu odezwie. Rosyjski znam - to fakt. Ile mogę to pomogę:)Nigdy i nigdzie nie pisałam, ze robię sama mapki, Ktoś mnie najwyraźniej przechwalił:)

Tichondrius PW
22 czerwca 2007, 09:04
filus się odezwał w innym topicku ale już oki, jest u nas w teamie. Przetłumacz 1 post w tym temacie na Rosyjski, a wejdziesz do teamu jako tłumacz (To tylko taka wstępna praca :) ). Przyda nam się ktoś od tego języka ze względu na to żeby np. podjąć współpracę z WoG Teamem lub innymi teamami Rosyjskimi.

Czekam na innych jeszcze mapmakerów . Kath, mogłabyś kogoś jeszcze polecić?

Kreator PW
22 czerwca 2007, 14:51
Ja osobiście polecam Ururama Tururama, lecz nie gwarantuję czy zgodzi się na współpracę. Na stronie http://urtur.webpark.pl/ znajdziesz z nim kontakt.

Tilogour PW
22 czerwca 2007, 19:42
Ja też jestem mapmakerem...;p
Najlepsza z moich mapek jest tu[wymagany WoG] ->http://jaskiniabehemota.net/krypta/mapyh3/ludzie_atak.zip[mapka jest mojej produkcji, tylko przekręcili mój nick..]
Jednak niewiem czy znajde czas na tworzenie nowych map..;P
BTW:Ja też polecam Ururama Tururama

Tichondrius PW
22 czerwca 2007, 20:50
Tilogour, zarejestruj sie dostaniesz klucze.

Ururam Tururam PW
24 czerwca 2007, 20:07
Kha kha... *I z tym charakterystycznym dźwiękiem pojawił się UT*

Witam, dziękuję za uznanie!

Niestety nie ma co na mnie liczyć w tej materii, gdyż po pierwsze nie mam armat... to znaczy nie mam za wiele czasu na tworzenie map, zaś po drugie swoje mapy tworzę od początku do qńca tylko i wyłącznie sam. Tym niemniej miło mi, że pamięć o mnie nie zaginęła.

Kwasowo pozdrawiam!

Quba Drake PW
24 czerwca 2007, 22:01
Powróciłem, no Ururam Tururam, masz u mnie uznanie(na Śląsku:P).Ja...ja wybierz mnie, daj temat umiejscowienie mapy i za tydzień ją masz:)
Ok, poprzednich niezrobiłem ale awaryjność mojego starszego kompa jest masakryczna(teraz jest już na Polach Elizjeskich:)

Kathrin PW
26 czerwca 2007, 22:00
Jutro wyślę przetłumaczony tekst. Trzecie i ostatnie wypowiedzenie jest dla mnie kompletnie nieczytelne:). Myślę, że to kwestia stylu.

Tichondrius PW
26 czerwca 2007, 22:26
UT:

1. To tak. a jak podamy ci tylko tytuł lub inspiracje to jest szansa że wtedy wykonasz mapę?
2. Rozumiem że masz mało czasu. Więc jeżeli nie możesz to rozumiem.

Kath:

Bardzo miło mi że postanowiłaś nam pomóc kolejny raz. Możesz zarejestrować się na forum TI i od razu dostać uprawnienia członka teamu.

Quba:

Zasady są proste 3 mapy.

Kathrin PW
27 czerwca 2007, 22:01
Немедленно коллектив:) кампании „Два островы” разыскивает самых лучших мапмакеров; у нас несколько кампании до совершения и несколько действительно важных и ценных или тоже кампания некроманты, которая по мысли Викторюша Лезублидеуша. Всех мапмакеров прошу, чтобы представили карты в этой теме; вместе с коллективом в продолжение этой недели установим кого принимаем. Прошу по крайней мере о 3 карты. Мапмакеры присуствующие в коллективе оставают заняты. Поэтому недоставает нам мапмакеров. Если будет свыше 5 людей образоваем специальную группу мапмакеров, которую будет командировать самый лучший мапмакер. Вопросы только другой контактовой дорогой, здесь только карты. Если кто- то не хочет использовать облегчение можеть исползовать набирание.Там его оценят.

Nie wiem, może zamiast słowa "mapmakerzy" powinno być kartsozdatieli? (ale ja bym raczej nie tłumaczyła tego zapożyczenia; podobnie zresztą z teamem, który zamieniłam na kolektyw:)

Tichondrius PW
28 czerwca 2007, 18:34
Dziękuje Ci serdecznie Kathrin.

Proszę abyś zarejestrowała się na naszym forum/stronie i tłumaczyła lub pomagała tez w polskim w teamie. Przypominam adres: http://MyUiq.pl/Vori .


Quba Drake PW
29 czerwca 2007, 14:34
Kurde (jeśli to przekleństwo albo wulgaryzm, to zmażcie i nie miejcie mi tego za złe), zawsze się chciałem nauczyć rosyjskiego:)Niestety w naszych pzyszło umundurowanych gimnazjach ten język nie figuruje na liście przedmiotów.Teraz tak, czy te mapy mają być z skryptami?

Cichy PW
29 czerwca 2007, 15:38
Nie ma u was rosyjskiego? Strange, very strange... Ale zawsze można iść na korepetycje albo znaleźć kurs :P .

EDIT: Rosyjski wchodzi od 1. gimnazjum, no i koniec offtopu.

Tichondrius PW
29 czerwca 2007, 18:01
Quba, mogą być ze skryptami mogą bez, te bez to po prostu oskryptujemy.
Cichy, No Comment
Cichy 2, No comment

Akcja powoli się kończy. Zamykam ją za 2 dni. Chyba że ktoś się zgłosi przez te 2 dni.

Ginden PW
19 lipca 2007, 15:20
Potrzebuję mapmakera który zrobiłby kampanię do H3, 8 map, baz fabuły, poziom Niemożliwy, mapy S-XL, bez przechodzącego bohatera, w każdej mapie gramy losowym bohaterem, w każdej różnym zamkiem.

Lord Pawello PW
19 lipca 2007, 16:01
Eee, a ten co jest razem z Homm ci nie wystarcza? Spełnia przecież wszystkie warunki...

Emperor Quar PW
19 lipca 2007, 16:18
Tylko w tym problem, że program sam z siebie map nie zrobi. Śmiem również wnioskować, że Gindenowi chodziło o osobę uzdolnioną w kierunku (jak sama nazwa wskazuje) tworzenia map.
strona: 1 - 2
temat: [Poszukuję] Mapmakerzy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel