Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 35 - 36 - 37

Field PW
5 czerwca 2007, 23:27
Witaj, choć obawiam się, że z drzew to głównie korzenie tutaj, jeśli w ogóle. Ale myślę, że obecni tu magowie coś wymyślą... a zawsze zostaje Katarzyna i jej prawie nieograniczone (jako kierowniczki karczmy) możliwości dostawy ;)

Wiewek PW
6 czerwca 2007, 15:57
Orzechy z kwasem? Brzmi nieźle. Więc BARDZO ładnie proszę o orzechy z kwasem. Tak ładnie wystarczy? A może mam błagać na kolanach? Jej... Przepraszam, wymsło mi się.

Quba Drake PW
6 czerwca 2007, 17:55
>>No tak. A liszy ile? Trzech? Czterech? Pięciu? Eee... Dalej nie będe tak wyliczał. Kelner! Orzechy!Orzechy z kwasem no no...do odważnych świat należy tylko nie przychodź z płaczem że masz ostre zatrucie żołądkowe albo że kwas wypalił ci układ pokarmowy:P
I jeden złośliwy Drakolicz:PWitam!

Cichy PW
7 czerwca 2007, 14:27
Odwarznych?
Zatrócie?
Niezłe porady, Quba, ale ja mam jeszcze jedną: w pobliżu musi byćzawsze mag znający zaklęcie wskrzeszenia lub posiadający jakieś "ziułka", albo i ziółka :P .

Wiewek PW
8 czerwca 2007, 14:26
Co mnie żołądek obchodzi?! Mnie Herosi obchodzą! Dla większości kwas jest zły, a dla o wiele mniejszej części osób kwas jest dobry i smaczny. Ja należę do tych drugich. Właściwie to mam taką nadzieję... Trutki jadam i nic mi nie jest. Chyba, że jestem trochę bardziej świrnięty niż od razu po urodzeniu. Ogień też lubię. Ale odważny? Prawie wcale.

Emperor Quar PW
27 czerwca 2007, 22:28
Ekhm...

Witam wszystkich zebranych! Z racji tego, że dopiero co się zarejestrowałem chciałbym się przedstawić ;)
Jestem Quar, Imperator Zapomnianej Krainy :P
Jako zatwardziały fanatyk HoMM i ogólnie uniwersum Might and Magic do tejże groty trafiłem. Samo forum przeglądam od dłuższego czasu. Ostatnio mi się jednak zebrało na odwagę i postanowiłem dołączyć do grona dyskutantów :>

To wszystko na tą chwilę!

Serdecznie pozdrawiam,
Emperor Quar ;)

vinius PW
28 czerwca 2007, 11:39
Witam serdecznie :) miło, że ktoś nowy, a jak wnioskuje z posta - kulturalny zawital do Groty. będzie przeciwwagą dla tych wstrętnych Liszy :P

Kathrin PW
28 czerwca 2007, 15:00
Święte słowa viniusie, wreszcie jakiś Przybysz z ludzką twarzą:) Kasieńka wita i zaprasza do pogawędek w heroesowych tematach.

Cichy PW
28 czerwca 2007, 15:11
Witam Imperatora, chociaż coś mi tutaj się kojarzy ze Star Wars Expanded Universe :D .

Emperor Quar PW
28 czerwca 2007, 18:23
Dziękuje za miłe powitanie ;)

Cichy:
Witam Imperatora, chociaż coś mi tutaj się kojarzy ze Star Wars Expanded Universe :D .
Może i chciałem być klimatyczny, ale nie w tym sensie >.<
Po za tym tytuł Emperor wcale nie musi się kojarzyć ze Star Wars Unviersum, ale chyba się za bardzo przejmuje :]

Dobra, koniec offtopu :P

MCaleb PW
28 czerwca 2007, 22:22
Imperator, czy nie. Żywy, czy nie. Umarły, czy nieumarły. Witaj i bądź powitany w Grocie.
Żałuję, że wczoraj mnie nie było, lecz czasem różne sprawy naglą (palanci zalęgli mi się w krypcie, a następnie wyjazd służbowy do odległego cmentarzyska - nie koniecznie w tej kolejności).

Field PW
29 czerwca 2007, 09:10
Witam również, Imperatorze. I dzięki za przyłączenie się do nas :)

Tichondrius PW
29 czerwca 2007, 09:19
Witaj Imperatorze. W skromnych progach tej Groty.

Elleshar PW
30 czerwca 2007, 21:29
Wszystkich grotowiczów wita Elleshar, stary druid. Lubił grać w karty, ale raz przegrał z pewnym krasnoludem i wpadł w długi. Uciekając przed wierzycielami skrył się w Kwasowej Grocie. Teraz siedzi w karczmie i czasem wskrzesza nieuważnych przybyszów, którzy wypiją trochę piwa...

Jestem zatwardziałym graczem w HoMM III SoD. Gram już jakiś 3 lata, a moim największym sukcesem było wygranie na normalnym poz. trudności (100%)... Teraz uczę się grać od początku i liczę na to, że przez moją nagłą sympatię do nekropoils nie zostanę liczem (liszem?). Oglądałem to Forum długi czas i stwierdziłem, że trzeba się zarejestrować i zacząć uczestniczyć w życiu Groty.

Emperor Quar PW
30 czerwca 2007, 21:52
Witam Cię nowy grotowiczu serdecznie. Tak to już jest z tym hazardem :P A i dopowiem, że poprawna forma to lisz. I radzę się do niej przyzwyczaić, bo jest tu parę osób wrażliwych na tym punkcie ;) Słyszałem również, że zostanie liszem nie jest takie złe i ma swoje plusy :P Zresztą możesz spytać parę grotowych liszy o opinię w tejże sprawie.

No więc, jeszcze raz bądź powitany :]

Elleshar PW
30 czerwca 2007, 22:36
Nie wiedziałem jak to napisać, ponieważ są 2 wersje polonizacji H3. Ja mam 2 wersje naraz (oryginalny, samodzielny SoD z extra klasyki za 20 zł).

Co do bycia liszem nie słyszałem jeszcze o druidzie, który by takowym został, więc raczej byłbym pierwszym. Ja lubię być żywym i jak na razie nie zamierzam nie umrzeć :P, ale coraz bliżej mi do całkowitego zgłębienia nekromancji, więc jak się ułoży moja hstoria nie mam pojęcia :).

PS: Dzięki za powitanie ;).

Alamar PW
30 czerwca 2007, 22:53
Cytat:
A i dopowiem, że poprawna forma to lisz
Nie do końca - obie formy są poprawne (podobnie jak z wymową Chicago) - ale z powodu pewnych zawiłości językowych, lisz jednak lepiej brzmi - np. taki liczmistrz bardziej kojarzy się z matematyką niż z umarlakiem.

Altair PW
1 lipca 2007, 01:38
Witaj Ellesharze! Dawno już w Kwasowej Grocie nie było druidów (przynajmniej nie przypominam sobie). Co do liszów to jest ich już tutaj całkiem sporo. Samo złębienie nekromancji nie oznacza jeszcze, że zostaniesz liszem. Sam jestem tego dobrym przykładem. Choć zgłębiłem ją praktycznie całą i wprowadziłem do niej trochę nowości to nadal jestem żywy. ;)

Kathrin PW
1 lipca 2007, 07:30
Witam również Ellesharze! Miło ujrzeć skromnego i poprawnie piszącego Przybysza:) Jakby co, zawsze chętnie służę pomocą odnośnie rozgrywki na pozostałych poziomach:)

Trang Oul PW
1 lipca 2007, 11:00
Witam adepta ścieżki mroku. Mamy parę liszów, ale jak na razie niestety niewiele.+
Elleshar:
PS: Władca, nie włatca Wiwernie.
Już cię lubię.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel