Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Zmiana nicka
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Sheensherr PW
26 maja 2007, 16:58
Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi zmienić nicka z sebolol na Sheensherr.

Z góry dzięki...

Qui PW
26 maja 2007, 19:17
Ależ proszę... i jako bonus usunięcie avatara z okazji nieklimatyczności.

Sheensherr PW
26 maja 2007, 21:49
Wielkie dzięki

Boguś PW
27 maja 2007, 21:04
Witam

Zmienicie mi nick plz xD.Zamiast Boguś, Dark Messiah.

Acid Dragon PW
27 maja 2007, 21:37
Nie.
O nicku "Władca Pierścieni" też proponuję zapomnieć.

Agrael PW
28 maja 2007, 16:02
Cześć ja jestem ten od tej trzygłowej szkarady do WOGa...
Chciałbym, żebyście zmienili mi nick z Nowy na Agrael, no bo właściwie już nie jestem nowy, a to chyba jakoś dziwnie brzmi? Moglibyście mi go zmienić proszę!!!

vinius PW
28 maja 2007, 16:10
Ostatnie zdanie jest pytające czy oznajmiające? Co to wogóle jest - koncert zyczeń!? Ludzie, trzeba bylo mysleć przy zakładaniu konta. Ja się zwę vinius przez małe "v" i mimo, że to mie nie odpowiada, nie jęczę calymi dniami pod Komnatami Smoka i Łasica. Opanujta się!

Nemomon PW
28 maja 2007, 16:17
Być może, ale fakt, że 'nowy' nie brzmi najlepiej i można by go zmienić. Będzie miał nauczkę na przyszłość, ale zmienić można.

Sharper PW
28 maja 2007, 16:18
Vinius dobrze mówi, trza było się zastanowić przed rejestracją!

Niedługo ktoś zmieni nicka na ''Dupichrust'' xD

Przypadek sebolola(Sheensherra) miał być ustępstwem od reguły, ale niestety, takim nie został (przynajmniej dla Grotowiczów)

Nemomon PW
28 maja 2007, 16:44
Ja też się zgadzam, że jakiego sobie nicka wybrałeś, to takim się męcz. Ale jak wiemy, zmian nicków już parę było, więc sebolol / Sheensherr nie jest pierwszy. Poza tem, mamy tutaj paru nauczycieli, którzy z chęcią zmienią nicka a wraz z tym ostrzegą na przyszłość, że takie dobroduszne serce nie wszędzie się pojawia.

Trang Oul PW
28 maja 2007, 17:02
Owszem, można założyć kilka kont. Parę osobników już próbowało i już ich nie ma.

Seener PW
28 maja 2007, 17:45
Każdy niech sobie zmieni, będzie najlepiej :P:P

Agrael PW
29 maja 2007, 16:37
Dobra ok będę cały czas udawał żółtodzoba
Nie obrażam się, nie chcecie zmienić to nie ja was do niczego zmuszać nie będę muszę niestety pogodzić się z moim nickiem
Dzięki za nic

Acid Dragon PW
29 maja 2007, 17:15
Trzeba było myśleć przy zakładaniu konta, to nie byłoby problemu.

Ostatni raz.

Rabican PW
29 maja 2007, 21:15
A to ja jeszcze poproszę o zmianę nicka na moje pełne imię: Rabican Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobella Blue Stradivari Talentrent Pierre Andrt Charton-Haymoss Ivanovicci Baldeus George Doitzel Kaiser de Soure-Caverna.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

Agrael PW
30 maja 2007, 16:54
Dziękuję ci o Smoczy Władco i tobie o Wielki Qui...
A tak serio dzienks za zmianę nicka, jeśli będę mógł jakoś pomóc to od razu mnie wzywajcie.
Będę czuwał...

Sheensherr PW
1 czerwca 2007, 13:40
Qui, dlaczego nie mogę sobie ustawić ŻADNEGO avatara??

Qui PW
1 czerwca 2007, 14:14
Taki bonus z okazji tych nieklimatycznych, brzydkich i irytujących animacji które soie ustawiałeś.

Sheensherr PW
1 czerwca 2007, 17:10
Ale dlaczego nie mogą to być animację i dlaczego muszą być klimatyczne, przecież np. RebeliaMuppet, Lord Pawello, aivin itd. mają nieklimatyczne avatarki. Użytkownik Nomad przecież też ma nieklimatyczną animację, a ja takie to ustawiałem sobie tylko 2 razy

Proszę ustaw żebym znowu mógł ustawiać avatary...

MCaleb PW
1 czerwca 2007, 17:15
Mimo, że sprawa tyczy się Qui, to odpowiem czemu.
Po pierwsze te animacje zmieniają się za szybko, przez co przeszkadzają w czytaniu postów. Po drugie nie są związane w żaden sposób z fantastyką psując klimat. Po trzecie, jakbyś mniej pisał, to może i by można było pójść na jakieś ustępstwa.
A po piąte, to za te podwójne znaki zapytania.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: Zmiana nicka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel