Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 162 - 163 - 164

Agrael PW
22 maja 2007, 16:23
Mam pytanie..., czyli jak chce złożyć jakiegoś stwora to najlepiej żeby był złożony ze stworów tej samej rasy?

Sheensherr PW
22 maja 2007, 16:50
Nie muszą, ale powinny pasować do siebie

Cichy PW
22 maja 2007, 19:18
Obrazek dość bezsensownie przekolorowany, ale jeśli jesteś początkujący, to masz moje poparcie :P .
Jeśli chodzi o obrazki stworów (te z "tłem"), to nie mam pojęcia.

kraken PW
23 maja 2007, 11:48
"Odtąd wszystkie Serafiny leciały, ale nie do smoków lecz do skarbców krasnoludów"

już widze miny tych krasnoludów...

biedne serafiny :)

Agrael PW
23 maja 2007, 16:14
A co byście powiedzieli, gdybym mojej bestii, zamiast tej imitacji skrzydeł, dał skrzydła czerwonego smoka, ogon w ogóle usunął, a głowę to bym obrobił głowę arcydiabła i walnął zamiast głów tej hydry?

Pytam się od razu czy wam się spodoba, żeby nie narażać się na kolejną krytykę... Chce, żeby ktoś po prostu ocenił czy ten nowy pomysł wypali???

Nemomon PW
23 maja 2007, 17:16
Jak go zobaczę, to dopiero wtedy powiem Ci, czy mi się podoba czy nie.

avatar PW
23 maja 2007, 17:17
Ujmę to tak: nawet najlepszy pomysł można schrzanić. Albo odwrotnie: w rękach zdolnego człowieka najbardziej beznadziejna rzecz zalśni niczym niczym oszlifowany diament....

A nie bawiąc się z poezję - stary, ty twórz jak najwięcej i nie pytaj się czy ludziom podoba się to, co jeszcze nie powstało! Przed paroma dniami ci się umyślało, że będziesz robił jednostki do herosa. No trudno, ale chyba nie jesteś aż na tyle naiwny, że już za pierwszym zamachem uda ci się stworzyć coś dobrego? Pamiętasz jak uczyłeś się jeździć na rowerze? Też za pierwszym razem wyszło? Tu też trzeba sporo czasu i praktyki, żeby dojść do przyzwoitych umiejętności. I nie pytaj się, czy takie połączenie będzie ok, czy sie spodoba. A skąd my to mamy wiedzieć? Po prostu zrób to i pokaż forumowiczom! Zresztą twój projekt zebrał cęgi nie ze względu na dobór składowych potwora, ale za JAKOść WYKONANIA! A ta była fatalna.

Pierwszym krytykiem swoich prac powinieneś być sam! NIE pokazuj WSZYSTKIEGO co tylko wyszło ci 'spod pędzla' - nikt nie chce oglądać śmieci - po prostu zestaw twój projekt z dowolną oryginalną jednostką z H3 i pomyśl - warte jest toto czegokolwiek?

Sheensherr PW
23 maja 2007, 17:57
Ani pomysł nie był dobry, a wykonanie tym bardziej....

ponury PW
23 maja 2007, 20:08
Może i mówiłem co innego, ale rzeczywiście wykonanie Twojej "jednostki" Nowy, było naprawde gorsze od moich projektów, a to jest rzadko spotykane.

Ginden PW
25 maja 2007, 21:23
http://www.komputerowiec-max.republika.pl/Leszy.bmp
Nie jestem pewien, ale napierśnik chyba źle wygląda. Poprawić czy zostawić jak jest?

Tilogour PW
25 maja 2007, 21:55
Nowy -> Najlepiej żeby "części" pasowały do siebie :)[+ coś nowego]
Ginden -> "Leszy" jest zbyt podobny do czarodzieja

Ginden PW
26 maja 2007, 09:14
Zastanawiam się właśnie czego głowę wykorzystać. Najlepiej prezentuje się głowa elfa, ale blond nie pasuje do leszego, a jeśli zmieni się mu kolor włosów to wychodzi znowu czarodziej.

Sheensherr PW
26 maja 2007, 11:42
Weź głowę miecznika, przeszczep mu włosy itp.
Napierśnik mi się podoba, wygląda jak kościany ;P

Micki PW
3 czerwca 2007, 19:06
Zrobiłem sobie coś takiego:
Cudeńko
Prawda, że okropne?
Mam zamiar go jeszcze poprawić.

Nemomon PW
3 czerwca 2007, 19:15
Muszę się z Tobą Micki zgodzić, że okropne :P A tak na serio, co całkiem nieźle Ci to wyszło. A na pewno nie widać, że to parę jednostek doczepionych do siebie na siłę.

vinius PW
3 czerwca 2007, 20:12
Piękna, tylko czy wyczynem jest skrzyżowanie dwóch jednostek!?

Nemomon PW
3 czerwca 2007, 20:23
Wyczynem może i nie:P Wyczynem jest skrzyżowanie tak jednostek, by jakoś one wyglądały i nie "gryzły" siebie. A doskonale wiemy, że z tym różnie bywa. Ten topic nas o tym doskonale informuje...

Tilogour PW
4 czerwca 2007, 11:57
Micki ładne, ale szkoda że to tylko złączenie :(

Cichy PW
4 czerwca 2007, 14:50
Dobre! Tylko zbyt podobne do czempiona i krzyżowca :D .

Sheensherr PW
4 czerwca 2007, 15:32
Znowu to samo, dwie połączone jednostki :/:( Dobrze, że chociaż pasują do siebie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel