Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14

Alamar PW
18 maja 2007, 19:09
Więcej informacji o Plemionach (streszczenie i nius może będą później).

Informacje po rosyjsku.

EDIT:
Przetłumaczony wywiad (choć nie wszystkie informacje w nim są).

Rabican PW
18 maja 2007, 21:46
Cytat:
It seems to us that the fortress of orkov will be the most uncommon and most beautiful architectural construction in an entire series.

Mój ulubiony cytat :) Ubival chyba nie wie, z kim tańczy.

Pozdrawiam serdecznie.
A.

dambibi PW
19 maja 2007, 13:43
Aha._Czyli wywierna ulepsza się w pao kai.

Zamek widziałem, i mi się podoba od strony stylu architektury (te wigwamy i namioty =).

dambibi PW
19 maja 2007, 19:08
Nowe informacje z Age of heroes-http://www.heroesofmightandmagic.com/#1 .
Czyli szamanka będzie posiadała czary przyśpieszenie i spowolnienie, gobliny będzie składać w ofierze za manę, a cyklopy będą miały możliwość atakowania murów.
Dodatek zostanie wydany prawdopodobnie na jesień (pamiętacie jak było z Dark Messiahem).

Dark Dragon PW
20 maja 2007, 11:58
Nic nowego nie powiedziałeś...

Alamar PW
22 maja 2007, 20:15
Czas na jednostki lochów.

Ginden PW
22 maja 2007, 20:31
Nie najlepiej... Chyba najgorzej 2 i 7 poziom wyszedł. Kwaśna hydra ładna, nowy zwiadowca też. Reszta średnia.

Field PW
22 maja 2007, 20:40
Krwawa wiedźma ohydna. Pani cieni też zresztą nie bardzo, a czerwony smok wygląda, jakby go dorwali panowie z Forge (i to bynajmniej nie ci z HoMM V).
Pomysły - niewidzialność - no, może być nieźle.

Ginden PW
22 maja 2007, 21:07
No to jest tak jak z szamanem orków: "Nasza szamanka zrobić sobie operacja zmiana płci i teraz być ulepszony szaman orków! Ogh, ugh!"

Alamar PW
22 maja 2007, 21:21
Jedno mnie zastanawia - jak ten smok zmieścił sie w hełm jaszczura? Chyba smok jest "trochę" większy od tego biegającego gada?

Przynajmniej elfki mają trochę więcej ciuchów, tylko czemu z lumpeksu?

Ginden PW
22 maja 2007, 21:48
Możliwe. Może na Ashan smoki są karłowate? Trzeba pamiętać, że w H3 pikinier był wzrostu błękitnego smoka (no, może był trochę niższy). Czy to znaczyło, że smoki mają 2 metry? Hełm jest podobny, ale inny.

tymolord PW
22 maja 2007, 21:58
Ginden- poprostu proporcje nie zostały zachowane.

Ginden PW
22 maja 2007, 22:08
Jak ma wyglądać ta kwasowa krew? Jeśli walnie hydrę paladyn a potem walnie kogoś innego to ten drugi się zatruje?

Alamar PW
22 maja 2007, 22:12
Oglądałeś kiedyś Obcego? Jeśli tak, to może pamiętasz jaką krew mieli (chł)obcy i co się działo po ich zranieniu lub zabiciu? Podejrzewam, że Ubival wzorował się na tej postaci, tworząc powyższą zdolność do HV.

Ginden PW
22 maja 2007, 22:18
Ostatni raz na włączony telewizor gapiłem się dłużej niż 2 minuty 6 miesięcy temu.

Acid Dragon PW
22 maja 2007, 22:42
Ja bym raczej strzelał na to, że to będzie działało jak w H3, gdzie kwas Rdzawego Smoka (czy później w WoGu także Piekielnej Hydry... hmmmm :>) obniżał obronę celu.

kraken PW
23 maja 2007, 09:47
Umiejętność kwasowago smoka w homm III jest już jako atak braciszka tęczowego smoka. Myślę, że to będzie coś, jak tarcza ognia, tylko że obniża obronę.

dambibi PW
23 maja 2007, 14:52
Zobaczymy jak będzie wyglądał w bitwie.
W końcu jaszczurowaty pysk o niczym nie sądzi.

kraken PW
23 maja 2007, 16:32
Mam nadzieje, że w końcu ubifost (to miało tak być?) się "odkuje" tym dodatkiem i usuną część hańby, jaką pozostawiło to coś, co niektóży nazywają heroes V

P.S. ciekaw jestem jakie będzie to drugie ulepszenie rakszasy i tytana.

Alamar PW
23 maja 2007, 16:41
Co do tytana, to może będzie to mechaniczny smok? ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 12 - 13 - 14
temat: Heroes V - Tribes of the East [Dzikie Hordy]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel