Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Wygląd jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Trang Oul PW
22 grudnia 2006, 19:19
Bigjocker to usunął :/ . Na razie mam sam obrazek, jak znajdę plik .wog. to umieszczę link.


Quba Drake PW
22 grudnia 2006, 20:07
Trang kto jest autorem tego nadzwyczaj dziwnego dzieła.

Trang Oul PW
22 grudnia 2006, 20:52
Bigjocker.

Phoenix PW
22 grudnia 2006, 20:54

Jest Jakiś dobry program edytowania plikow .DEF??
Jeszcze jedno! Kiedy wyjdą te kompaatybilne z najnowszym WoG pathem Nowe Ulepszenia??
Jestem niecierpliwy, sorrki...

Trang Oul PW
22 grudnia 2006, 21:12
>>No chyba BigJocker Quba , no nie Trang?
No chyba "plików", jeden znak zapytania, "kompatybilne", "patchem" :P .

Phoenix PW
23 grudnia 2006, 12:45
Sorki, problemy z klawiaturą...To jest Jakiś dobry program do edytowania grafik .def ?
Chce zrobić Żarowego smoka...
Spróbujcie se w paincie odwrócik kolory diamentowego smoka(w niebieskiej wersji).
Wcale nie wychodzi kiczowato, przeciwnie!
Panie Acid! Co nowego jest w tym PATCHU (Niech ci będzie, Trang) Co aktualizuje skrypty oprócz aktualizowania skryptów?

Quba Drake PW
23 grudnia 2006, 18:51
Vader niepowinienem tego robić od tego są "Strażnicy" na przyszłóśc nie pisz trzech postów tylko wrzuć wszystko na jeden po przez edytowanie postów.I na przyszłość trochę szacunku dla innych.

Acid Dragon PW
23 grudnia 2006, 19:02
"Ej" sobie wołać możesz wśród troglodytów i harpii....

Głównym zadaniem patcha jest aktualizacja skryptów i to właśnie robi. Poza tym do niektórych dodano pewne nowe właściwości. Na przykład: teraz jeśli reguła map "bohaterowie zaczynają na 5 poziomie" (tłumaczenie nie jest zapewne dokładne) będzie włączona, to również nowo rekrutowani dowódcy będą zaczynać na 5 poziomie (paladyni na 6 lub 7 bodajże). Inny przykład: jeśli opcja przycisku 'kup wszystkie oddziały' będzie aktywna, to teraz poprzez ctrl-kliknięcie można wybrać sobie rodzaj jednostek, jakie mogą być rekrutowane (zablokować pewne poziomy lub uwzględniać jednostki nieulepszone miast ulepszonych).

Pełną listę zmian znajdziesz w pliku "Post 3.58f Changes and Bug Fixes.txt" w katalogu Data/s po zainstalowaniu patcha.

PS. połącz swoje posty do łasicy ciężkiej...

Phoenix PW
23 grudnia 2006, 21:11
Sorki! Dzięki. A co z tym programem do edytowania plików w formacie def?
Jest gdzieś jakiś fajny, rozbudowany?

Trang Oul PW
23 grudnia 2006, 21:26
Zajrzyj do działu download WoGa.

Sharper PW
19 maja 2007, 10:42
Odświeżam ten temat bo mam pytanie.

Z czego zrobili dowódczynię Fortecy?

Jakby co, to ja tylko pytam ;).

Ginden PW
19 maja 2007, 10:58
Nie wiem, ale kiedy Westalka idzie widać, że topór jej wisi (jest poza ręką). Lewitacja czy nowa umiejętność specjalna.

Acid Dragon PW
19 maja 2007, 12:30
gigant i meduza - to widać gołym okiem.
Może z domieszkami czegoś innego (toporek może od orka?).

Ginden PW
19 maja 2007, 12:36
gigant? Gigant jest bardziej pomarszczony. a skąd ubranie? Toporek też chyba nie jest od orka.

Acid Dragon PW
19 maja 2007, 12:49
gigant, zapewniam.


Kreator PW
19 maja 2007, 14:30
@Ginden, zobacz układ nóg oraz na "przepaski biodrowe", są takie same prócz koloru. Tylko jeszcze naszej "Giantmedusa" autor dorobił staniczek ;), i stosowała mniej metanobolu (wygląd przedramion). Co się tyczy toporka, to zastanawiałem się długo, ale nie wiem czyj to sprzęt. Na orkowy to mi raczej nie wygląda, lecz mogę się mylić.

Ginden PW
20 maja 2007, 09:18
A jednak! Ale ten toporek też mnie dziwi. Z orka on zdecydowanie nie jest, bo ork ma przyciemniony i wyglądający na używany. Jeszcze raz radzę się przyjrzeć animacji chodu. Toporek wisi poza ręką.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Wygląd jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel