Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 162 - 163 - 164

Cichy PW
12 maja 2007, 19:17
Proponuję "projekt" umieścić najpierw na jakimś serwerze - najłatwiej na ImageShack, a po uploadowaniu wybrać link u samego dołu i skopiować do postu.

Można zamiast linku umieścić w poście obrazek. Więcej tutaj

@Sebolol: i od postawienia kropki na końcu zdania :P .

Sheensherr PW
12 maja 2007, 19:30
Wszystko zależy od projektu i animacji

ponury PW
14 maja 2007, 20:32
Na 100% za mną NIE tęskniliście, ale witam po dość długiej nieobecności. Nowy, zaczynałem podobnie, więc nie powiem "Po kiego dajesz same staty" na dodatek to nie w moim stylu, ale powiem, żebyś dał animacje lub w ostateczności sam projekt i pożniej dopiero statystyki, bo większości to sie nie podoba. Ginden nie będe się kłócił, tylko powiem jedno: Nigdy więcej nie czepiaj sie innych, skoro sam sie przyznajesz, że Twoje umiejętności graficzne są równe zeru.

Agrael PW
18 maja 2007, 16:28
Oto i on...
http://img408.imageshack.us/img408/1329/nowyobrazmapabitowazt8.png
Mi osobiście jako pierwsza amatorska animacja się podoba. Na razie to tylko projekt, ale resztę też już zacząłem.

Piękna ta bestia...

MCaleb PW
18 maja 2007, 17:10
Jako, że mam dziś (nie)dobry dzień, a wytykano mi złośliwie, że torpeduję "animacje"/"projekty" innych, to skomentuję ten "projekt" (nie)całkowicie serio.

Jednakże zanim przejdę do komentarza, to mam maluteńką prośbę - Nowy, zacznij pisać z sensem, bo to już się groteska poczyna wyżynać.

Nowy:
Piękna ta bestia...
Nie przepadam za samouwielbieniem. Co prawda za dużo samokrytyki może też zaszkodzić, ale polecam znaleźć swój własny złoty środek. I to prędko!

Nowy:
(...) pierwsza amatorska animacja (...)
To jeszcze nie jest animacja - to dopiero jedna klatka. Co do reszty nie mam zastrzeżeń.

Nowy:
Oto i on...
Taaa... Czas na "konstruktywną krytykę" (cokolwiek to znaczy).
Wszystkie części składowe wyraźnie odstają od siebie - głowy, ciało, ogon, skrzydła. Przydałoby się zniwelować różnicę w odcieniu i kolorze.
Oczy i kawalątek bata mają w sobie kolor cyan, przez co będą przeźroczyste na polu bitwy, a chyba nie o to chodzi.
Ogon wygląda tak, jakby został położony na powietrzu - radzę go wydłużyć, by sięgał podłoża.
Skrzydła są z deksza za małe, jak na tak masywnego stwora, natomiast głowy za duże.
Ogólnie rzecz biorąc wiele tej jednostce brakuje do piękna - brak proporcji, przesadzone różnice w 'karnacji' oraz błędy techniczne psuja cały obraz. No i na pierwszy rzut oka widać z czego się ta jednostka składa.
Nie wspominam nawet nic o animacji.

Tyle ode mnie, miłego 'tworzenia' życzę.
(Nie)Pozdrawiam (bardzo nie)serdecznie
MC

PS: Zaznaczam, że to być może ostatni mój post (nie)na serio (lub ogólnie) w tym temacie.

Ginden PW
18 maja 2007, 18:00
To jest gorsze nawet od moich jednostek. Kompletnie niepasujące do siebie części, wygląd jak z horroru klazy Z... I nawet niezmienione kolory.
______________________________________
"Rzućcie na mnie wskrzeszenie!" – Ginden o jednostce Nowego

Sheensherr PW
18 maja 2007, 18:40
Nawet jak na pierwszą jednostke jest on kiepsko zrobiona:
*Za duże głowy
*nie pasujące do siebie części ciała
*niezmienione kolory
*niezmieniona broń czarta.

Dopracuj tą jednostkęj!!

PS. Głowy hydry nie pasują zbytnio do jednostki Infermo, zmień mu pysk np. wycinając oczy jednego potwora, do drugiego itd.
tułow i nogi czarta też takie ni mogą pozostać...

Altair PW
18 maja 2007, 20:24
Nie chcę absolutnie nikogo zniechęcać do tworzenia animacji, ale twoją animację Nowy można nazwać "śniadanie gorynicza" (oczywiście z czartem w charakterze ciepłego posiłku) ;P

ponury PW
18 maja 2007, 21:37
Cóż, starczy przekolorować i projekt sam w sobie będzie dobry. Potem animacja i MOŻE coś z tego będzie.

Sebolol popraw posta, bo jest w nim kilka literek zbędnych w wyrazach i jedno zdanie jest troche złe gramatycznie("jest on kiepsko zrobiona"). To ten kawałek zdania.

Micki PW
18 maja 2007, 21:55
@ponury: Nie starczy przekolorować. Trzeba zrobić węższe szyje, gdyż jedna z nich wychodzi z ręki.
@nowy: W ogóle projekt, jak dla mnie, jest okropny. Dobrze, że przynajmniej nie pytasz się o wejście do WoGa...
Radzę Ci na początek zmienić broń, czy coś innego jakiejś jednostce.

Sheensherr PW
19 maja 2007, 19:43
A ja radze ci WoGóle zająć się innym projektem :P, lub robić tą "jednostkę" od nowa

vinius PW
19 maja 2007, 20:00
e, lepiej nowy projekt. to się nawet nie trzyma kupy, a sklejenie... no cóż, wystarczająco poprzednicy to "dzieło" skomentowali. przykro mi, ale - do kosza.

ponury PW
19 maja 2007, 23:21
Dobra, będę szczery(pomimo podobnych poczatków). Nowy, ta "jednostka" jest tak naprawde strasznie koślawa i nie sądze, żeby z tego coś wyszło. Przykro mi, ale taka jest prawda :( (hmmm, moję uwagi co do gramatyki stały się nałogowe, ale bardzo mi się to podoba).

Cichy PW
20 maja 2007, 19:33
@(nie)Nowy - wypraszam sobie używania głów mych pobratymców jako, e..., klonowania z czartami w celu jakiegoś głupiego pomysłu na pochwałę. Taa, wiedziałem, że animacji nie pokażesz, bo "po prostu" nie masz!!!

Quba Drake PW
20 maja 2007, 21:39
Cichy ty masz tylko jedną...ale oczywiście nikt nie pomyślał o tym że Hydrą głowy odrastają(oczywiście ja pomyślałem kiedy ci je odcieli...).
Nowy...chyba zająłeś moje miejsce w robieniu najgorszych jednostek w tej oto Grocie(niedługo się wyprowadzam, ale grotę będę odwiedzał) nie no to jest...(brak mi słów).

Agrael PW
21 maja 2007, 16:06
Dobra po dokładniejszych oględzinach też stwierdziłem, że to jest beznadziejne i zrobię coś nowego, lepszego, a siebie też nie będę wychwalać, bo innym się to nie podoba(nie podam nicków, sami wiedzą którzy to...) postaram się zrobić coś lepszego, żeby się wam wszystkim spodobało ok?

Albo mam już nawet pomysł dobry... całkowicie przerobię ten projekt lub (jak kto woli) zrobię tą "jednostkę" od nowa

ponury PW
21 maja 2007, 16:15
Sebolol, jak na razie, to nie mam możliwości poprawiania postów. Moge co najwyżej informować, że coś jest nie tak.

IamBD PW
22 maja 2007, 10:10
Złoty Serafin

Biografia : Serafin walczył z Czarnym Smokiem w jego grocie wypełnionej złotem.
Czarny Smok zionąl ogniem z pyska. Serafin robiąc unik wpadł do złota. Smok swoim zionięciem wypalił całe złoto, ale o dziwo w ogóle nie zranił Serafina. Serafin zdumiony i zdziwiony, iż nic mu się nie stało nabraał więcej sił.
Błysk zbroi Serafina oślepił smoka tym samym czyniąc Serafinowi ułatwienie w walce. Serafin spojrzał na zbroje, która z błękitnej zmieniła się w złoto.
Odtąd wszystkie Serafiny leciały, ale nie do smoków lecz do skarbców krasnoludów.

Przynależność - Zamek.
Statystyki :
Przyrost : 2
Punkty życia : 200
Szybkość : 18
Atak : 60
Obrona : 60
Uszkodenia : 50 - 60
Rekrutacja : w Zamku budynek - Portal Złotej Chwały

Zdolności specjalne :
Zawsze pod wpływem zaklęcia : Uniesienie i Duchowa Zbroja na poziomie mistrzowskim
Na początku walki rzuca : Uniesienie i Duchowa Zbroja na poziomie mistrzowskim
Nie czuje strachu
Oślepia
Wskrzesza 3x
Daje +3 morale

Narazie tylko pomysł i mam wygląd przy rekrutacji, który nie jest animacją.

http://www.xln.yoyo.pl/images/supreme_archangel2.jpg

Trang OulTrang OulProszę o nie podawanie samych statów i biografii!

ponury PW
22 maja 2007, 13:27
To pokaż. Wszystko się liczy, ale zawsze najpierw pokazuj wygląd(animacje lub projekt) i dopiero staty/biografia.

Twoje staty są też jakieś dziwne. Serafini to 8lvl, a Ty Złotego Serafina wziąłeś na 6lvl. Niewyobrażalne dla mnie.

Sheensherr PW
22 maja 2007, 14:57
Co ten serafin taki słaby. W dodatku ta biografia... .Weź zrób animację, pokaż ją a następnie dowiesz się co kto o tym myśli. Bo tak to to anie ciekawe, ani oryginalne - złoty serafin.:( Wystarczyłby zwykły serafin :P, ale wszystko zależy od animacji...bo za staty daje 0, 5/10.

PS. Weźcie róbcie jednostki nizszych lvl., a nie same 7 i 8 lvlowce
strona: 1 - 2 - 3 ... 42 - 43 - 44 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel