Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 162 - 163 - 164

Sheensherr PW
15 kwietnia 2007, 11:00
Nie mam, ale jeszcze taki kwiatek znalazłem:
http://img175.imageshack.us/img175/9783/spiderjc8.gif
Ci dwaj mogą atakować wroga od dołu:
http://img244.imageshack.us/img244/6121/yuantieliteum1.gif
http://img462.imageshack.us/img462/6577/dragonnowalkaa7.gif

Tylko ich oczywiście też trzeba obrobić...

Tichondrius PW
27 kwietnia 2007, 09:38
Witam, a tak postanowiłem zrobić jednostkę do TI. Prywatną taką, więc opublikuje to co spłodziłem ;). Oto Szafirowy smok:

Animacja Szafirowego Smoka

i jego projekt:

Projekt Szafirowego Smoka

Podoba się ? Warto kończyć animację?

Cichy PW
27 kwietnia 2007, 14:04
Łuski się trochę trzęsą (podobnie jak w moim gryfie). Ale jednostka super. 8/10.

Acid Dragon PW
27 kwietnia 2007, 14:15
tragedia. Widać, jakby to był "smok wycinany z tapety w pokoju". Textura swoje, ułożenie ciała smoka swoje, żadnej zgodności i jeszcze wręcz owa textura jest identyczna na wszystkich częściach ciała. Wygląda to "papierowo", jakby nie miało żadnej głębii.

Moja rada - odpuść sobie. O wiele bardziej podobał mi się projekt.

Tichondrius PW
28 kwietnia 2007, 09:09
Zrobiłem lot smoka, lepiej wygląda i łuski sie już nie ruszają ;). Ma tą głębie.


Lot na szybko wersja beta



Lot na szybko wersja pre


Nemomon PW
28 kwietnia 2007, 11:20
Fakt, o wiele lepiej wygląda jak lata niż jak stoi. Ale i tak i tak mi ten projekt też jakoś nie podszedł.

EDIT:

>>>>Według mnie jest dobry. Nie wiem co w nim złego?

Jak na moje słabe oko, jest trochę niewyględny. Ale to tylko moje słabe oko....

Tichondrius PW
28 kwietnia 2007, 14:04
Wersja stojąca jest już inna, tamta to była wersja alfa. A nie beta ani nie pre!
I to nie projekt a animacja projekt to jedna klatka animacji ;P. Szkoda że wam się nie podoba :|. Ale rozumiem krytykę. Postanowiłem że ukończę smoka ale nie włożę go do moda będzie tylko w mojej wersji TI, bo widzę że to mogłoby zepsuć mod.

Ginden PW
7 maja 2007, 16:56
Prezentuję nowy wygląd smoka ciemności.

Nemomon PW
7 maja 2007, 17:19
Ten FireBall wygląda ciekawie, ale nie za bardzo pasuje jako zionięcie dla smoka. Poza tem, ten Ciemny smok jest zbyt ciemny.

Sheensherr PW
7 maja 2007, 18:32
Kolejna przekolorowanka. CZłOWIEKU, Zmień w nim coś, dodaj mu coś, a nie przekolorowałeś. Weź przykład z Ticha, jak on to zrobił...

Ginden PW
7 maja 2007, 21:42
Niestety: moje umiejętności graficzne są równe zeru. Jedyne co potrafię to obsługa programów graficznych.
Nemomon słusznie zauważył, że smok jest zbyt ciemny. Poprawię to.
Jeśli fireball się nie podoba znajdź inny.

Nemomon PW
7 maja 2007, 22:31
Nie powiedziałem, że Fireball mi się nie podoba (jeżeli ta uwaga w ogóle mnie się dotyczy).Wręcz przeciwnie, podoba mi się, tylko on doskonale by pasował, gdyby ta jednostka strzelała na odległość. Sorry, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego jako zionięcia. Może dlatego, że jest trochę mały. Gdyby był większy, to może i byłbym w stanie sobie wyobrazić.

avatar PW
8 maja 2007, 10:42
Tu mamy przykład konstruktywnej krytyki: jeśli ci się coś nie podoba, to sam se znajdź inne (w domyśle lepsze). A więc od dziś na pytanie co sądzicie o mojej jednostce - jako odpowiedź mają być same 'ochy' i 'achy'. Smutne to.

Ginden PW
8 maja 2007, 15:57
Problem się pojawia kiedy fireballa nie ma. Wykorzystałem tego z deszczu meteorów.
Można wykorzystać ten z wybuchu miny, ale on jest zbyt duży i wyglądałby jakby smokowi eksplodował łeb. Co powiecie, aby był odwrócony fireball?

Tilogour PW
8 maja 2007, 17:22
Tichondrius dokończ smoczka bo lot ładnie ci wyszedł
Ginden nie podoba mi się twój smok[jest za ciemny]

Sheensherr PW
8 maja 2007, 18:08
Nawet jakby był jaśniejszy by był kiepski, bo to przecież PRZEKOLOROWANKA. Cuś takiego WoGóle nie powinno zaliczać się do nowych jednostek

Ginden PW
8 maja 2007, 18:09
:/ To ma być nowy wygląd smoka ciemności! Tamten smok to też przekolorowanka!

Sheensherr PW
8 maja 2007, 19:20
Te z WoGa są przekolorowankami, dlatego też Ticho i inni starają się zrobić inne, które właśnie nie mają byc przekolorowaną wersją 8lvl. upg. W twoim przypadku to to jest zwykłe ścieniowanie obrazu.

Quba Drake PW
8 maja 2007, 20:36
Kilka słów szczerości:)Szafirowy smok animacja taka dziwna trochę ale nie jest najgorsza.Ten drugi smok...no to ja zostawię to bez komentarza.

Agrael PW
12 maja 2007, 16:04
Mam pomysł na stworzenie jednostki, według mnie ciekawy. Nazwałem go "Strażnik Bram Piekielnych".

Strażnik Bram Piekielnych

Atak: 30
Obrona: 30
Pkt. życia: 300
Obrażenia: 70-80
Szybkość: 9
Koszt: 1500 sztuk złota i 1 siarkę za jednostkę
Strzały: brak
Siedlisko: Bramy Hadesu
Przyrost: 5 tygodniowo
Umiejętności specjalne:
-Wzbudza strach
-Rzucacz czarów: Klątwa

Biografia:
Władcy królestwa Nighonu zamiast przebywać w swych królestwach pustoszyli królestwa na ziemi i zagarniali wszystkie surowce dla siebie. Władcy zamku i Inferno doszli do poruzumienia i zaczęli szukać pomocy u Bogów Erathii. Pewnego dnia władca Inferno znalazł w swojej księdze pewne zaklęcie którego nie znał... wypowiedział je i tak ujrzał pierwszego Strażnika bram piekielnych w Erathii przybył prosto z rozpalonego wnętrza ziemii na wezwanie. Władca Inferno wykorzystał jego i jego braci do wypędzenia właców podziemii z jego królestwa i innych królestw na ziemii, ale gdy Strażnicy Bram piekielnych nie byli już potrzebni Bogowie chcieli się ich pozbyć, ale one schowały się w otchłaniach podziemii i ponownie powróciły by odpłacić winy królom Erathii i zemścić się na tym, że ich wykorzystali ogromne hordy Strażników zostały pokonane, a ci pozostali wybudowali Bramy Hadesu i zaczęli w nich udoskonalać się i rozmnażać przede wszytskim. Nie ma ich wielu na ziemii, ale nadal są dużym zagrożeniem dla erathiańskich władców.

Dodałbym projekt jego wyglądu, ale nie wiem jak wsadzić go do posta. Pomoże mi ktoś?

Trang OulTrang OulProsiłbym najpierw o zrobienie grafiki, a ewentualnie później o staty/biografię.
strona: 1 - 2 - 3 ... 41 - 42 - 43 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel