Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Belegor PW
4 maja 2007, 19:04
1.Nowe miasta, (jak zdobęde odpowiedni program, zrobię 4 miasta)
2. Nowe jednostki, oraz przyłączanie większości neutralnych do odpowiednich miast.
3. Zwiększyć ilość poziomów do 10
4. Nowe ataki jednostek, np: Podczas lotu, czy naprzykład jazdy strzelać do przeciwnika (np: morskie smoki, gryfi strzelcy, jaszczurza kawaleria)
5. Łączenie bezużytecznych jednostek w coś silniejszego, poprzez odpowiednie budynki (np: chimerotromy; Biały tygrys+Goblin = Tygrysi jeźdzca).

Micki PW
4 maja 2007, 20:39
Jak Ty chcesz zrobić cztery miasta?
Możesz istniejące zamienić na nie, ale dotychczas tego nikt nie zrobił. Ciężko coś takiego stworzyć, a Ty chcesz od razu cztery.
Już prędzej zrobisz te nowe jednostki i nimi również zastąpisz istniejące.
Punkty 3 i 4 są prawie niewykonalne.

Trang Oul PW
4 maja 2007, 21:04
1. Tak, tak. A ja jestem trzygłową fretką.
2. Ciężko stworzyć animację, ktora nadawałaby się do dodania do 3.59; przyporządkować jednostki to żaden problem, wystarczy krótki skrypt ERM.
3. Jest już 10 poziomów [jednostek]. Jeżeli chodzi o zaklęcia, to spróbuj wydłubać kod H3.
4. potrzebny kod, jeżeli w ogóle da się to zrobić.
5. jw.

Sharper PW
5 maja 2007, 10:12
Piękne ale nierealne...
Gdyby tak można było to już by to było zrobione, ale próbuj i zobaczymy.
Z tym łączeniem to dobry pomysł, złączyłbym chłopa ze smokiem :D .

DarkTrangDarkTrangTak tudno pisać całe zdania i dawać pojedyncze odstępy miedzy linijkami?

vinius PW
5 maja 2007, 10:38
nono, pośmialiśmy się, więc do rzeczy: jeżeli myślisz, kolego, że robienie zamków to takie hop-siup to jesteś w _OLBRZYMIM_ błędzie. Trzeba mieć talent, umiejętności i chęci (których mi brakuje nawet do zrobienia drugiej klatki animacji :P). Zapomnij. Tym bardziej, że dodać miasto do gry także nie jest łatwo.

Belegor PW
5 maja 2007, 21:05
Eee...tam, jestes fanem Heroesa, i zrobię dużo by go polepszyć. Mam już szkice na papierze, wezmę odpowiednie programy, lub kogoś do pomocy i stworzymy pokolei: budynki, krajobraz, jednostki i Vhualla! Miasto gotowe. Kiedyś marzyłem, żeby wraz z twórcami tworzyć nowe gry z serii "Heroes....", ale niestety to niewykonalne, więc skorzystam z WoGa i zacznę tworzyć. Na tej stronie juz mówiono, że grupa fanów tworzy miasto do WoGa, to właśnie mi podsunęło ten pomysł.

Field PW
5 maja 2007, 23:11
Grupa liczy aktualnie kilkanaście osób... i jest to naprawdę cholernie dużo roboty. Ja tam życzę powodzenia, ale Ty, chcąc de facto ingerować w kod gry, chcesz się posunąć jeszcze dalej.
I wierz mi, na dobrą sprawę nie ma programu do tego. Defmaker i tym podobne mają tylko pomóc uprościć sprawę tym, którzy już są wyjadaczami erm-u.

Cichy PW
6 maja 2007, 09:57
@Syrious - mogę przysiąc, że nie zrobisz ani jednego kompletnego miasta z 16 jednostkami (w tym dowódca i 8 level). Powód: jakoś wiele osób obiecywało, a nikt niczego nie robił, dlatego nie ufam zbytnio (tu wstawić rzeczownik określający nowych grotowiczów, którzy mają dziwaczne? pomysł[y]). W kwestii programów zgodzę się z F!eldem: są po to, by pomóc w tworzeniu, a nie zrobić wszystko za ciebie.

Belegor PW
6 maja 2007, 14:41
Sam pewnie dużo nie zrobię, ale z pomocą innych fanów może się uda. Zainstaluję sobie też program graficzny (i tym, którzy będą mi pomagać), który mi ułatwi stworzyć graficzny gif budynku z zeskanowanego szkicu. Palę się do tego jak nie wiem co. mam nadzieję, że z moim entuzjazmem i pomocą innych oraz dzięki waszemu doświadczeniu uda się stworzyć nowe miasta i fabułę żeby aż tak bardzo nie wychodziła z Might and Magic).

Ginden PW
6 maja 2007, 14:53
Pokaż 3 jednostki, tło zamku i jeden budynek to pogadamy.

Belegor PW
6 maja 2007, 16:02
Może być to: "Starożytna hydra chaosu", "Goijarazaur" i "Syrena"? Co do tła, to jeszcze jest w szkicu, a budynek, to jest z tym problem. Bo nie wiem na jakim programie to zrobić. (Dlatego potrzebne jest wasze doświadczenie).

Ginden PW
6 maja 2007, 16:10
Ty to chyba do eksterminacji jesteś...
Pokazuj!

Field PW
6 maja 2007, 16:56
Starożytna hydra chaosu? Hmm... Gojirazaur (bo chyba o to chodziło?) - to ja proponuję jeszcze Ćmę z Kosmosu. -_-" Syrena - czekam.
W jakim programie? Do robienia grafik masz np. Photoshopa, PaintShopPro, GIMPA, nawet windowsowskiego Painta... Ech... Kwestia zrobienia tego PORZĄDNIE - czyli concept-art, skan, obróbka na tablecie, a efekt i tak nie musi być nawet zadowalający. Jak sądzisz, dlaczego nad oryginalnymi Herosami pracował sztab grafików?

Cichy PW
6 maja 2007, 17:34
Starożytna hydra chaosu - myślę, że to było bez urazy :], ale jeśli dodałeś jeszcze kilka głów, to trudno... myślę, że to animacja arghrghrhgrh
...zaimować ów hydrę. Jeśli nie pokażesz jednostek, to radzę kupić w końcu tę linę, aby się na niej powiesić. (żart)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel