Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [mod] Zemsta Odrzuconych
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

ponury PW
30 kwietnia 2007, 20:02
Wczoraj rano wpadłem na pomysł, by stworzyć mod. Mam już większość koncepcji i stronę internetową o modzie. To ona: http://www.zemsta.vgh.pl
Obecnie szukam ludzi do Teamu.

Wszelkie niedociągnięcia na stronie proszę zgłaszać.

Dark Dragon PW
30 kwietnia 2007, 20:27
Co ma w nim być?
Jak jest fabuła? [pewnie - nowe jednostki, które się pojawią w modzie zostały odrzucone i teraz wracają?]
Co się zmieni?

ponury PW
30 kwietnia 2007, 20:41
Cóż, mod zmodyfikuje Loch, Cytadelę, Nekro i Twierdzę oraz zastąpi Żywioły innym miastem. Rzecz jasna nawet jednostki z Wrót Żywiołów, zostaną wykorzystane mimo że, miasto zostanie zastąpione. Fabułę opracowuję(sam, jak na razie :( ).


Sharpshooter PW
30 kwietnia 2007, 20:48
Zgłaszam błąd na stronie. W logo masz "odrzuconvch", przynajmniej tak to wygląda. Radzę poprawić.

Edit: W nazwie tego tematu też masz błąd.

ponury PW
30 kwietnia 2007, 21:11
Trang popraw mi nazwę tematu. Proszę.

Dru PW
30 kwietnia 2007, 21:56
Jesteś żałosny, tak samo jak cały ten twój *Mod*

Zamiast ogłaszać wszystkim wszem i wobec, że planujesz stworzyć dodatek, najpierw coś zrób w tym kierunku.

Po upadku mojego Moda doszedłem do wniosku, że prezentowanie i ogłaszanie swoich planów powinno nastąpić dopiero gdy projekt jest ukończony PRZYNAJMNIEJ w 50%, bo to co teraz zrobiłeś jest co najmniej idiotyczne jeśli nie obija się o kretynizm

Przynajmniej inne ekipy czy osoby, coś zaprezentowały przed publikacją, a ty jedynie obietnice i puste działy na stronie.....

Jeśli chcesz by ktoś zwrócił na Ciebie uwagę, lub jeśli chcesz się dowartościować znaj inny sposób....


Sheensherr PW
30 kwietnia 2007, 22:12
A na kiedy mniej więcej planowana jest wersja alfa. ;P

Acid DragonAcid Dragon-_-



ponury PW
30 kwietnia 2007, 22:29
Dru: Bez komentarza.
Sebolol: Przy pomocy(dużej) kogoś(kilku ktosiów), to za pare miechów. Chciałbyś dołączyć do mojego Teamu?
EDIT: Jednak skomentuje. Strona jest jeszcze nie dopracowana, a większość moda już obmyśliłem.

Dru PW
30 kwietnia 2007, 22:38
Heh, właśnie, obmyśliłeś..dokładnie o tym mówię......

Lepiej by brzmiało sformułowanie: a większość moda już ZROBIŁEM.

Było / Jest? Wielu takich co już „obmyśliło”, ale jakoś nikt nie ma ochoty zrealizować „obmyślanego” wcześniej planu.... często sam autor.... No, ale cóż... Nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Ci powodzenia w realizacji *Moda*!

Sebolol, Ty również jesteś żałosny :P

ponury PW
30 kwietnia 2007, 23:01
Sie jeszcze ździwisz Dru. Poczekaj rok czy dwa.

Dru PW
30 kwietnia 2007, 23:26
Za rok czy dwa nie będę nawet o Tobie pamiętał...... jednakże trzymam kciuki! tzn. pazury :P.

avatar PW
1 maja 2007, 08:32
Sebadol: A co Alf ma wspólnego z tym modem? :)

ponury PW
1 maja 2007, 10:14
Zamykam prace nad modem. Tematu proszę nie zamykać, bo może się jeszcze ruszę.

Trang OulTrang OulTematu nie zamykam, ale daję na dół listy. Jak ruszą jakieś prace, to wróci na górę.

Sheensherr PW
1 maja 2007, 19:19
Sebadol?? ;P

ponury PW
29 czerwca 2007, 00:06
www.zemsta.vgh.pl

Zemsta znowu rozpoczęta.

Problem z logowaniem (z mojej winy) :( . Na moje GG (nr: 3605402) podawajcie hasło i login, to was dodam do listy użytkowników.

red dragon PW
29 czerwca 2007, 22:05
Po co zaczynać nowego moda jeśli jest w toku kilka innych nie lepiej dołączyć do innych twurców??? jeśli coś umiesz to gdzieś miejsce znajdzie się dla ciebie

Ginden PW
30 czerwca 2007, 09:45
Do "twurców" lepiej nie dołączać, bo jeszcze będziemy mieli "Ponórego".

Cichy PW
30 czerwca 2007, 10:55
...Albo Rzniwiaża :P . Nie wiem, czy dobrze, jeśli jedna osoba "robi" w kilku teamach na raz. Moim zdaniem każdy powinien znaleźć własny team i tworzyć TYLKO dla niego. No i jeśli tworzy się mod, to raczej w tajemnicy. Wyjść na światło dzienne powinien dopiero wtedy, gdy zostanie w większości ukończony (popieram przedmówców).

Ponury:
Na moje GG (nr: 3605402) podawajcie hasło i login, to was dodam do listy użytkowników.

No nie wiem, czy ktoś ci zaufa z tym hasłem...

PS
Ponury (2007-04-30) 22:29:09:
(...)za pare miechów.
Ponury (2007-04-30) 23:01:12:
Sie jeszcze ździwisz Dru. Poczekaj rok czy dwa
Zapewne fajnie tak zmieniać decyzje :D .

ponury PW
30 czerwca 2007, 11:12
Z konieczności musiałem poinformować o modzie, bo prawie nikt (jedynie 3 osoby oprócz mnie) nie chciał pracować.

Red Dragon: A czy jak tworzony był Qicksilver, to niby TI miało zostać porzucone, bo był już robiony inny mod?

Fajnie? Na pewno nie :p . Cichy jeśli mam być szczery, to powiem Ci, że jeżeli połowa teamu Cię olewa, to nie masz innego wyboru, jak ogłoszenie prac nad modem.

Field PW
30 czerwca 2007, 11:38
A było coś w ogóle robione w tym kierunku?
strona: 1 - 2
temat: [mod] Zemsta Odrzuconych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel