Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wyzwanie dla strategów - by Kath & Filus :)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Kathrin PW
30 kwietnia 2007, 13:56
No to źle ustawiłeś moją domniemaną pozycję, upraszam o nową mapę:), może być na maila.

Ginden PW
30 kwietnia 2007, 14:25
Pod tym samym adresem jest poprawiona wersja.

Cichy PW
30 kwietnia 2007, 16:13
To i tak nie zmieni faktu, że mapa jest (w większości) wygenerowana przez edytor.

Kathrin PW
3 maja 2007, 10:33
Gindenie wydaje mi się, że można przejść tę mapę na AM, jednak z góry mówię, że ja tego nie jestem w stanie dokonać z przyczyn obiektywnych. Dobrze ją zaczęłam (tak sądzę) i w krótkim czasie (1 miesiąc) mam już całkiem sporo zamków, ale ciągle wczytują mi się błędy, wyrzucające z gry. (np., kiedy stanę pod kopalnią drewna niebieskiego pojawia mi sie kilometrowy komunikat i cyk... jestem poza)
Próbowałam cofać ruch, no ale nie jest to jedyne miejsce i po prostu trzeba by pewnie grę ciągle sejwować, a to już nie dla mnie (tracę wtedy całą frajdę z rozgrywki).Zresztą przy tak wysokich wymaganiach, jakie stawiasz precyzja ruchu jest nieodzowna. Mogę jednak podzielić się informacjami co do "dobrego początku".
Nie jest tak źle jak pisałeś z tą kasą, przecież na wysepce czerwonego i młyn i kupki złota i dwie kopalnie do wzięcia. Ja szybko dokupiłam drugiego bohatera, swoim zwyczajem przeniosłam armię do pierwszego, błyskiem zdobyłam papirus z lataniem, nastepnym błyskiem zamek niebieskiego i dalej w prawo...Pod koniec pierwszgo miesiąca mam już nieźle wykształconego człowieka, więcej kasy, rozbudowany zamek, odebrany wrogowi. Generalnie nie widzę sprawy tragicznie:)
Przy WOGowych mapach często miałam takie "przygody" z wczytywaniem się błędów ERMu, dlatego nie bardzo lubię w nie grać. Tutaj czuję się skutecznie zniechęcona, przepraszam, jeśli sprawiam Ci przykrość, może jak odpocznę, to jeszcze spróbuję...

Tilogour PW
5 maja 2007, 23:54
Kathrin - jeżeli lubisz wyzwania to polecam mapkę Misja.Jest dość ciężka[i z b. specyficzną fabułą...]http://jaskiniabehemota.net/krypta/mapyh3/misja.zip[link dałem bo tag nie wchodził :/
A jak chcesz jeszcze większe wyzwanie to w wolnym czasie mógłbym ci przesłać mapę mojej produkcji[jak ją znajdę...] (o ile moją mapę w ogóle da się przejść..)
I niestety jeszcze nie przeszedłem mapki którą miałem przejść:( [brak czasu..]

Cichy PW
6 maja 2007, 09:47
Mapka na pierwszy rzut oka (w edytorze :P) atrakcyjna, z wieeeeloma zdarzeniami i wieeeloma wrogami.

Kathrin PW
10 maja 2007, 08:04
Gindenie ponieważ dedykując mi mapkę zadośćuczyniłeś babskiej próżności:) (a ta u mnie na mistrzowskim:P), próbowałam jednak (drobnymi kroczkami) przetestować ją do do końca, na poziomie, który Cię interesował. Mogę stwierdzić z 90-cio procentową pewnością, że można ją ukończyć na AM, gdyż istotny jest właściwie tylko sam początek (potem to już leci, jak we wszystkich "wielkomapowych" scenariuszach). Stuprocentowej pewności nie posiadam, gdyż jednak mapy nie ukończyłam:) Cóż z tego, że sama omijam newralgiczne punkty...komputera do takich działań przekonać nie zdołam:) Otóż podczas ruchu przeciwnika też czasem "wylatuję" z gry. Ponieważ o WOGowych ERMach wiem tyle, że są:P, błędów nie poprawię. Gdybyś kiedykolwiek sam to uczynił, podeślij poprawioną wersję raz jeszcze, no i...damy radę:)

Tilogour - mapkę "Misja" już znam, faktycznie zacna (inteligentnie zrobiona, nie jakieś tam mordowanie tysięcy biednych troglodytów czy innych smoczusiów:) )
Co do map fanowskich jeszcze raz zaznaczam, przechodzę tylko te, które sam Autor przewędrował; na zmagania natury beznadziejnej już nie starczy mi życia...:)

Field PW
26 czerwca 2007, 15:55
Mam nadzieję, że Ticho po mnie nie pojedzie... Kathrin - jeśli masz zainstalowanego WoGa, to życzę powodzenia ;) mapka, po której zrobieniu miałem problemy na najłatwiejszym poziomie (ale i gracz ze mnie nie najlepszy... niektóre obiekty nie są "odwiedzalne", bo wymagają skryptów)
tutaj

Tichondrius PW
26 czerwca 2007, 16:51
f!eld nie pojadę po tobie ale mam prośbę, skoro Kathrin formalnie jest już w teamie to może się zarejestrować i krytykować u nas na forum. Więc proszę Kath, zarejestruj się u nas a my damy Ci dostęp do komnaty teamu.

Field PW
26 czerwca 2007, 17:35
Fakt faktem, po prostu myślałem, żeby może zadośćuczynić tradycji i wrzucić na "kanoniczną" stronę :)

Tichondrius PW
26 czerwca 2007, 20:42
No tak... na AcidCave team powstał.

strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Wyzwanie dla strategów - by Kath & Filus :)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel