Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 35 - 36 - 37

Quba Drake PW
8 kwietnia 2007, 18:06
Właściwie to cały czas byłem tylko się trochę zmieniło od tamtego czasu;)
Przynajmniej nie robiłem kłopotu strażnikom.

Tichondrius PW
8 kwietnia 2007, 18:18
Z tego wszystkiego ja sam się nie przywitałem. Tak skończyłem Hippocampusa ;).
Witam. Krótko i szybko. :)

MCaleb PW
8 kwietnia 2007, 18:33
Witajcie!
Witam zarówno stałego bywalca po przerwie, jak i 'nowego' cichociemnego strzelca.

Hidoi777 PW
19 kwietnia 2007, 19:39
Witam wszystkich. Wydaje mi się, że skoro jestem tu nowy wypadało by się przywitać. Tak więc witajćie zacni mieszkańcy! Z góry przepraszam, że moge pisać z pewnym opóźnieniem ale nie posiadam w domu internetu (no cóż pracy może za ciężkiej nie mam ale na jeszcze jeden rachunek mnie nie stać :( ). Na szczęście i w pracy i na studiach net jest więc mam nadzieje że jakoś to będzie. Z miejsca chciałem o coś zapytać co oznacza jeśli przy nazwie tematu widnieje napis [przyklejony] bądź coś w tym stylu? Z góry dzięki.

Tichondrius PW
19 kwietnia 2007, 19:49
Witam, byłem zwykłym hersztem złodziei ale po pewnym czasie zamieniłem się w smoka:
Jestem Lodowym Smokiem. Moja dawna nazwa brzmiała Mafioss.

Od wczoraj od rana miałem wielkie bóle, nie żołądka itd. tylko wszystko mnie bolało ok. godziny 11:30 zaczęły wyrastać mi kły i rogi, a skóra obrosła grubą niebieską łuską. Po ok. godzinie z wielkim bolem stałem się małym smokiem, dziś już jestem olbrzymim Ice Dragonem. Więc zmieniłem autoportret ;). Mam teraz problemy z wejściem na AcidCave - Z tego właśnie powodu. Jesteście Ciekawi dlaczego stałem się smokiem ? Ja też! Ale chyba już wiem dlaczego teraz wy poznacie prawdę.

Tak, zastanawiałem się nad tym długo, i doszedłem do wniosku że przez przypadek wypiłem eliksir zrobiony dla Granatowych Smoków. To niestety, a może stety przemieniło mnie w smoka.

Dziś rano zobaczyłem na łapie wyryte imię Tichondrius, czyli los zdecydował abym miał taką nazwę.

Cytat:
Z miejsca chciałem o coś zapytać co oznacza jeśli przy nazwie tematu widnieje napis [przyklejony] bądź coś w tym stylu? Z góry dzięki.

To oznacza że strażnicy uznali że ten temat jest ważny.

Hidoi777 PW
19 kwietnia 2007, 19:54
Dzięki bardzo za odpowiedź. Tichondrius jesteś pewien, że ten napój to nie był Krasnoludzki browar? Gdzieś czytałem że można używać go jako paliwa rakietowego ;P.

Belegor PW
4 maja 2007, 18:32
Witajcie, jestem Syrious. Grą "Heroes of Might and Magic" dawno się interesowałem i stwierdzam, że to najlepsza gra tego typu. Uwielbiam też smoki, a szczególnie Błękitne i czarne (Czarne smoki bardziej). Cieszę się, że wreszcie odważyłem się zalogować tutaj.

Nemomon PW
9 maja 2007, 13:31
Witajcie. Jakiś czas już jestem na Smoczym Forum. Kiedyś też na nim byłem, ale dawno temu. Niestety, nie mogłem wcześniej się przywitać, ponieważ dopiero teraz udało mi się dotrzeć do Tawerny. Interesuję się oldschoolem, dlatego też bardzo lubię H3. Niestety o M&M nie mam jakiegokolwiek pojęcia i niestety, z powodu mojego głębokiego "oldschoolstwa" zapoznać się najprawdopodobniej nie będę w stanie.

Kathrin PW
9 maja 2007, 17:21
A witam, witam miłych Przybyszów. Świeżej krwi nigdy za wiele:)

Sharper PW
24 maja 2007, 14:38
Witajcie!

Wypada się przywitać, to się ''przywituję'' ;D

Dla wszytskich Grociarzy pozdrowienia z USA!!!

Gram w HoMM(nie MM bo nie mam:() od 8 lat.

Boguś PW
27 maja 2007, 17:06
Witam was jestem tu nowy
Przybyłem do kwasowej groty z Rzepina.Nie chce być pokarmem dla smoka plz.
Jestem częstym gościem i Heroes3 to moja ulubiona gra gram w to od tygodnia ale już widzę ze mi sie chyba ta gra nigdy nie znudzi ;)

Hidoi777 PW
28 maja 2007, 17:52
Witam nowo przybyłych :). Nie przyjmuj sie Boguś ja gram dopiero jakieś 5 lat i też mi sie nie znudziło ;P.

Micki PW
28 maja 2007, 20:51
A ja niedawno ją odstawiłem. Dla Might and Magic oczywiście.

Witam wszystkich, którzy się ostatnio pojawili.

Smoku PW
3 czerwca 2007, 12:40
Witam Wszystkich forumowiczów. Jestem nowy Najlepsza gra według mnie to Herosi 3. Nie jestem zwykłym człowiekiem lecz smokiem ;D Pewnego dnia kiedy wstałem rano poszedłem przejrzeć sie w lustrze na swoich plecach zauważyłem małe skrzydła i z dnia na dzień przemieniałem się w smoka. Tak oto przemieniłem się w smoka xD.

Wiewek PW
5 czerwca 2007, 16:15
Dzień dobry wszystkim mieszkańcom tej olbrzymiej, wspaniałej i Kwasowej Groty. Jestem wielkim fanem Heroes of Might and Magic, ale o Might and Magic nie mam żadnego pojęcia. Nie zajmuję dużo miejsca. Wystarczy dziupla w drzewie, ale koniecznie ze spiżarnią. Nie wiem tylko czy przy tej Grocie są jakieś drzewa :P. Mam nadzieję, że wiewiórka o mózgu wielkości fistaszka nie będzie przeszkadzała mieszkającym tu smokom, liszom, rycerzom i innym. Macie tu pikantne orzechy? Przebyłem długą drogę i jestem (za przeproszeniem) cholernie głodny.

vinius PW
5 czerwca 2007, 18:08
Orzechów Ci u nas dostatek, a i rycerzy także (w liczbie: 1, głowy i kończyn: brak). Witaj!

EDIT: wybacz :P kiedyś był żem jedyny.

Wiewek PW
5 czerwca 2007, 20:46
No tak. A liszy ile? Trzech? Czterech? Pięciu? Eee... Dalej nie będe tak wyliczał. Kelner! Orzechy!

MCaleb PW
5 czerwca 2007, 21:02
Liszy? Jest Trójca (lisze wyższe, jak to ktoś kiedyś ujął), oraz pewien arcylisz. Co pewien czas jednak pałętają się tu pomniejsze lisze.

Tak poza tym, to witam Cię, Wiewiórze.

Micki PW
5 czerwca 2007, 21:09
Nie wiem czy masz ochotę na orzechy z kwasem (tutaj z nim wszystko).
Witam Cię bardzo serdecznie.

Pozdrawiam
Micki, probably the most rust-eaten Rust Dragon

Kathrin PW
5 czerwca 2007, 21:43
Witaj w Tawernie; kelnerów tu nie ma - samoobsługa, a porządku pilnuje miła karczmareczka:) jak ładnie poprosisz może wykopie dla Ciebie jakieś orzechy:)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel