Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Bałagan :(
komnata: Przeklęta Machina

Phoenix PW
18 kwietnia 2007, 18:03
Chciałem tylko napisać, że na forum niestety robi się bałagan, przez osoby(w tym mnie) będące autorami postów które są potem usuwane, bo np. za dużo błędów, albo coś w tym stylu. Takie posty mogą zawierać informacje kluczowe dla danego tematu i osoby przeglądające forum mogą się nie połapać. Przykładem są tematy, nie rozpoczynające się od postu założyciela. Jest to wg mnie dosyć istotna sprawa w Grocie, istotniejsza niż kolor czcionki ;D.

Acid Dragon PW
18 kwietnia 2007, 18:24
well - fajnie, tylko, że technicznie oddając Mieszkańcowi przycisk 'usuń' przy swoich postach trudno wykluczyć taką możliwość, że usunie coś, czego teoretycznie usuwać nie powinien.

Być może jakimś rozwiązaniem byłoby uniemożliwienie użytkownikom usuwania postu, o ile nie jest na wierzchu, ale toto już od Qui zależy.

Qui PW
18 kwietnia 2007, 19:05
Zablokowanie możliwości usuwania to nie jest problem, kwestia 2 minut. Pytanie, czy to ma sens?

Ginden PW
18 kwietnia 2007, 20:00
Może usuwanie posta dopiero po sprawdzeniu go przez Strażnika lub Kwasowego.

Alamar PW
18 kwietnia 2007, 20:09
Lepiej zostawcie tą opcję w spokoju - poza nielicznymi wyjątkami, korzystanie z tej opcji nikomu nie szkodzi, a czasem pomaga (jeśli napisało się coś durnego, nie na temat, nie przeczytało sie postu poprzednika, itp.).
Poza tym, chyba mam prawo wyboru, czy chcę by mój post pozostał gdzie jest, czy też mogę go usunąć (o ile nie koliduje to z konstytucją Groty).

Phoenix PW
19 kwietnia 2007, 14:19
Ale można by było zmusić autorów o poprawienie swoich postów. A nie usuwać

Qui PW
19 kwietnia 2007, 16:11
Taaa, zmuś takiego jednego z drugim, żeby poprawili. I sprawdź, czy rzeczywiście to zrobili. Naprawdę nie mamy czasu ani ochoty na zabawę w kotka i młotka. Jeśli post się nadaje do śmieci to tam właśnie ląduje.

Phoenix PW
19 kwietnia 2007, 21:16
Można by powołać jakąś osobę, do poprawiania postów :PP Nie strażnika, ale kogoś innego, wybranego przez starożytnych ;D

MCaleb PW
19 kwietnia 2007, 21:22
W takim razie trzeba by też dodać rotację na tym stanowisku, w obawie o zdrowie psychiczne poprawiacza. Tak ogólnie, to Strażnicy są od tego by post albo poprawić, albo nakazać poprawę, albo usunąć. Finito.

Gdyby każdy dbał o swoje posty, to nie byłoby tego ww. bałaganu. Niestety tak nie jest i trzeba sobie z tym radzić, najlepiej bez ekstremalnych środków przymusu (bez)pośredniego.
temat: Bałagan :(

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel