Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Heroes VI - ploty i newsy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35

madzia PW
7 października 2006, 16:20
Jeżeli wyszłaby 6 część Heroesów, to ciekawe jaka by była.Mogłaby być w stylu H4, albo H1,2,3,5.Żeby było co najmniej 8 zamków(bo 6 to trochę mało), by było dużo jednostek.Według mnie najlepiej by było gdyby gra była w stylu H4, ponieważ tam mi się podobał wybór jednostek w zamkach, zaklęcia, to że bohatera też podczas walki mozna było zabić, i że podczas walki można było przywoływać np.jednorożce.A co Wy myślicie na ten temat?

Trang Oul PW
7 października 2006, 19:33
Ja proponuję, aby programiści z ubi/nivala poszli się powiesić i nie bezcześcili bardziej naszej Sagi.

Acid Dragon PW
7 października 2006, 19:39
popieram wniosek :P.

no... względnie mogliby też wyciągnąć wnioski i spróbować zrobić lepszą grę..... aczkolwiek z czego mają wyciągać te wnioski? wyniki sprzedaży H5 są zapewne rekordowo wysokie, a jeszcze dojdą ze dwa dodatki. Fora Ubisoftu są oblegane przez zachwycoych graczy, a większość obecnych graczy i twórców na wspomnienie poprzedniej fabuły reaguje alergicznie prawie.

W dodatku spodziewam się, że jeśli H6 będzie inne, to w drugą stronę. Jak wspomniał kiedyś UT - H5 miała być "łagodnym przejściem" ze starych gier do nowych. Dlatego jest właściwie kopią (niezbyt udaną, ale zawsze) najlepszych, a przynajmniej najpopularniejszych elementów z H3. W H6 spodziewać się więc można raczej różnego rodzaju innowacji i jeszcze większego odejścia od pierwowzoru HoMM niż to było w przypadku H4 (ulubionej części UT), a wszyscy wiemy czym to grozi....

Qui PW
7 października 2006, 22:47
Niestety, w obecnych czasach jakoś nikt nie ma ambicji robić dobrych gier. Dobrych w sensie dobrych, a nie dobrych w sensie dobrze sprzedających się, bo takich to akurat pełno. Cóż, jeżeli produkt X mimo relatywnie (tłum: moim zdaniem ;P) kiepskiej jakości sprzedaje się dobrze, to z punktu widzenia producenta (tłum: money money money - zresztą nawet ich rozumiem :P) to tworząc produkt Y, Z, czy też X2, nie będą widzieli potrzeby zwiększania jakości. I to się tyczy również gier. Nikomu nie zależy na tym, żeby w grę grano przez 10 lat - bo po co? Niech pograją miesiąc, kupią dodatki, pograją jeszcze miesiąc, a potem kupią inną grę, najlepiej tej samej produkcji :P. A potem niech kupią też sequel :P. A że niestety jak widać większość graczy to prymitywna, niewymagająca zgraja (o, jakie ładne, kolorowe, 3D, nawet listki się ruszają! o, jak ładnie wyrenderowana bohaterka :P o, te elfki gdzieś zgubiły większość ubrań! (ślina na klawiaturze :P)), to i dostają to, na co zasługują. Bo H5 to jest całkiem dobra gra: nawet działa ;P, ładna grafika, proste kampanie (przecież nie chcemy, żeby gracze stracili poczucie własnej wartości, w końcu jak taki wpadnie w depresje to jeszcze przestanie gry kupować i już klient do tyłu :P), jakiś czas można pograć póki się nie przejdzie tej zatrważającej ilości map... No i są smoki. W dużej ilości.

I tak na koniec Losowo Umieszczanych Idiotycznych Przemyśleń Dwugłowej Łasicy stwierdzę, że tym z ubi-kacji istnienie H3 jest wybitnie nie na rękę, bo gracze z dłuższą pamięcią (jakieś... eee... 3%? ;P) będą ich wspaniałe produkty wciąż z H3 porównywać. Ale 97% procent będzie zachwycone H6 bo będzie 1 zamek więcej, +10 stworzeń i 20 nowych artefaktów. A ciemne elfki będą jeszcze bardziej nieubrane (ślina na klawiaturze :P).

Kathrin PW
8 października 2006, 00:37
Byle nie za szybko, bo jeszcze się nie pozbierałam po H5:)

Acid Dragon PW
8 października 2006, 01:28
to też fakt ;) nieco za wcześnie na dywagacje....

może te dodatki do H5 coś jednak wniosą? poza obrzydliwymi krasnalami rzecz jasna....

MCaleb PW
8 października 2006, 09:44
Patchowanie zazwyczaj ma pozytywny skutek na grę. Poprawia błędy, które nie powinny wystąpić w finalnym produkcie. Powołując się na motto ubivalu "Patching Eternal", to chyba H5 będzie się stawało tylko lepsze i lepsze ;) chyba, że coś zchrzanią jak zwykle.
Te dodatki, to przeca nic innego jak tylko bardziej rozbudowane patche + coś jeszcze, żeby nabywcy nie podnieśli lamentu, że im wciskają to samo, co dają pobierać po raz n-ty z neta.
Na dodatek każąc sobie za to słono płacić.

SoQ PW
8 października 2006, 22:47
Zgadzam sie - HeroesVI moze byc tylko lepsze.... bo gorsze od HV juz byc nie moze. Wszystko w temacie. H3 forever :)

Kaazam PW
10 października 2006, 10:13
Moim zdaniem to H6 bedzię dalej prowadziło fabułę H5, co jest nie na rękę i mi. Jak to kiedyś ktoś powiedział po starej sadze tylko tytuł został (czy jakoś tak), i nie ma szans na to aby jakakolwiek z następnych części wróciła do poprzedniej fabuły. Co do jakości piątki. Ładnie wygląda fakt. Nie grałęm na tyle dużo aby powiedzieć coś więcej, gdyż gra mnie odrzuca ( a dokładnie demo ). Myślę, że to był żart. A szóstka (jeśli takowa wyjdzie) będzie dalej pewno zachwycać grafiką, i nic poza tym. I tylko prawdziwi fani mogą zadbać o to aby prawdziwy świat MM przetrwał, bo Ubi o to nie zadba.

_________________________________________________________
Nie wiemy jednak czy to nastąpi, a ja teraz pogram sobie w stare dobre KB.

lechulord PW
20 stycznia 2007, 20:33
ja bym nawet na nią nie spojrzał gdyby byla w stylu H4. Najlepiej jakby byla w stylu H3 tylko ze troszeczke lepsza grafika.

MCaleb PW
20 stycznia 2007, 20:49
Takie coś już istnieje, zwie się Heroes 5.

Cichy PW
13 marca 2007, 20:43
Heroes VI fajnie by wyglądało, gdyby było całkowitym remake (rimejk, jeśli ktoś lubi "spolszczać":P) Heroes 3, albo WoGa. Przeżyć historię Erathii jeszcze raz, w 3D!

Micki PW
14 marca 2007, 15:49
Też bym tak chciał. Tylko Ubisoft nie może obejść się bez idiotycznych, nowych pomysłów (np. umiejętności rasowe, miasta z samymi krasnoludami...)

Sheensherr PW
20 marca 2007, 14:15
A przez to że wprowadza wiele zmian, zapomina o wcześniejszych, lepszych rozwiązaniach np. w Heroes V całkowicie Zniszczyli Dungeon, usuneli najfajniejsze stwory które były nawet w IV

tymolord PW
20 marca 2007, 17:42
Gdyby Homm 5 było wprowadzeniem do świata Ashan, a w następnych częściach pojawł się jakiś związek starego świata Homm'a z nowym byłoby wmiarę dobrze. Jednak to pewnie tylko marzenie. Ubi Soft wszystko popsuło.

Ginden PW
3 kwietnia 2007, 18:58
Niestety, mogło być wszystko fajnie. W H4 doszłoby do Rozliczenia (dopowiedzenie losów większości bohaterów), a H5 byłoby początkiem nowego świata. A zastanawiam się czy w H6 będzie nowy świat. W h7 też, w H8 też itd.

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 19:10
Trang - nie prowokuj nikogo. Ktoś też lubi H5, choćby ja i Dark Dragon.

Phoenix PW
16 kwietnia 2007, 18:41
A może dałoby się wykupić prawa do Heroesów :PP Wiem, marny pomysł...

Trang Oul PW
16 kwietnia 2007, 20:53
Można. Ale to kosztuje x$ < = > x >> budżet (?) WoG Teamu.

EDIT: komu wisicie ponad 1000 sztuk złota? :P
Acid DragonAcid Dragon...wynoszący zero absolutne.

Belegor PW
4 maja 2007, 18:49
Według mnie, gra "Heroes VI" powinna być podobna do trójki i piątki (Broń Boże do czwórki) oraz żeby bylo w niej aż 12 nacji, było więcej smoków (każda nacja powinna mieć swego smoka) oraz ras, np: Drakonian, sidian, raptoprian czy raptoelfów. Kazdy zamek powinien mieć bestie od 1-10 poziomu.
Myślałem nad tym wiele lat od kiedy zagrałem w Heroes III, przez ten czas naszkicowałem Zamek, kapitol, budynki militarne, dodatkowe oraz Chimeratorium. Naszkicowałem również jednostki, nowe typy ataków. Napisałem również historię. Głownym bohaterem tej historii Jest Drakan- młody, lecz inteligetny król Gordii, który postanawia odbudować dawne imperium smoków na Enroth. Z tej całej historii napisałem w postaci ksiązki fantasy, może uda mi się ją wydać posd konievc tych wakacji. Swój świat Fantasy oparłem się o system "Heroes of Might and Magic III" (oczywiście czekają też niespodzianki, jeśli chodzi o stare nacje).
strona: 1 - 2 - 3 ... 33 - 34 - 35
temat: Heroes VI - ploty i newsy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel