Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnaty Smoczych Władcówtemat: Komnata MM w Grocie
komnata: Komnaty Smoczych Władców

Gandalfica PW
4 kwietnia 2007, 13:17
Tak się zastanawiam - kiedy będzie ona gotowa? Jeśli już w ogóle nie ma nadziei na komnatę, to ja się mogę zająć MM 7 (co na to Alamar). Czyli - kiedy będzie można pooglądać stronę o MM?

vinius PW
4 kwietnia 2007, 13:49
Nawiązując:
jak postępują prace nad "zbiorami", czy też innymi sagami :) ? zapewne Smok zajęty, co każdy rozumie, ale spytać nie zaszkodzi.

Acid Dragon PW
4 kwietnia 2007, 18:43
komnata MM? a miała być kiedyś? :P

Nie przypominam sobie ;). Kiedyś w planach miałem komnatę o MM1-5, ale patrząc na sprawę realnie, to musiałbym jej poświęcić stanowczo zbyt dużo czasu, biorąc pod uwagę inne i/lub zaległe projekty, toteż z niej zrezygnowałem.

Nie mniej jednak i na MM7 w Grocie mogłoby się znaleźć miejsce - ale zaznaczam: BEZ mojego udziału. Mogę udostępnić część zasobów Groty, ale wykonanie musiałbym zostawić komu innemu. Na podobnej zasadzie, obecnie inny dział powstaje.

Co do sagi - na razie skończyłem swój wolny czas poświęcać przez ostatnie 3 miesiące na dopracowywanie Nowych Ulepszeń (nie, efekt wcale nie jest proporcjonalny). Teraz muszę się zabrać za pisanie czego innego - pracy licencjackiej. Saga musi poczekać, ale w wolnych chwilach może napiszę kilka zdań.

ponury PW
4 kwietnia 2007, 20:39
Skoro dla Siódemki, to dla Ósemki też mogłaby być(mam o niej wszystko w małym palcu)

satyr64 PW
10 lipca 2011, 13:45
A czy jakaś komnata jest w trakcie pracy ?

Mitabrin PW
10 lipca 2011, 14:01
Taka jedna o Heroes V...

Acid Dragon PW
10 lipca 2011, 21:48
Jest także w przygotowaniu komnata o jednej z wcześniejszych gier MM. Jednak w prawie żadnym stopniu nie jestem jej autorem i nie wiem kiedy zostanie ukończona.
temat: Komnata MM w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel