Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: UnOfficial Patch i patch do Edytora Map
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

DArkon PW
11 lutego 2007, 13:00
Właśnie wyszedł UnOfficial Patch 2.1a na stronie http://members.lycos.co.uk/homam/ w dziale download.

Edytor map w wersji 2.1 do Heroes of Might and Magic V Kuźnia Przeznaczenia wkrótce w wersji Polskiej. Po informacje odsyłam http://www.daimonfrey.prv.pl/heroes5.html na tą stronę.

Aha jeszcze jedno, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mi pomógł w opisaniu, gdzie konkretnie jest błąd polskiej lokalizacji(ekran bohatera, opis jednostki czy jakieś błędne nazwy budynków itp.) po zainstalowaniu oficjalnych patchy.

Np. Godryk cast Armageddon lub Godryk rzucają czar itp.

To odrazu się tym zajmę, no i z czasem wydamy nowszą wersję UnOfficial Patcha,
w którym będzie poprawiony ten błąd tekstu, może dla was być mało znaczący, ale dla mnie jest to bardzo ważne, bo ja i reszta ekipy staramy się zrobić grę bez takich byków jakie pozostawił CD Projekt, aha i jeszcze jedno proszę podawać jaką wersję gry posiadacie, np. 1.1, 1.2, 1.3 itp. Pozdrawiam wszystkich kwasowiczów (forumowiczów) Kwasowej Groty.

EDIT 1. Proszę nie kasować tego postu/tematu jak wcześniej Prosiłem. z Góry Dziękuje.
P.S. jak dobrze posiedzę na plikami tekstowymi Heroes of Might and Magic III In The Wake of Gods, to może będę Autorem Spolszczenia do WoG 3.59 i się zastanawiam, czy poprawić istniejące spolszczenie WoGa 3.58F ?.

EDIT 2. Właśnie od teraz zajmuję się poprawianiem tekstów Kampanii dodatku Kuźnia Przeznaczenia, jak pewnie wielu z was zauważyło, grając w większość kampanii Kuźni, postacie mówią co innego], a pod nimi pisze co innego, i właśnie się tym teraz zajmę, po jakimś czasie wyjdzie UnOfficial Patch 2.1b. Pozdrowienia.

EDIT 3. Kampanie Kuźni Przeznaczenia zostały poprawione, no i dialogi tekstowe pod filmikami, są teraz zgodne z dialogami mówionymi.

EDIT 4. Edytor jest w wersji testowej (Beta), w 1.4 brakuje guzików w których można zapisywać mapę lub wczytać, nie ma guzików P2P i trochę innych, być może to coś umnie jest nie tak, albo u wszystkich, Proszę pisać w tej sprawie, wkrótce zostanie poprawiony.
MCalebMCalebSkoro prosisz o usunięcie tego tematu, to po Kreegana usuwasz swoje posty?
Wg mnie ten temat jest potrzebny, a że nikt z niego nie korzysta, to już inna sprawa.
Prośba rozpatrywana. (nieaktualne)

DArkon PW
28 lutego 2007, 14:42
No i tak wkrótce cały Edytor Map będzie po Polsku. I Heroes 5 będzie już bez błędów ortograficznych :).

Więc testujcie Edytor Map i piszcie w temacie, jakie błędy znaleźliście.

Edit: Edytor PL wyszedł już wczoraj (27-02-2007 20:15) to jest dokładna data i godzina

Edit 2: Edytor map w wersji 1.5 i 2.1 ma już nowy Instalator i waży już 21 mb i posiada już poprawiony tekst i to tyle.

Edit 3: Już wyszedł UnOfficial Pacz 2.1b można już go pobrać pod tym adresem w dziale Download http://members.lycos.co.uk/homam/

Edit 4: Właśnie zostają teraz poprawione nazwy Gildi Magów w Zamkach i parę innych niedoróbkek.

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 14:27
A czy można ściągnąć patche do podstawki?

DArkon PW
6 kwietnia 2007, 00:24
A konkretnie chodzi ci o wersje CD, DVD czy Kolekcjonerska Heroes 5 ??

Czy raczej o Unofficial patcha o którym piszę ??

P.S. Niedługo uaktualnienie Unoff patcha.

Edit. Unofficial Patch będzie w Oficjalnych Patchach do Polskiej Wersji Heroes V i Kuźni Przeznaczenia.

DArkon PW
18 kwietnia 2007, 20:30
Witam, to znowu ja DArkon, zauważyłem że na waszej stronie jest link do SkillWhella jako mod do gry i tu jest haczyk, wbiłem się w plik źródłowy modu, i znalazłem pliki tekstowe tego otóż modu i postanowiłem że go spolszczę, niedługo będzie polska wersja modu.

Edit: Już spolszczyłem 3 umiejętności/Talenty a są to:
Logistyka, Machiny Wojenne i Oświecenie. Reszta w drodze.

Edit 2: musiałem narazie zawieścić projekt spolszczenia tego SkillWheela in Game z powodu patcha 2.2 który wyjdzie do Kuźni, i poczekać na Koło umiejętności w wersji 2.2 wtedy zacznę pracę pełną parą.

Sandman czytaj dokładniej XD.

Sandman PW
12 października 2007, 13:35
Witam,

Tak sobie czytam ten wątek i szczerze mówiąc krew mnie zalewa jak widzę te kłamstwa (co prawda niektóre już nie co stare, ale ciągle tutaj są).
Żeby wszystko było jasne:
1. DArkon NIGDY nie pracował przy UnOfficial Patch'u. I ŻADNE z poprawek z poprawek, które ukazały się pod tym szyldem nie są jego autorstwa.
2. DArkon NIGDY nie pracował nad spolszczeniem edytora map.
3. DArkon NIGDY nie pracował nad spolszczeniem Koła Umiejętności, ani nad żadnym innym jego elementem. Tłumaczenie zostało wykonane przez zupełnie inną osobę.
Twierdzenie, że miałoby być inaczej jest zwyczajnym kłamstwem i bezczelnością DArkona. A moim skromnym zdaniem podszywanie się pod pracę (naprawdę ciężką) wykonaną przez innych to zwyczajne chamstwo.
Mam nadzieję, że nikt z Was nie dał mu się nabrać. Inteligentna osoba prawdziwych autorów powyższych projektów znajdzie w plikach readme do nich dołączonych. Nie chciałbym nic sugerować, bo nie od tego tutaj jestem, ale przydałaby się jakaś reakcja ze strony modów.

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
12 października 2007, 15:05
(a życie i tak dalej płynąć musi...)


Zaiste, taka będzie, jeśli okaże się to prawdą (do tej pory osobiście nie oglądałem żadnych z wymienionych plików).

Konstytucja Groty stanowi, że zabronione jest przypisywanie sobie słów (lub innych materiałów) autorstwa kogoś innego. Dodatkowo jeśli omawiane materiały mogą być uznane za utwór w rozumieniu ustawy o prawie autorskim, to publiczne twierdzenie, jakoby były autorstwa osoby niebędącej faktycznym autorem jest naruszeniem prawa Polski (co rzecz jasna, także jest wbrew Konstytucji).

EDIT: Hmmm... no patrzcie... a jednak w pliku txt dołączonym do Unofficial Patch v2.1C jego imię wypisane jest.... jako ostatnie, ale jest.

Nie zauważyłem także jak dotąd textów, jakoby Darkon miał się podpisywać swoim imieniem pod projektem spolszczenia edytora, ani skillwheela. Napisał wszak, że nad czymś pracował, ale prace zawiesił, więc de facto nie podpisał się pod żadnym utworem, ani pod czyimiś słowami.

Sandman PW
12 października 2007, 15:22
Ok, moje niedopatrzenie. Za co przepraszam. Pomijam już fakt, że kreował się na głównego twórcę, powyższych rzeczy, a nim to już na pewno nie jest.
Jednak jeśli chodzi o SkillWheel, sytuacja jest już chyba jasna. Autorem polskiej wersji jest morthi. A do podszywania się pod autora tego akurat moda, nasz Kolega przyznał się już oficjalnie na forum gram.pl.

DArkon PW
12 października 2007, 15:40
Heh ja miałem spolszczać Skill Wheela in Game anie wersję .exe tym zajmuje się Morthi, (miałem ale mnie ktoś ubiegł) jeśli znasz Autora spolszczenia Edytora Map to się dowiesz że mu pomagałem w spolszczaniu, pomagałem (symbolicznie ale pomagałem) Unoff patch teamowi, poprawiając ich niedopatrzenia, i nigdy się (prawie :P) pod nikogo nie podszywałem, owszem coś tam podbrałem ale to tylko jakiś tekst z kwasowej groty i na odwrót(gram.pl), (wymiana informacji, jak zwykle z opóźnieniem) i to tyle, więc SandMan mnie już nie wyzywaj od Plagiatorów OK.

Sandman czytnij to jeszcze http://www.lublin.mm.pl/~daimonfrey/H5/www/about.htm XD
temat: UnOfficial Patch i patch do Edytora Map

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel