Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Heroes V - The Burning Crusader
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

Gandalfica PW
1 kwietnia 2007, 21:54
Ma być nowy dodatek do HV zatytułowany Płonący Krzyżowiec. Będzie podobno Forge! Dowiedziałem się o tym z celestialheavens.com. Ale - dziś Prima Aprilis, więc nieco wątpię... Żart? Co myślicie? (chyba nie mam nicka się cieszy :P)
Premiera ma być pod koniec Lipca. Trochę się rozczarowałem. Wyobraźcie sobie Archanioła vs. Dreadnought - śmieszne i zarazem nieklimatyczne do Herosów, chociaż w świecie Miecza i Magii były już mechaniczne jednostki (Android w MM7), ja to traktuję jako żart primaaprilisowy.
Tekst z CH:
“We here are Ubisoft and Nival during the past months were working hard to deliver you the best we could possibly think for Heroes V. We know that all of you missed the Forge town in Armageddon’s Blade, that you were expecting orcs and nagas in the next expansion so here’s an excellent chance for us to deliver it to you in an original shape! In "Burning Crusader" we will introduce also Starforce mode – now before each save in the game you will be prompted to input your cd-key – additional safety is never bad and you should have plenty of fun playing the game without actually saving it! I won’t spoil you about the storyline but the title carries a significant clue. I hope you will enjoy it as we did!”
Z kolei z innej strony dowiedziałem się, że do admina tej strony pracownik z Nivalu poinformował, że pod koniec Maja będzie nowy dodatek, ale z dwoma miastami, w tym z prawdopodobnie "oryginalnym miastem" z H3. Potwierdzam opinię Sebolola mówiącą, że dojdzie miasto z cyklopami itd. Podobno także, jeśli Twierdza nie wejdzie do 2 expansion pack do HV, to prawdopodobnie dojdzie Miasto Nag. Ma być nowa jednostka - Kryształowy Smok, choć nie wiadomo, czy miasto takowych będzie, a była mowa o 2 miastach - chociaż z innych źródeł wynika, że ani Smoki ani Nagi nie pojawią się w nowym dodatku. Ma dojść około 20 artefaktów (Nival jest leniwy - niemożliwe) i około 6 kampanii. Ma dojść także podgląd Królestwa (H3) oraz możliwość sterowania wieżyczkami w czasie oblężenia. Czas pokaże, co nam zgotował Nival.
Mam nadzieję, że te informacje wam do czegoś się przydadzą (głęboko wątpię - nikt do tego tematu nie zagląda). Proszę Smoczego Władcę o zmienienie nazwy tematu na Co z 2 dodatkiem do H5?.
Niechaj Pajęcza Bogini Asha was błogosławi!
(coś jest ze mną nie tak z tym zakończeniem... no trudno. j. w. :D)

MCalebMCalebA mnie, to już nie poprosi... W takim razie temat zamykam - 1 IV się skończył.

Dark Dragon PW
2 kwietnia 2007, 07:21
To powinnno być w temacie "Drugi dodatek do H5 ?"

Alamar PW
2 kwietnia 2007, 09:09
Raczej w temacie o 1 kwietnia. :P
temat: Heroes V - The Burning Crusader

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel