Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [Archiwum] 'zerowa' sesja rpg
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11

Dru PW
23 czerwca 2005, 13:11
Dru przywołuje swoją pelerynę do siebie i zmierza powoli ku Druidowi, kilka stóp przed nim przystaną i szczodrym głosem mówi:

„Cóz..... Równie dobrze mógłbym zadać to pytanie tobieâ€?

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:14
Skąd mamy mieć pewność, że ty też nie jesteś szpiegiem? Dlaczego oplątałeś mnie, a nie elfkę?

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 13:16
Kiedy Dru zaczął rozmowę z Druidem ja podbiegłem do Trang Oula i go uwolniłem z pnoczy, które go trzymały w uwięzi.

Boryna PW
23 czerwca 2005, 13:22
Dziękuję wszystkim za ratunek i mówię
-To kiedy idziemy do świątyni księżyca?Może jutro(w sensie czsu gry)?
Po walce powinnniśmy odpocząć.Jednak podczas odpoczynku powinnniśmy postawić kogoś na strzaży gdyby ta elfka wróciła.Do druida mówię.
-chciałem sprawdzić co jest na górze w karczmie i zatakowała mnie ta elfka.Gdyby nie oni już bym nieżył.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:27
Może niech druid zostanie na straży. Przecież przez niego elfka uciekła.

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 13:27
Druidzie wiesz kim ona była. Jak wiesz to lepiej nam powiedz.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:29
Podchodzę do druida z drugiej strony, żeby nam nie uciekł.

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 13:34
Kiedy Trang podchodził zobaczyłem iż druid coś szepcze. Szybko wymierzyłem strzałe w niego i krzyknąłem aby przestał bo strzele. Ale ten jednak nie przstawał. Kiedy uniusł lekko laskę Trang go objoł od tyłu.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:39
Przykładam mu miecz do gardła i mówię:
"Albo nam teraz wszystko powiesz, albo spotkasz się z tymi Mrocznymi Istotami."

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 13:43
Coś mi się zdaje że nie będzie łatwo go złamać. Wtedy nagle on przeszył mnie swym wzrokie. Ja natomiast. Nie czytaj mi w myślach bo ci przeszyje ten twój łep moją strzałą.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:46
Nie lepiej będzie zaprowadzić go do karczmy? Tu może nam uciec.

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 13:53
Racja. W karczmie my obstawimy drzwi a ty i Altaxus go przesłuchacie. Może jednak coś powie.

Dru PW
23 czerwca 2005, 13:54
Podchodzę do napastników i zaczynam mówić kamiennym głosem:

„Zostawcie go, albo zle to się dla was skończyâ€?

Wpatrując się tak na Dru zauważacie dziwny naszyjnik który pulsuje jakby zaraz miało coś sie stać niedobrego

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 13:56
Zabierzcie mu ten naszyjnik!

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 14:02
Podbiegam. Kiedy nagle naszyjnik zaczyna mocniej świecić. Lapie za niego lecz ten zaczyna parzyć jak szalony. Wtedy puszczam, lecz nie daje za wygraną i próbóje jezscze raz lecz wtedy otrzymóje cios od Dru. Nie przewróciłem się lecz zrobiło mi się ciemno. I słabo i musiałem przysiąść aby nie stracić przytomności.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 14:07
Przywołuję szkielet, aby pilnował pierwszego druida. Podbiegam do Dru, łapię za naszyjnik i staram się odciąć go mieczem.

Boryna PW
23 czerwca 2005, 14:08
Ja rzucam na druida zaklęcie ogłuszenie.

Dru PW
23 czerwca 2005, 14:27
odpycham się od Tranga który próbuje zerwać mój naszyjnik ze aż przewraca się na ziemie, przed Drugim napastnikiem ochraniam się mą perelyną i mówię :

„Nie przybyłem tu by walczyć z wami, jesli bym chial z kims powalczyć to bym wybrał godniejszych przeciwników niż jakąś kreaturę która powinna teoretycznie się rozkładać i dzieciakaâ€?

Po czym odwracam się od nich i zmierzam w kierunku karczmy

Kaazam PW
23 czerwca 2005, 14:28
Próbóję coś zrobić lecz jest mi coraz gorzej . Chce wstać lecz nie mogę. Tak chwile siedząc trace przytomność.

Trang Oul PW
23 czerwca 2005, 14:37
Każę szkieletowi walczyć z Dru.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 9 - 10 - 11
temat: [Archiwum] 'zerowa' sesja rpg

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel