Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ulubiona gra z serii HoMM i MM
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

ponury PW
1 kwietnia 2007, 11:29
Która gra z serii Heroes of MM albo Might and Magic lubicie najbardziej?
Może to jest WoG albo Heroes5, a może Might and Magic 6,7 albo 8?
Ja uwielbiam MM8 i WoGa.

tymolord PW
1 kwietnia 2007, 12:21
WoG rządzi!

Cichy PW
1 kwietnia 2007, 12:52
Zdecydowanie WoG i Heroes V - ta ostatnia gra może i jest/była ostro krytykowana, ale ja ze względu na grafikę ją uwielbiam.

Kreator PW
1 kwietnia 2007, 13:13
Heroes 3 i 4.
M&M 6 i 7.

@Ponury, jak tak bardzo optujesz za M&M8, to zagraj sobie jedną postacią. W tedy będziesz miał prawdziwe wyzwanie, w normalnym trybie (5 postaci), gra jest po prostu za łatwa ! :P.

Edit. Nie to że nie lubię (skończyłem ją ponad 10 razy), po prostu uważam, że jest za łatwa w porównaniu do innych części i tyle.
Szanuje cudze gusta, jeśli Tobie podoba się najbardziej, no cóż...

ponury PW
1 kwietnia 2007, 13:20
Jają uwielbiam i zawsze gram tylko trzema postaciami: Smokiem, Minotaurem i Trollem :P

Nie rozumiem Cię. W 6 i 7 gra się cały czas czterema postaciami i mówisz że są trudniejsze?? Rozumiem, fabuła gry prostrza w Ósemce, to prawda, ale nie gra postaciami.

Field PW
1 kwietnia 2007, 13:23
M&M 6, a z Herosów to trójka, dalej WoG i dwójka.

Dark Dragon PW
1 kwietnia 2007, 15:56
ALL.

vinius PW
1 kwietnia 2007, 16:24
A co to sie mnie pytacie :) ? chyba nieoficjalne KB2 - ach, te swojskie klimaty... ale H1 i 2 lubię także (nie licząc KB oczywiście).

Quba Drake PW
2 kwietnia 2007, 19:38
Ja to głównie Heroes 1, 2, 3 i WoG.Ostatnio grałem w M&M 1 i M&M 2(wypas po pach:PP ).

Gandalfica PW
3 kwietnia 2007, 19:44
Z MM:
Primo: MM 7 - niesamowity klimat!
Secundo: MM 8 - strasznie podobne do MM 7, ale z lepszą grafiką... też super!
Z HoMM:
Wszystkie oprócz I - nie grałem. I odczepcie się od HV! Już dosyć naczytałem się tych krytyk. Uwielbiam V ze względu na superowy klimat nowości.

ponury PW
3 kwietnia 2007, 19:47
Nikt się nie czepia Piątki(w tym temacie), a ja ją osobiście nawet lubie, tylko że są lepsze jak dla mnie :P

Kreator PW
4 kwietnia 2007, 08:47
@Ponury.
"Nie rozumiem Cię. W 6 i 7 gra się cały czas czterema postaciami i mówisz że są trudniejsze?? Rozumiem, fabuła gry prostrza w Ósemce, to prawda, ale nie gra postaciami."

Tak trudno to zrozumieć? :P.
Wystarczy, że w swojej ekipie masz smoka (a masz bo o tym pisałeś), i gra staje się wręcz sielankowa. Zwłaszcza, że smok trafia w cel w 90%, posiada lot, regenerację, potężny czar ofensywny i dużą żywotność. Jeszcze jedno, jestem pewien, że w swoim teamie miałeś nie raz więcej niż jednego smoka :P.
Wszystko teraz jasne? Skończyłeś może kiedyś M&M6?

EDIT. Ha! Jak kiedyś skończysz to podyskutujemy, która cześć jest trudniejsza czy łatwiejsza, na razie szkoda "strzępić" klawiatury ;P.


ponury PW
4 kwietnia 2007, 12:06
Nie, bo jak miałem to mi się zacinało co chwila i musiałem odinstalować

odyniec PW
9 kwietnia 2007, 14:46
Bardzo lubie MM 7 i 8(siodemkie przechodzilem chyba z 7 razy) ale jednak MM 6 jest ze wszystkich najlepsza. Tego nie da sie opisac, ten klimat, intrygujaca i swietnie zbudowana fabula, ta super muzyka. Gra jak na swoje czasy byla naprawde swietnie dopracowana( i nawet teraz pod pewnymi wzgledami wiele RPG-ow moglo by sie wiele od niej nauczyc. Z Heroes trudno powiedziec poniewaz wszystkie mialy swoje niepowtazalne klimaty( ach te wspaniale sciezki muzyczne) ale chyba mimo wszystko trojeczka jest nieco od pozozstalych czesci ze wzgledu na niesmowita grywalnosc(tzn wszystkie czesci sa bardzo grywalne ale 3 jest fenomenalna).

Tichondrius PW
9 kwietnia 2007, 15:32
z MM to MM6 i 7.
z HoMM to HoMM3 TI.
z Innych to KB.

Smok Bananowy- Adam PW
21 kwietnia 2007, 11:51
Ja lubię Heroesa V i MM VII i VIII, chociaż VIII troche mniej, bo jak któs już wspomniał jest nieco za łatwa i za krótka.

Mario PW
6 lipca 2007, 11:48
dla mnie oczywiście trójeczka Heroesów jest najlepsza... oczywiście z SoD-em na czele :) Popieram także Kreatora - M&M8 to spacerek po łące... z tej serii siódemeczka mnie najbardziej pochłonęła ale M&M6 przechodziłem najdłużej bo była najtrudniejszą, jak dla mnie częścią.

AmiDaDeer PW
6 lipca 2007, 14:14
Moje ulubione to:

- King's Bounty 2 - ten słowiański klimat!
- Heroes of Might and Magic 2 - bardzo ładna grafika i ogólnie klimat
- Heroes of Might and Magic 3: WoG - cudo!
- Might and Magic 3 - szkoda tylko, że kiepsko działa na dzisiejszych komputerach :(
- Might and Magic 6 - klimat :)

Agrael PW
9 lipca 2007, 16:22
Ja lubię Heroes III ze wszystkimi dodatkami(najbardziej AB i WoG) i Heroes V + Kużnia Przeznaczenia. Nie rozumiem tych co nie lubią piątki mi się bardzo podoba...

Nemomon PW
9 lipca 2007, 16:33
Jedyna, w którą dłużej grałem, czyli H3 + dodatki. Tych pół godziny H2 po rosyjsku pomijam.
strona: 1 - 2
temat: Ulubiona gra z serii HoMM i MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel