Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 162 - 163 - 164

Cichy PW
23 marca 2007, 13:40
@Vinius - możesz wykorzystać (ELEMENTY :P) animacji mojego Strażnika Lasu i nie będę miał nic przeciwko temu. Nawet dobry pomysł z efektem przemiany; proponuję w animacji użyć "wybuchu" (plik CSGRK.DEF)

ponury PW
23 marca 2007, 14:01
To lista moich wszystkich projektów:
http://img233.imageshack.us/img233/1079/myallcreaturesos6.png
1. Ifryt Rycerz
2. Najwyższy Dżin
3. Awanturnik
4. Piekielny Centaur
5. Rycerz Śmierci

Które warto zaanimować??

Dark Dragon PW
23 marca 2007, 15:22
3, 4 i 5 wyglądają jak dla mnie najlepiej.

ponury PW
23 marca 2007, 16:21
Według mnie, to najlelepiej mi wyszedł Ifryt Rycerz i Piekielny Centaur.

Jestem ciekawy czy ktoś by je zanimował, bo ja jak wszyscy wiecie jestem najsłabszym Grotowiczem w animowaniu.

czarnyczarodziej PW
23 marca 2007, 16:24
A wg mnie najlepiej wyglada 4, tylko chyba lepiej bedzie jak usuniesz te rozbłyski z głowy i ogona, poza tym jest świetny :)

ponury PW
23 marca 2007, 16:37
Mogę co najwyżej z ogona, a z głowy nie usunę, bo by się ujawniło całkowite podobieństwo do ifryta. A te rozbłyski to ogień Czarnyczarodozieju.

Dajcie mi jakiś fajny program do przekolorowywania.

czarnyczarodziej PW
23 marca 2007, 16:42
Wiem, że to ogień, ale wygląda własnie jak jakiś rozbłysk :) Zamiast niego daj mu rogi diabła i powinno być dobrze, jak będzie miał dobrą animację to podobieństwo do ifryta będzie jeszcze mniej przeszkadzało :)

Sheensherr PW
23 marca 2007, 17:48
To jest pierzasty wąż
http://img478.imageshack.us/img478/9044/pierzak1ae8.gif

Trang Oul PW
23 marca 2007, 17:58
Pierzasty wąż jest za duży. To podstawowy problem z grafikami z MM.

Ginden PW
24 marca 2007, 10:10
7, 2 i 3 są warte zaanimowania.

RebeliaMuppet PW
24 marca 2007, 12:53
3 5 9 wyszły najlepiej i moim zdaniem są warte zaanimowania

MCaleb PW
24 marca 2007, 13:10
Może skomentuję każdą jednostkę osobno.
1. Nie - zbyt podobny do Ifryta.
2. Nie - jednostka zbyt podobna do Dżina, zmodyfikuj ją trochę (kolory itp), a będzie dobrze.
3. Tak - ale przydałoby się siodło, bo na oklep źle się jeździ.
4. Tak - po drobnych modyfikacjach włosia konia, by było trochę ciemniejsze.
5. Nie - tak jak przy trójce, plus ten miecz - nie wiem czym mają być te czerwone linie.
6. Tak - jednostka interesująca, jednak te skrzydła powinna mieć normalnie złożone.
7. Nie - przypomina przerośniętego leniwca.
8.\_Pogadamy po zrobieniu animacji, bo nie widzę tego na razie, aczkolwiek popieram.
9./

I na litość Kreegańską, przestań pisać podwójne znaki zapytania!

ponury PW
24 marca 2007, 13:47
To moje kontrargumenty do wypowiedzi MCaleba

1. To jest wkońcu Ifryt nie?
2. A to przecież Dżin.
3. Wypowiedź pozytywna więc nie mam nic do przyczepki.
4. Naucz mnie korzystać z Photoshopa to przerobie kolor włosia.
5. Te czerwone paski to lejce(te od Dread Knighta)
6. Można jaśniej(chodzi o skrzydła)
7. Leniwce to moje ulubione zwierzęta(nie licząc szczurów)i wiem już skąd się wzięły behemoty :P
8.\_ O animacjach mówisz do nie tego co trzeba.(z animacjami u mnie krucho)
9./

Dzięki za uznanie i rady. Nie bierz tych kontrargumentów do siebie(jako coś czym Cię można zdenerwować)

2 znaki zapytania: To nawyk z GG

MCaleb PW
24 marca 2007, 14:10
Dialogu ciąg dalszy:

1. Tak, ale jest zbyt podobny. Może zmiana koloru ognia na bardziej czerwony pomoże?
2. Jak wyżej - zmiana kolorków by się przydała, bo już mamy dwa Dżiny i przydałoby się urozmaicić.
4. Nie używam/posiadam/znam Photoshopa.
5. Przypominają bardziej kiepsko zrobiona krew - proponuję wyciąć.
6. Teraz wyglądają na rozłożone. Może umieścić je bliżej ciała?
8.\_ O animacjach mówisz do nie tego co trzeba.(z animacjami u mnie krucho)
9./

Moja alergia do podwójnych znaków zapytania (i wykrzykników) też pochodzi z gg.

Ginden PW
24 marca 2007, 14:12
Ściągasz z neta demo programu graficznego, rozkładasz obrazek na obiekty (lub warstwy) i je przesuwasz zapisując w kolejnych plikach.

ponury PW
25 marca 2007, 18:45
http://img236.imageshack.us/img236/6909/wszystkiestworzeniadx9.png

1. Ifryt Rycerz (zmodyfikowany)
2. Najwyższy Dżin (zmodyfikowany)
3. Łowca Przygód
4. Piekielny Centaur (zmodyfikowany)
5. Martwy Jeździec
6. Drakotaurus (zmodyfikowany)
7. Młody Behemot
8. Jeździec Mantikory
9. Jeździec Skorpikory
10. Elficki Wojownik
11. Bronzowa Gorgona
12. Pradawna Gorgona

Proszę o komentarz do Dziesiątki, Jedenastki i Dwunastki.
Proszę o komentarz zmodyfikowanych stworzeń.

Moje dwie Gorgony to przekolorowywanki, ale Elficki Wojownik (wybaczcie samochwałę), to po prostu arcydzieło(tylko że bez animacji). Jak znajdzie się ktoś, kto popiera ten projekt i lubi animować, to jestem przekonany, że trafi do WoGa w jego następnych wersjach.

MCalebie oceń w taki sam sposób, jak ostatnio.

Cichy PW
25 marca 2007, 19:10
Sporo (jak zwykle) się nazbierało. Większość stworów to przekolorowanki, wg mnie udał się ten Łowca Przygód na jednorożcu. Zrób proszę kompletną animację któregoś ze stworów, a potem przedstawiaj projekty innym. No.. chyba, że chcesz pytac NAJSAMPIERW o ocenę(-y).

PS Oto i ocena:
A skoro MCaleb ocenia swym dobrym (i sprawdzonym) sposobem, dołączę się:
1. Ifryt rycerz zbyt "małakolorowy" (rozróżniam 3 główne barwy 'wiru'). Zły pomysł z toporem w ręku ifryta - ma przecież znacznie większe moce i znajomości (ognia) od mieczników, krzyżowców itede... 4/10
2. Najwyższy dżin - przydałaby się CAŁKOWICIE inna głowa, bo ta od krzyżowca pasuje mi na nazwę "Dżin Rycerz" :P . Jeśli zrobisz mu kilka dodatków, rozjaśnij trochę - 'najwyższy' może znaczyć 'niebiański'. 4/10
3. Łowca przygód - jednostka najlepsza moim zdaniem z wszystkich, ALE: jednorożec niepotrzebnie ma błyskotki, nie pasuje to do szarego kubraka elfa. 8/10
4. Piekielny centaur - mnie pasuje na 3-4 poziom, "końska" część niestety bardzo podobna do zmory (czy tam jednorożca). Fajnie nawet wygląda, ale co mają znaczyć te "wąsy"? :P 5/10
5. Martwy jeździec - nieumarlak na koniu z piekła... dość oryginalne. 5/10
6. Drakotaurus - nigdy nie słyszałem o czymś takim, jednak wiele stworów w Heroesach powstało z eksperymentu - złe oka(oczy?), meduzy(?) itd. 7-/10
7. Młody behemot - trochę za duży, chyba że behemoty garbią się wraz z rozwojem :D . 4/10
8.&9. Jeźdźcy mantikor i skorpikor pasują do klimatu lochów (stamtąd w końcu pochodzą), jakaś długa broń i jednostki uznam za bardzo udane. 7/10
10. E.E.Wojownik - Spódniczka cyklopa, elementy elfa, niestety nie pasuję do elfickiego świata. Po primo - za duże ciało, za mała głowa. Po drugo - jedyną zaletą obosieczna broń (ciekawie wykonana). I to wszystko. 5/10
11.&12. Gorgony przekolorowane - nie mam niestety nic do powiedzenia (to co największą wadą, podkreślone i zapisane kursywą). x/10

Ponury - sorry za "obrażanie" minotaurów, po prostu zagapiłem się. A co do broni, to pasuje im coś długiego, "wychodzącego" poza mantikory czy tam skorpikory, jeśli masz HV, to zrób na podstawie jeźdźców z Lochu 4 lvl tę długą włócznię.

ponury PW
25 marca 2007, 19:32
Nie, przekolorowywanki to tylko gorgony.
Te jednostki, to kilka jednostek połączonych w całość np.: Ifryt Rycerz to Ifryt w zbroi Minotaura, a Elficki Wpjownik to Elf w zbroi Tytana i Cyklopa z mieczami kobiety dosiadającej pegaza, połączonymi w ten dwustronny miecz. A Łowca Przygód to nie Elf, tylko Strzelec bez płaszcza na Jednorożcu

A i ten system do do pojedynczych projetów Cichy. Całokształt proszę oceniać tak jak MCaleb, to znaczy pisać czy się nadaje, a jak nie to czemu.

Cichy:
Martwy Jeździec to umarlak na koniu z Nekropolis. Przeczytaj jego biografie na stronie WoGa(tej co jest w Grocie)
Elficki Wojownik to jest wojownik, a nie strzelec, więc różni się od innych Elfów, a ciało ma takie same tylko, że spudniczka go powiększa(mogę dać mu miniówkę :P)
Obrażasz moich jeźdźców, bo one są Jeźdźcami Mantikor i Skorpikor. A jaka broń, by im pasowała wg ciebie??

czarnyczarodziej PW
25 marca 2007, 19:43
Ja ocenię tylko te, które mi się podobają :)
4. Bardzo dobrze wyglada (zreszta od poczatku tak uwazalem) ale chyba ta "broda" nie pasuje, raczej bym ją usunął.
5. Też dobry, ale może przydałaby się jakaś zbroja (chociażby napierśnik) i ładniejszy miecz.
10. Wypasiony :) I wydaje mi się, że proporcje pasują, głowa nie jest za mała.

Pozostałe takie średnie (zwłaszcza przekolorowane gorgony). I mógłbyś wreszcie chociaż spróbować zrobić animację którejś jednostki, a nie ciągle mówić, że nie umiesz :) Trzeba się nauczyć :)

Nemomon PW
25 marca 2007, 22:16
Ja podobnie jak czarnyczarodziej ocenię tylko te, które mi się podobają.
Ten Najwyższy Dżin jest nawet ciekawy, ale moim zdaniem, bardziej pasuje na jakiegoś żywiołaka. Ewentualnie można by mu zmienić nazwę np. na (warmłotkowego kiedyś) WistenLicha, czyli wyższego żywiołaka.
Martwy jeździec też jest w miarę, ale jak się nie mylę, poprzedni wygląd Nightmare'y był o wiele lepszy niż ten.
Zgadzam się, że ten Elficki Wojownik jest ładny, ale głowa mogłaby o milimetr być większa.
Podoba mi się również ta Pradawna Gorgona, która mimo, że jest przekolorowana, to jednak jakieś swoje miejsce mogłaby znaleźć (np. w Trupiarni), gdyby miała jakąś ciekawą umiejętność (w końcu nazwa do czegoś zobowiązuje).
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel