Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: [HotA] Serwis w Grocie
komnata: Przeklęta Machina

Tarnoob PW
30 kwietnia 2023, 22:14
Nie znalazłem osobnego wątku do zgłaszania uwag, dlatego pozwalam go sobie założyć.

Wiem, że to pedantyczne, ale:

1) strona „Obiekty” jest trochę niewygodna w przewijaniu – bardzo rozwleczona; nazwy banków mogłyby spokojnie być obok ilustracji zamiast nad nimi;

2) przydałoby się jakieś grupowanie i sortowanie tych banków, np. według frakcji stworów, które tam są – banki „nekropoliczne” obok siebie, te związane z fortecą obok siebie itd.;

3) nie zaszkodziłoby słowo komentarza, że sporo budowli z HotA jest wziętych z HoMM2.

EDIT: Okazuje się, że dalej mam uprawnienia edycji tego działu; czy mogę tam wprowadzić te poprawki?

Bajan PW
30 kwietnia 2023, 22:29
Brak to przede wszystkim aktualizacji, chociażby dotyczącej wprowadzonego już nowego terenu czy pominiętych w nowościach nowych tłach bitew (tereny bagniste, wulkaniczny teren podziemny). Oczywiście nie piszę tego przez roszczeniowość - to najlepszy i najważniejszy dział w grocie. Warto dbać o niego. Pozdrawiam

boardgames_ftw PW
3 maja 2023, 21:02
Popieram. Ten dział swego czasu był chyba najpełniejszym i najbardziej przejrzystym źródłem informacji o dodatku w polskim internecie, a może nawet ogólnie - byłoby szkoda, gdyby go nie odświeżać wraz z nowymi wersjami.

Co do proponowanych zmian, nazwy jak najbardziej mogłyby się znaleźć nad opisami lokacji. Za to dodatkowe informacje o obiektach raczej są zbędne. Dział HotA wydaje się bardziej konkretny i nastawiony na informacje o mechanice gry niż na ciekawostki czy tło fabularne, co szczególnie widać w obecnej zakładce obiektów.

ShEv441 PW
5 maja 2023, 10:44
Dla mnie można by też rozwinąć tę zakładkę artykuły - napisać nowe akapity do historii dodatku czy może jakis nowy wywiad z autorami, lub przetłumaczyć te artykuły jakie HOTA pisała w ostatnich latach na HC czy innych forach. Jednak to bardzo fajna kapsuła czasu. Materiały jak powstawały nowe miasto do H3 factory by się fajnie klikał na przestrzeni lat, podobnie jak teraz ludzie chętnie czytają o materiałach z produkcji Confluxa czy innych dodatkow do H3. Ostatnio czytałem wywiad jaki tam jest z Docentem z chyba 2010 roku, fajnie z perspektywy zobaczyć jakie mieli wtedy zdanie o dodatku i możliwych przyszłych planach (i co z nich wyszło lub nie).

Kammer PW
5 maja 2023, 11:41
W sumie ja już dawno te strzępki informacji z df2.ru przetłumaczyłem, pomyślę nad wrzuceniem tego do serwisu.

Kammer PW
5 maja 2023, 17:06
W sumie ten temat też przeniosłem, bardziej pasuje tutaj. Potem scalę posty.

Tarnoob PW
11 kwietnia, 00:39
Temat wraca jak bumerang; moim zdaniem obiektów na mapie jest już tak dużo, że nie ma co ich trzymać jako pojedynczej strony w zakładce „nowości”, tylko zrobić osobną.
temat: [HotA] Serwis w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel