Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118

Axalodon PW
12 grudnia 2022, 11:49
Cześć wszystkim, potrzebna pomoc

Za każdym razem gdy SI atakuje, gra się zawiesza i wyskakuje:

Error at address: $58D9FAO.
Message: "TEventManager.Fire: Invalid event data for event
"OnBeforeSendPreBattleData". Address: 0. Size 4"


Posiadana wersja:
Launcher 1.03
HoMM ERA 3.9.3
HD MOD 5.4 R16
Gra w multi z wykorzystaniem Hamachi.

Instalacja przeprowadzona na Heroes of Might and MagicŽ 3: Complete, zainstalowany tylko WoG.

Miał ktoś taki problem i może pomóc?
Dzięki.

sumomos PW
17 kwietnia 2023, 11:22
Dzien dobry, prosze o pomoc w instalacji dodatku In The Wake of Gods.
Jestes zupelnym laikiem wiec prosze o wersje bardzo łopatologiczna :)
jakims cudem udalo mi sie z instrukcja zainstalowac horn of the abbys i dziala super.
z dodatkiem wake of gods zupelnie nie idzie a probowalam isc krok po kroku z instrukcjami tutaj podanymi...
bede wdzieczna za pomoc!

Drwal PW
17 kwietnia 2023, 14:03
Po pierwsze musisz zainstalować WoGa na czyste Heroes 3 SoD.

Proponowałbym Ci wersje Woga Era. Jest to dużo stabilniejsze niż stary, dobry, ale upierdliwy Wog 3.58. Era 3 jest w wersji alfa, ale działa dobrze, sama zdecyduj co wolisz, w Internecie jest sporo informacji.
Era 3
Era 2


Instalacja to banał, umieszczasz plik w folderze z grą, uruchamiasz klikasz install.

Jeżeli koniecznie chcesz starego WoGa 3.38f, to poradnik z instalacji masz tutaj.

KammerKammerPrzeniosłem.

ddurin2 PW
15 lutego, 20:40
Witam, moge kogos prosic o jakies udostepnienie poprawnie zainstalowanej gry heroes III z dodatkiem WOG dzialajacej, tak zebym se mogl skas pobrac ??, juz kilka miesiecy sie mecze mam nasciagane kilka wersji tego wszystkiego i nie moge uruchomic tego WOG nawet zadnego skrotu nigdy nie tworzy ..



Bardzo prosze kiedys zawsze lubilem w to grac a z dodatkiem jest wszystko duzo lepiej ulepszone :))

KammerKammerTo też przeniosłem. :P

AmiDaDeer PW
16 lutego, 11:53
Na tym forum nie udostępniamy pirackich wersji Heroes 3. Lepiej będzie jak wytłumaczysz co konkretnie robisz przy instalacji, co nie działa po instalacji (tj. czy pojawiają się jakieś komunikaty itp.), a już najlepiej jak wrzucisz jakieś screeny z instalacji i po niej (np. z użyciem ImgBB - po wrzuceniu zrzutu ekranu wybierasz opcję BBCode full linked, kopiujesz link poniżej i wrzucasz go tutaj, usuwając tagi [ url=adresstrony ] oraz [ /url ]).

Skazo PW
16 lutego, 14:00
O ile dobrze pamiętam tam trzeba było zmienić język systemowy na ANG... ale lepiej dokładniej opisz swój problem

Warmonger PW
16 lutego, 14:20
Cytat:
O ile dobrze pamiętam tam trzeba było zmienić język systemowy na ANG
To było 10 czy 15 lat temu? Teraz jest ERA, dla której WoG to kolejny plugin (dostarczany domyślnie w pakiecie).

ddurin2 PW
16 lutego, 17:44
mam oryginalne plyty, wszystkie dodatki tylko nie moge znalesc tego woga co kiedys z 20 lat temu byl, normalnie sie instalowalo i dzialalo

---zmrożone---

tak z tymi z jezykami tez sie juz bawilem i nic nie pomaga wraz wyskakuje komunikat ze cos tam z wersja jezykowa

---zmrożone---

patch jakis wygrzebalem ale jakis kolejny problem byl

---zmrożone---

pousuwam to wszystko bo i pirackie z internetu instalowalem .... zainstaluje i zrobie zdjecia

---zmrożone---

Specjalnie wróciłem do starego grata uruchomiłem IBM z Windowsem 3.11 żeby se pograć a tu gówno w tych czasach już....

---zmrożone---

puki co zostaje mi jeszcze do grania alien nations, doom i setlersow jakis aby grać... jest super poprostu mam teraz wiecej czasu i pragne w coś pograć.

traümatanzer PW
16 lutego, 21:29
Go to heroes3wog.net, pobierz era launcher. zainstaluj launcher. w launcherze bedziesz mial odnosnik do najnowszej wersji WoGa tj Era 3.9.

Jesli nie dziala na starych instalkach z plyt, pobierz heroes 3 complete z Gog.com

Polecam mody na ere Advanced clas mod and third upgrade.

Also sprawdz sobie co to jest Hota

Erui PW
16 lutego, 22:54
Zostaw woga.To przeżytek. Spróbuj VCMI.

Andruids PW
17 lutego, 00:08
Erui:
Spróbuj VCMI
Nie pójdzie na słabej maszynie.

Kammer PW
17 lutego, 00:19
Posprzątałem. Też polecam ERA i, szczególnie, ERA launcher.

ddurin2 PW
17 lutego, 00:21
ja to bym zrobil inaczej .. ale jako programista na urlopie i bedzie grał w gówno ..no spotkalismy sie po pewnym czasie i gralismy ale w wogu pamietam bylo dyżo więcej ...

---zmrożone---

nie uwierzycie ale sam cracki tworzylem do tej gry pod stary xp 32 bit

---zmrożone---

w pozniejszym czasie

---zmrożone---

spotkalismy sie z ludzmi z roznych krajow prawie dni gralismy mape XXL i piwo stawiał haha

---zmrożone---

archanioły dobra rzecz

---zmrożone---

ja wracam do tej gry, poprostu ja kocham :))

Kammer PW
17 lutego, 00:32
Kolego, weź korzystaj z przycisku edycji, to nie czat. :P


ddurin2 PW
17 lutego, 00:40
hujowy mata cms ... dajta mi kontakt z administratorem za darmo wam napisze lepszy system,,

---zmrożone---

ktoś napisał, żebym z kożystał edycji .. ale co gdzie ? ja tu nic nie widze

---zmrożone---

ururomilem Atarii 65XL i gram w Robbo II i jest zajebiscie.....

---zmrożone---

bym wam pokazal jak moja gierka wyglada z pracy dyplomowej ... do tej pory dalo rade tylko dwóm ..

Andruids PW
17 lutego, 01:10
ddr2:
ktoś napisał, żebym z kożystał edycji .. ale co gdzie ? ja tu nic nie widze
Bo pewnie swoją przeglądarkę też sam napisałeś.

ddurin2 PW
17 lutego, 01:17
zostawie ci numer kontakotwy ---wymrożone---za darmo zrobie wam ładnie ... słabe macie zabiezpieczenia javascriptu ..

KammerKammerNie wiem, czy wrzucanie swojego numeru w net jest dobrym pomysłem.


---zmrożone---

@Anduis no pewnie ze ma własną przeglądarde od czasów lat 90
ty nie masz pojecia z kim rozmawiasz

---zmrożone---

ja juz mam windowsa 7 na telefonie od 2 lat conajniej na galaxy s23

---zmrożone---

denerwuje mnie to pisanie ja na urlopie próboje pograć a tu gowno... mam CMS do napisania w php ale jeszcze bede mial czas

Andruids PW
17 lutego, 01:36
ddr4:
ty nie masz pojecia z kim rozmawiasz
Ewidentnie. Wydaje mi się że tak znamienita persona powinna uczyć innych jak instalować WoGa, albo w ogóle go kompilować.

ddurin2 PW
17 lutego, 01:45
???

---zmrożone---

z internetu w koncu scagne ... kwestia czasu ... przepraszam ze wa dupe przeszkodzilem .. ale powaznie pisalem poprawilbyl ten wasz skrypt ... mnie to koli odrazu w oczy, ---wymrożone--- i nawet nie zechce zadnych pienidzy, naprawie Ci za darmo wszystko ... ja sie sie ciesze ze jeszcze cos pisze ..

---zmrożone---

dzis pije nie mam czasu ale polecam sie sie na przyszlosc,,

---zmrożone---

pracuje teraz nad aparatem w telefonie do systemu 10 amr.. bo ten system nie ma obslugi aparatu.. meczymy sie ... kwestia czasu .. i beda sterowniki

---zmrożone---

przestancie uzywac javascrpt .. wszystko idzie zrobic w CSS to taka porada programisty

---zmrożone---

pamietam dekoder kodowalem z polsatu na katrte a w heroes zesmy grali cala noc na multi

Kammer PW
17 lutego, 13:21
KammerKammerKolega dostaje klątwę za spam postami.

Opcja edycji po coś istnieje, naprawdę nie trzeba wrzucać postu z jedną nową myślą co moment.
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118
temat: [przyklejony] Mam problem z WoGiem

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel