Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Rola i los dowódców H3wog/ERA VCMI pytania i odpowiedzi
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

now PW
3 kwietnia 2023, 16:14
1. Czy gdy w armii tylko 1 bohatera gdy stracimy wszystkie jednostki i zostanie sam dowódca gra pozwoli na dalszą rozgrywkę?

Kodzo19 PW
4 kwietnia 2023, 15:11
Pozwoli bez problemu.

Drwal PW
5 kwietnia 2023, 17:28
Sprawdzenie tego zajęło mniej czasu niż napisanie posta. ;)

Przy okazji taka ciekawostka - w SoD jak stracimy wszystkie jednostki, ale wygramy bitwę, to nasz bohater znika, ale jest dostępny do kupienia w tawernie.

Serd PW
6 kwietnia 2023, 10:26
Drwal:
Przy okazji taka ciekawostka - w SoD jak stracimy wszystkie jednostki, ale wygramy bitwę, to nasz bohater znika, ale jest dostępny do kupienia w tawernie.

A jak można wygrać bitwę tracąc w niej wszystkie jednostki? nwcredpill :) ?

Hayven PW
6 kwietnia 2023, 11:25
Rzucić zaklęcie masowe? Zginąć od ognistej tarczy? Chyba da się też z samymi przywołanymi żywiołakami kontynuować bitwę, nawet jeśli cała prawdziwa armia zginęła.

Drwal PW
6 kwietnia 2023, 13:53
Ja ostatnio mialem taką sytuację, że komputer szalal z armegedonem. Przywołałem więc żywiołaki, ktore jako jedyne przetrwały. Komunikat o zwycięstwie mnie ucieszył, ale bohater zniknął. Jak wspomniałem, był dostępny w Tawernie.

Fandor PW
7 kwietnia 2023, 17:19
Drwalu czy po takim zwycięstwie, bohater zdobywa doświadczenie za bitwę, artefakty przeciwnika etc.?

Drwal PW
7 kwietnia 2023, 21:41
Dobre pytanie zadajesz. :) Niestety nie mam jak tego teraz sprawdzić. A wtedy jakoś nie zwróciłem uwagi. Jak wrócę po Świętach do domu, to na pewno zrobię próbę i dam znać.
temat: Rola i los dowódców H3wog/ERA VCMI pytania i odpowiedzi

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel