Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Brak przedmiotów
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Blueoyoester PW
11 marca 2023, 17:36
Witam chcialbym się zapytać co zrobic jak mam cale Heroes 6 i nie mam nagrod ubi i rzeczy takich jak kostur ośmiu głow Ashy, bohaterowie: Sveltana, Akasha, Yume

Nicolai PW
11 marca 2023, 17:50
Ubisoft wyłączył serwery nastu gier, w tym H6, a że bronie rodowe wymagały połączenia do nich to Kosturu Ashy i całej reszty arsenału nie ma i już nie będzie. No chyba, że istnieją jakieś cracki społecznościowe patche przywracające tą zawartość, ale nic mi o nich nie wiadomo.

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 10:50
kurde, a oplaca mi sie levelować to co mam, bo boje sie, ze jak ten conflux upadnie to caly moj postęp pojdzie w siną dal

Kastore PW
12 marca 2023, 14:02
Jak wyłączyli serwery, to chyba nie ma już co upadać.

Nicolai PW
12 marca 2023, 14:13
Znalazłem patcha, który podobno umożliwia korzystanie z broni rodowych offline. Sprawdź proszę @Blueoyoester czy działa. Jeśli tak to można wrzucić do Skarbca.

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 17:18
kurcze nie mozna pobrac juz niestety, ale ogolem no nie ma nigdzie indziej?

Nicolai PW
12 marca 2023, 17:47
Działający link był w przedostatnim poście ostatniej strony. Tam jest plik *.orc do podmiany. Przez spróbowaniem sugeruję zrobić sobie kopię zapasową ;)

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 19:54
a to dodaje tylko bronie?

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 19:59
no ogolem sprawdzilem i niczego nowego nie uświadczylem

Nicolai PW
12 marca 2023, 20:26
Niestety nie umiem pomóc, nie mam H6 na podorędziu by sprawdzić czy mod działa, ale znalazłem też coś takiego. Ech, szkoda, że Ubisoft nie wydał patcha jak do MMX i trzeba sobie samemu radzić :/

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 20:39
Ubisoft no lepiej byloby jakby odsprzedala prawa do zaniedbanych gier

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 20:41
jak rozumiem tylko offline jest mozliwe?

Hayven PW
12 marca 2023, 20:45
Prawa prawami, jak wygląda legalność takiego rozwiązania, gdzie kupujemy produkt, którego część funkcjonalności po N latach dystrybutor może po prostu wyłączyć? Podejrzewam, że nie jest oczywiste, że dałoby się tu coś znaleźć, zwłaszcza że większość gier nie jest "w pełni funkcjonalna" ani w dniu premiery, ani nierzadko i na końcu swojego życiorysu, ale może jednak?

Istnienie czerwonego guzika autodestrukcji w postaci zespojenia nieoczywistej części zawartości gry z serwerami o ograniczonym czasie życia to wszak chyba trochę inna historia? Jedną rzeczą jest wyłączenie serwerów do gry wieloosobowej (owszem, też może być bolesne, ale przynajmniej jest zrozumiałe), a inną odcięcie graczy od zawartości, której takie hece nie powinny dotyczyć.
Cytat:
jak rozumiem tylko offline jest mozliwe?
Tak. A przy okazji, forum to nie chat ani komentarze pod FB, wrzucanie jednozdaniowych postów jeden pod drugim ani nie wygląda ładnie, ani nie jest mile widziane :) Jak coś się przypomni, lepiej kliknąć w przycisk "edytuj" i dopisać do już istniejącego posta.

Nicolai PW
12 marca 2023, 20:51
Blueoyoester:
jak rozumiem tylko offline jest mozliwe?
Tak, jak napisałem w pierwszym poście Ubisoft wyłączył serwery, więc siłą rzeczy nie da się grać online. Być może jest jakiś crack mod, który to obchodzi, ale oficjalnego rozwiązania nie ma.

Blueoyoester PW
12 marca 2023, 21:03
aaa ok
temat: Brak przedmiotów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel