Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
2 marca 2023, 16:36

ShEv441 PW
2 marca 2023, 17:34
fajnie wyglądają te jednostki,
można zagrać w tego moda? macie jakieś nagranie z gameplayu?

Drwal PW
2 marca 2023, 18:23
Na kanale Centrum Heroes 3 (patrz pierwszy post w temacie) jest sporo materiałów z samej gry (o ile Kuririn pozwoli Ci oglądać :P).

Sam zombiak bardzo fajny, motocykl też niczego sobie (to jakiś konkretny model? Nie znam się na tym).
Co do zagrania, to Kuririn zdecydował się na bardzo trudną drogę, by nie powiedzieć niemożliwą. I nie chodzi tylko o ogrom prac koniecznych do wykonania, ale i metody. Wychodzi z tego już zabawa na kilka lat, czego oczywiście nie krytykuje. Trzeba jednak postawić sprawę jasno - mod raczej nie powstanie ani za rok ani za pięć lat i nie ma co na silę robić sobie apetytu, a jedynie podziwiać prace jako bardzo ładne grafiki.

Trolldaeron PW
2 marca 2023, 18:28
A gdyby tak do hełmu dodać pikielhaubę?

Hayven PW
2 marca 2023, 18:30
Cytat:
Dłubanina, noga szynowa lekko do poprawy...

Zgadzam się, teraz wygląda jakby zombie chodził w prawilnych dresach.

Kuririn PW
2 marca 2023, 18:31
@Drwal, ja już cos podobnego czytałem na tym forum, i nie spełniło się.

P.S. dołącz do grona Kammera, Umarnij!

Trolldaeron:
A gdyby tak do hełmu dodać pikielhaubę?
Kościej ma cos próbnego (szyszak) z "kolcem".

Hayven:
Zgadzam się, teraz wygląda jakby zombie chodził w prawilnych dresach.
Bardziej mi chodziło o animacje chodu.

Drwal PW
2 marca 2023, 18:36
@Kuririn zatem z miłą chęcią się pomylę.

PS. ja nieumarły Drwal. :P

jbnp5 PW
2 marca 2023, 18:46
Momentalnie zagrało mi w głowie Sharp Dressed Man.

ShEv441 PW
2 marca 2023, 18:49
Nie możecie po prostu odpowiedzieć na pytanie? To da się w to grać czy po prostu wrzucane są tutaj obrazki?
A jak tak, to dajcie proszę linka a nie jakieś enigmatyczne wejdź gdzieś i sobie poszukaj, może znajdziesz.

W w pierwszym poście znalazłem linki do jakiś filmików, ale mają one 6 lat. Nie ma czegoś nowszego?

DrwalDrwalNie ma nic nowszego. I filmiku nie mają 6 lat, proszę nie sugerować się datą posta.

Kuririn PW
2 marca 2023, 18:54
Prze klikaj się do pierwszego postu. "Mod" nie jest JESZCZE ukończony...

Drwal PW
2 marca 2023, 18:55
Proszę być mniej roszczeniowym i pisać poprawnie. Napisałem wyraźnie, że w w pierwszym poście są przypięte filmiki z modyfikacji.

Nie da się w to póki co zagrać, autor od kilku lat udostępnia jedynie grafiki.

Kammer PW
2 marca 2023, 19:14
Sheev, nie da się zagrać i pewnie nigdy się nie będzie dało, autor tylko robi modele, z nich wyrywkowe animacje, a często i pojedyncze klatki animacji i to tyle.

Nicolai PW
2 marca 2023, 19:28
Krilan:
P.S. dołącz do grona Kammera, Umarnij!
Z ciekawości, co on Ci zrobił, że masz takie problemy do niego? Bo ze wszystkich antyfanów Kammera, Ciebie najtrudniej mi zrozumieć.

Kuririn PW
2 marca 2023, 19:28
A to Ciekawe wieści Kammer.

Nicolai:
Z ciekawości, co on Ci zrobił, że masz takie problemy do niego? Bo ze wszystkich antyfanów Kammera, Ciebie najtrudniej mi zrozumieć.

Wiem, ale nie powiem.

ShEv441 PW
2 marca 2023, 19:59
Dzięki za odpowiedź.
Na pierwszej stronie w 1 poście są linki do "prezentacji miast" i wg yt były one dodane 6 lat temu, więc nie wiem o co chodzi.
Mod wygląda super, więc fajnie jakby się ukazał. Może dobrym pomysłem byłoby wydawanie go w częsciach? Inaczej może minąć wiele lat zanim wszystko będzie ukończone.

Mistrz PW
2 marca 2023, 22:44
Ja się nie zgodzę. Powiem tylko, że jednostki działają i są grywalne. Filozofią Kuririna jest nie rozmieniać moda na drobne i wydać całość jednocześnie (z czym powoli już bliżej niż dalej). Ponieważ wszystko robi sam, to kto mu zabroni?

Kammer PW
2 marca 2023, 23:05
A co z dźwiękami jednostek?

Andruids PW
3 marca 2023, 02:34
Prawie wszystkie ulepszone jednostki mają te same dźwięki co podstawowe, więc zgaduję, że nadulepszone bardzo rzadko będą potrzebowały czegoś nowego. Co znaczy, że w przeciwieństwie do zupełnie oryginalnych jednostek (np. neutralnych albo robionych w ramach nowego miasta) jest to kwestia znikomej wagi.

Kuririn PW
14 marca 2023, 20:17
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel