Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Problem z muzyką.
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Moroff8 PW
23 lutego 2023, 18:39
Witam serdecznie. Mam pewien problem. Mianowicie w grze nie ma żadnej muzyki. Wszystkie pliki są na miejscu jednak muzyki brak. Dziwne jest to tym bardziej, że wszystkie dziewki typu nowy dzień, ruch jednostek i tak dalej już są. Z góry dziękuję za pomoc.

Kastore PW
23 lutego 2023, 20:17
W jakiej grze? Masz zainstalowane jakieś mody czy coś?

Ursus PW
23 lutego 2023, 21:18
@Moroff Nie wiem czy to jest akurat odpowiedź na Twoje pytanie, ale niegdyś miałem identyczny problem podczas korzystania z VCMI (brak muzyki, ale za to pozostałe dźwięki w grze odtwarzały się normalnie).

Ostatecznie wraz z pomocą użytkownika Andruids odkryliśmy, że z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu VCMI nie chce odtwarzać dźwięków z polskiej wersji Heroes III Complete z GOG-a, mimo że oprócz kwestii dialogowych, nie różnią się niczym od wersji angielskiej.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w moim przypadku wystarczyła instalacja Heroes 3 w wersji angielskiej, a nie polskiej.

Mój przypadek opisałem w tym wątku.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2023, 11:03
Najważniejsze jest ustalenie, na jakiej wersji gry występuje ten błąd. VCMI? WoG? ERA? HotA? H3 vanilla? :P
temat: Problem z muzyką.

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel