Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31

anonim1233 PW
4 lutego 2023, 17:30
Przypomina mi jednak bardziej Age of Wonders niż hirołsów.

Nicolai PW
4 lutego 2023, 18:25
Bitwy są w stylu Hirków, ale to chyba tyle. Reszta to bardziej Civka.

anonim1233 PW
17 lutego 2023, 19:58
Dzisiaj premiera nowych Settlersów. Ktoś już kupił i zagrał?

AmiDaDeer PW
19 lutego 2023, 14:50
Ostatnio odkryłam świetną platformówkę i muszę się z Wami podzielić tą wiedzą:



Połączenie takich gier jak Warioland 4 i Sonic, polane sporą dawką absurdalnego humoru z szefem pizzerii w roli głównej. Jeżeli ktoś lubi takie klimaty, to gorąco polecam

Andruids PW
19 lutego 2023, 21:39
Trafna rekomendacja doskonałej gry. Jeśli ktoś grał w demo z 2019 roku to z pewnością zauważy jak dopracowana i doszlifowana jest pełna wersja. Twórcom należy się ogromne uznanie i mam nadzieję, że rosnący trend fanartów i crossoverów dopiero nabiera rozpędu.

Yaaqob PW
20 lutego 2023, 09:40
anonim1233:
Dzisiaj premiera nowych Settlersów. Ktoś już kupił i zagrał?

Słyszałem od osoby, która kupiła i grała:
- najgorsze settlery w historii,
- za latwe, okrojone surowce...
- brak mozliwosci gry vs AI na dowolnej mapie 3 "rasy" ale kazda taka samaniby ze maja inne jednostki
- opis inny ale wyglada ze tylko skin i wyglad ataku inny
...

Kastore PW
21 lutego 2023, 19:23
Drama jest.

avatar PW
25 maja 2023, 11:16
Silence of the Siren.

Trailer ma już siedem miesięcy ale nie przedostał się do szerszej publiczności.
Powstaje klon Heroes III, ale... w konwencji space-opera SF/



Nie więcej nie wiadomo, oprócz tego, że można się zapisać do wishlisty na Steamie.

Hayven PW
25 maja 2023, 15:53
Prawda, inaczej jak klonem to tego się nazwać nie da.

Czy tylko ja mam wrażenie, że te grafiki i ruchy wyglądają tanio? Jak z reklamy jakiejś chińskiej gierki F2P. (Nawet jeśli nie są same w sobie szczególnie brzydkie).

Crazy-AK47 PW
7 października 2023, 23:12
Spadkobierca Settlersów ma zostać wdany w tym roku, ale demo można pobrać teraz
https://store.steampowered.com/app/2155180/Pioneers_of_Pagonia/

Nicolai PW
17 stycznia, 11:43
Ciekawe co tam Ubisofie słycha... o mój Boże! "Przyzwyczajenie graczy do <<nieposiadania gier na własność>> to jeden z celów Ubisoftu" :/

Warmonger PW
17 stycznia, 13:25
Cytat:
"Przyzwyczajenie graczy do <<nieposiadania gier na własność>> to jeden z celów Ubisoftu" :/
W tą stronę zmierza kapitalizm (zawsze zmierzał). Ubisoftowi tylko wymsknęło się przyznanie tego publicznie :v

Nicolai PW
19 stycznia, 09:01
Wracając do Ubi to kilka dni temu wydali nowego Prince of Persia. Chciałoby się rzec "w końcu", ale po spojrzeniu w materiały promocyjne stwierdzam, że wolałbym żeby jednak nie wskrzeszali tej marki...


Przecież to wygląda jak mobilniak free 2 play i oni sobie za niego życzą jak za pełnoprawną grę AAA? Heh, takie coś to aż wstyd piracić XD

Hayven PW
19 stycznia, 11:18
Ja jeszcze pamiętam mobilniaki spod szyldu P&P, które od swoich komputerowych pierwowzorów/odpowiedników różniły się właśnie dwuwymiarowością :)

A tak poza 2D – zgadzam się, że styl graficzny strasznie tandetny, ani muzyka ze zwiastuna nie brzmi zachęcająco. Irokez jak na moje trochę krindżowy...

Na plus — wychwyciłem w jednym miejscu znaki perskiego pisma klinowego (ale czy to znaczy, że historię datujemy na VI-IV w. p.n.e.?). Na minus — te same znaki pojawiły się na tle czegoś, co pismo klinowe udawało, ale z całą pewnością nie reprezentowało napisu w żadnym starożytnym języku xd
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel