Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Star Wars - Gwiezdne wojny
komnata: Podziemna Tawerna
Jak oceniasz zwiastun Mandolariana?
Zapowiada się ciekawie (9)
 
 45%
Nie porywa, ale obejrzę (2)
 
 10%
Nudy (1)
 
 5%
Okropny (0)
 
 0%
Wolałbym coś o Jedi/Sithach (0)
 
 0%
Ciekawsze niż sequele (1)
 
 5%
Mam to gdzieś - Star Wars jest matwe (7)
 
 35%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26

Dark Dragon PW
18 stycznia 2023, 21:02
Choreografia była bardziej realistyczną w sequelach, poza Ep. 8. Widowiskowa na pewno bardziej w prequelach.

Nicolai PW
19 stycznia 2023, 09:18
No nie wiem. Jak dla mnie Sequele, jeśli chodzi o choreografię, wypadały źle. W TFA surowy styl walki jaki sobie Abrams wymyślił wyglądał jak okładanie się cepami a w TRoS nawet nie pamietam jak wyglądały walki, co też o czymś świadczy. Jedynie TLJ zapadło mi w pamięci.

Hayven PW
19 stycznia 2023, 09:52
Cytat:
W TFA surowy styl walki jaki sobie Abrams wymyślił wyglądało jak okładanie się cepami

O, to to! Ale to chyba nie tylko Abrams, bo to, co udało mi się zobaczyć z Kenobiego, też wyglądało jakoś... dziwnie. Nie potrafię tego nazwać, ale wygląda to tak, jakby walczyli jakimś innym rodzajem broni, nie mieczami świetlnymi. Może kwestia bezwładności? Może to to, że teraz te miecze zachowują się, jakby były dużo cięższe niż w prequelach? (vide powyższe cepy w E7).

Nicolai PW
22 stycznia 2023, 16:00
Kenobiego nie oglądałem i nie zamierzam. Nie z takimi recenzjami. Heh, to jest niesamowite jak Disney potrafi zepsuć taki samograj. Zamiast trzymać się tego co wiedzieliśmy w ANH to zaczęli kombinować, wprowadzać Inkwizytorów i nawet Vadera wcisnęli, po co? Stary Ben się raczej nie wychylał a tutaj dostaliśmy antytezę tego. Oni nie potrafią nagrać czegoś na mniejszą skalę?

Hayven PW
22 stycznia 2023, 18:02
Cytat:
Zamiast trzymać się tego co wiedzieliśmy w ANH to zaczęli kombinować, wprowadzać Inkwizytorów

Inkwizytorzy pojawili się już wcześniej, co najmniej w Rebels. Oczywiście, ci z serialu wyglądają jak tanie podróbki tamtych, ale co z tego...

A, nie żebym uważał ich istnienie samo w sobie za dobry pomysł, wręcz przeciwnie.

Nicolai PW
22 stycznia 2023, 18:04
Źle się wyobraziłem, nie mam problemu z Inkwizytorami samymi w sobie. Tylko uważam ich pojawienie się w Kenobim za niepotrzebne, bo z serialu o przegranym mistrzu, który uciekł na pustynię robi się kolejny generyczny akcyjniak.

Bacus PW
22 stycznia 2023, 21:20
Inkwizytorzy to fajny koncept, ale bardzo nerwują mnie ich miecze śmigła to jest absurd...

Ogólnie Obi-Wan to dziwny serial, bo jednocześnie go kocham i nienawidzę. Podobało mi się pokazanie nudnego i smutnego życia Bena na Tatoine, podobało mi się pokazanie dzieciństwa Leii, ale po prostu za dużo tematów bardzo naciągali, aby nie zmienić ANH i kombinowali, kombinowali i zmieniali i wyszło dziwacznie. Czuć, że pierwotna wizja była inna... bardzo podobało mi się, że mogłem ponownie ujrzeć Haydena i Ewana w swoich rolach i ich interakcje, bo to było bardzo dobre, szczególnie, że przez lata doceniłem prace Haydena i jego wkład w postać.

TUTAJ ZAWRE SPOILERY:
Reva powinna umrzeć, nie powinno być kontynuacji jej wątku po pojedynku z Vaderem, Obi-Wan vs Vader powinno być raczej materiałem na dłuższy serial niż 6 odcinków... szkoda, bo pojedynek z chyba 3 odcinka i 6 były dla mnie świetne.

Kastore i Kammer to cioty

anonim1233 PW
23 stycznia 2023, 19:51
Dla mnie Obi Wan był wyjątkowym rozczarowaniem. Nawet większym niż Book of Boba Fett, który zraził mnie tym cameofestem. Inaczej natomiast jest z Andorem. On wyszedł wg mnie bardzo dobrze.

Nicolai PW
28 stycznia 2023, 20:01
Ciekawe, właśnie dostaliśmy info, że Generał Grievous miał być przykrywką... Maula.

Kastore PW
28 stycznia 2023, 22:34
Ten obrazek z epilogu Daft Punk narysowała ta sama osoba, która zaprojektowała Generała Greviousa:

Lubię Daft Punk i Star Wars, dlatego pomyślałem, że o tym napiszę.

anonim1233 PW
1 lutego 2023, 23:34
Ostatnio ponownie zagrałem sobie w Star Wars Galactic Battlegrounds razem z najnowszą wersją moda Expanding Fronts. Te nowe frakcje, które zostały dodane do gry są całkiem ciekawe - zwłaszcza ostatnio dodane Imperial Remnants nastawione na defensywę.

Kastore PW
22 czerwca 2023, 01:39
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26
temat: Star Wars - Gwiezdne wojny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel