Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ankieta kwasowego człowieka
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Drwal PW
4 stycznia 2023, 22:33
Pewnie kilka lat temu takiego tematu bym nie stworzył, ale teraz czemu nie, zwłaszcza, że ostatnio dzięki Tarnoobowi ruch jakby większy.
Otóż czas na wyliczankę! Oczywiście dotyczącą Groty!

1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie: Nicolai/ Acid
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cie irytuje: Orodeth
3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem: Nasze własne jednostki WoG
4. Najzabawniejsza afera w Grocie: Bacus i jego klątwy
5. Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał? Mod Acida no, WoG 3.59 i Bank Stworów 2.0
6. Ulubiona skórka na czacie: Gaj
7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz: Nieznane opowieści
8. Ulubiony dział w Grocie: Chyba HotA, chociaż należałoby zaktualizować.
9. Najmniej udany dział w Grocie: VCMI :P
10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)? Skałki
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? Heroes 3 HD
12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje? Altair

Na razie tyle, potem więcej ;)

Zapraszam do dopisywania swoich pytań. :)

Kammer PW
4 stycznia 2023, 22:49
Cytat:
1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie:
Nicolai, czasem przeholuje, ale niemal zawsze trafia w punkt.
Cytat:
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cie irytuje:
Taki jeden na K. :P
Cytat:
3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem:
W sumie to za bardzo nie mam
Cytat:
4. Najzabawniejsza afera w Grocie:
Upadek Sondu, to był komediodramat
Cytat:
Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał?
Conflux Kurka, tak myślę, mam też z jakiegoś powodu bardzo duży sentyment do Zigguratu, nawet nie wiem, czemu
Cytat:
6. Ulubiona skórka na czacie:
Chyba zimowa.
Cytat:
7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz:
Teraz to chyba każda. Ale wydaje mi się, że generalnie faktycznie Opowieści wygrywają.
Cytat:
8. Ulubiony dział w Grocie:
Mam bardzo duży sentyment do działu Heroes Kingdoms.
Cytat:
9. Najmniej udany dział w Grocie:
Nie mam, ale wydaje mi się, że może H6? Trochę info brakuje...
Cytat:
10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)?
Skałki, a pamiętam, że byłem przeciwko temu pomysłowi.
Cytat:
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie?
Heroes 3 HD, tu nie ma za bardzo o czym dyskutować.
Cytat:
12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje?
Może to zabrzmi kontrowersujnie, ale Morglina, bardzo często miał celne uwagi.
Cytat:
13. Ulubiony moderator:
Nicolai, mieliśmy trochę zgrzytów, ale generalnie bardzo wysoko oceniam jego robotę;
Cytat:
14. Komu dałbyś honorowego Akolitę:
Myślę, że Garett, był zamieszany w sporo pomniejszych inicjatyw, a zawsze jakoś przechodził bez echa.

Sir Galuf PW
4 stycznia 2023, 22:50
Całkiem ciekawy temat :-D. Jeżeli chodzi o mnie to dodam od siebie:

1. Najbardziej wyczekiwana komnata: Might and Magic 3 (Z tego co wiem, to była projektowana, ale nigdy nie została dokończona)

2. Najciekawszy fanowski mod, którego tworzenie obserwowałem na forum: Były to Kronverk (Miasto krasnali do Heroesów 3) i Might and Magic Rebrith (Mod do M&M 8)

3. Najbardziej intrygujący wątek na forum, o którym zapomniałem w którym temacie był: Gdzieś kiedyś rozmawiano o potencjalnej części Heroesów, której akcja działaby się na Antargarichu po rozliczeniu

Kammer PW
4 stycznia 2023, 22:53
Co tam Kronwerk, Logmar, to było coś!

Sir Galuf PW
4 stycznia 2023, 22:54
Logmar... Logmar... kurde, pamiętam, że kiedyś było coś takiego, ale kompletnie zapomniałem co to było za miasto. Vori jeszcze było całkiem ciekawym projektem (Pamiętam tą ankietę, która miała zdecydować, który Line-up będzie w grze)

Kammer PW
4 stycznia 2023, 23:04
Logmar to życie, Logmar to miłość

Cytat:
Vori jeszcze było całkiem ciekawym projektem (Pamiętam tą ankietę, która miała zdecydować, który Line-up będzie w grze)


Nicolai PW
4 stycznia 2023, 23:26
1. Alamar, chociaż to raczej czas przeszły. Przynajmniej jeśli chodzi o aktywność na Grocie :/
2. Również Pan K., nie będę rozwijać, by nie dawać atencji :P
3. Trochę naciągnę, ale opisy klątw GaciSantora XD Jedno z wielu multi, które swego czasu nawiedzały Grotę. Zupełnym przypadkiem zajęliśmy się nim jednocześnie z Kammerem, z czego wywiązała się w opisach dyskusja o tym czyj to "pacjent". I chociaż to nieregulaminowe to toczymy ją po dziś dzień ;)
4. Zdecydowanie tragifarsa jaką był Sond.
5. Aż byłem zdziwiony, że Drwal nie wspomniał o Banku Stworów w pierwszej wersji wpisu. Przecież każda moja rozmowa z nim sprowadza się do tego, że mi go wypomina :P Jeśli o mnie chodzi to McVoribaza (ciekawe czy Kammer nadal zna pełną zawę) Oaza. Ogromny potencjał i fajne koncepty, których część doczekała się świetnych realizacji. Niestety ciągłe zmiany zamysłu, zbyt złożone modele jak na H3 i inne problemy okołoprojektowe sprawiły, że mod koniec końców ogłosił upadłość, szkoda.
6. Dobre pytanie. Z tych, które mam chyba H2. Acz wszystkie są spoko, tylko do Zimowej mam jedną uwagę. Jest zbyt jasna na nocne czatowanie.
7. Zabrzmię kontrowersyjnie, ale mój własny stolik, Biblioteka Legend :P Jeszcze za czasów kiedy powstawały nowe gry MM to był tam maluśki ruch a teraz? Nie ma o czym rozmawiać :(
8. Chyba też HotA. Ze względu na to, że ten mod stał się standardem wśród graczy a poza Grotą ciężko znaleźć tak wyczerpujące opracowanie. Czy jakiekolwiek. Ech, tęsknie za złotymi czasami Internetu.
9. Szkoda, że nie mogę schować odpowiedzi w ihincie, ale H5 :P Za każdym razem jak wchodzę do tej komnaty to odkrywam nowy opis schowany w obrazku.
10. Zdecydowanie pełna zieleń.
11. Oczywiście, że Heroes 3 HD. Naprawdę ubolewam nad jej brakiem.
12. O tym mógłbym pisać do rana. Mieliśmy wielu utalentowanych Grotowiczów. Modelarsko, technicznie, muzycznie czy pisarsko, ale jeśli mam wymienić jednego to zdecydowanie wujaszka Acida.
13. Wymienię dwóch, Kammera za pracowitość i Drwala za spokój. Z tym pierwszym, tak jak pisał, mieliśmy zgrzyty, ale się dogadaliśmy i polubiliśmy. Ten drugi był ponad wszelkie afery i aferki. Zawsze zachowywał dystans i zdrowy rozsądek.
14. Też Garcio, może nie miał większego wkładu w rozwój Groty od strony technicznej, ale był bardzo aktywny i ma naprawdę sporą wiedzę.

Kammer PW
4 stycznia 2023, 23:32
Nicolai:
McVoribaza (ciekawe czy Kammer nadal zna pełną zawę)
McVorimarogalboazondorge!

Zapomniałem, że to kiedykolwiek pamiętałem, ale wychodzi na to, że pewnych rzeczy się nigdy nie zapomina.

Hayven PW
4 stycznia 2023, 23:44
8. Heroes 1. Byłem przy tym, jak go odkryto przed ujawnieniem i z przyjemnością zaczytywałem się we wszystkich opisach. Na drugim miejscu (stary) WoG, jeden z pierwszych działów, jakie w Kwasowej w ogóle czytałem i który mnie w tamtym czasie oczarował (częściowo odpowiadał za to oczywiście materiał merytoryczny, który trudno było oddzielić od prezentacji, ale co z tego?).

9. Niestety, podobnie jak Nicolai, dział H5 uważam za jeden z najbrzydszych, jeśli nie najbrzydszy w Kwasowej (chociaż chyba lepszy chociażby od działu Eq). Porażka tym większa, że sam go współtworzyłem :( Od strony merytorycznej — nie wiem.

Andruids PW
5 stycznia 2023, 00:30
1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie: Bacus
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cię irytuje: Bacus
3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem: Kelpie
4. Najzabawniejsza afera w Grocie: Wszystkie były tak samo zabawne. Dobrze jak coś się działo.
5. Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał? Szrajn
6. Ulubiona skórka na czacie: Jest wiele fajnych, ale król jest tylko jeden - Gaj.
7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz: Obecnie zaglądam do wszystkich, gdzie akurat ma miejsce jakaś aktywność.
8. Ulubiony dział w Grocie: WoG
9. Najmniej udany dział w Grocie: Might and Magic IX
10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)? Zielone
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? Bestiariusza
12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje? Morglina

Kammer PW
5 stycznia 2023, 10:36
Przejrzałem sobie dział H5 i w sumie się zgodzę, za dużo ihintów. Zasadniczo H5 to hyba największy projekt kooperacyjny Groty, szkoda w sumie, że skończyło jak skończyło. :(

Nicolai PW
5 stycznia 2023, 11:49
15. Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju?

Kammer:
McVorimarogalboazondorge!

Kammer PW
5 stycznia 2023, 11:51
Cytat:
15. Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju?
Moją ulubioną postacią zdecydowanie był Shandown, rzadko kiedy widzi się wampira wydłubującego sobie oko srebrną łyżką.

Drwal PW
5 stycznia 2023, 14:51
13. Ulubiony moderator: Trang Oul nieźle to prowadził
14. Komu dałbyś honorowego Akolitę: Garett
15 Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju? brak

Nicolai:
4. Zdecydowanie tragifarsa jaką był Sond.
Było wesoło i emocjonująco. Tylko Acid się średnio bawił.

ANdre:
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? Bestiariusza
Również się pod tym podpisuje. Ambitny i fajny projekt, który w sumie nigdy nie był na poważnie realizowany

Ciekawy tez był kiedyś wstępny projekt zebrania fanartów związanych z MM.

Nicolai:
5. Aż byłem zdziwiony, że Drwal nie wspomniał o Banku Stworów w pierwszej wersji wpisu. Przecież każda moja rozmowa z nim sprowadza się do tego, że mi go wypomina :P Jeśli o mnie chodzi to McVoribaza (ciekawe czy Kammer nadal zna pełną zawę) Oaza. Ogromny potencjał i fajne koncepty, których część doczekała się świetnych realizacji. Niestety ciągłe zmiany zamysłu, zbyt złożone modele jak na H3 i inne problemy okołoprojektowe sprawiły, że mod koniec końców ogłosił upadłość, szkoda.

Banku Ci nie daruje, teraz chyba umiałbym to zrobić sam (przynajmniej częściowo), ale nie widzę większego sensu. Mało kto by się tym zainteresował.

Bacus PW
5 stycznia 2023, 17:25
1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie: Bychu, zawsze mądrze i w punkt.
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cie irytuje: Drwal, bo kibicuje liverpoolowi, dalej mnie to nerwi
3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem: Logmar... piękne czasy
4. Najzabawniejsza afera w Grocie: Afera knagowa w sondzie
5. Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał? Acid Mod do H7, Logmar lub ten no... mod Krillana
6. Ulubiona skórka na czacie: Kucyki
7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz: Nie odwiedzam żadnego
8. Ulubiony dział w Grocie: Alkoholowy
9. Najmniej udany dział w Grocie: Mięsny
10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)? Tak
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? Mięsnego
12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje? Każdy, który nas opuścił to tragedia... nie no żart, tego od Logmaru
13. Ulubiony moderator: Bychu
14. Komu dałbyś honorowego Akolitę: Sobie za dymy i robienie ruchu, branie udziału w każdym fanowskim projekcie pewnej epoki i robienie dymów, a do tego waliłem driny z Acidem na plaży, więc nara fajterzy.
15 Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju? GacieSantora, ale bez Gacii i po śmierci

Kastore PW
5 stycznia 2023, 18:00
1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie: Qui
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cię irytuje: Nicolai
3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem: [Mapa] Wielki jasnowidz
4. Najzabawniejsza afera w Grocie: Wszystkie afery są z założenia niemiłe
5. Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał? Egipskie miasto
6. Ulubiona skórka na czacie: Gaj
7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz: Tam, gdzie nic nie piszą
8. Ulubiony dział w Grocie: Każdy szanuję
9. Najmniej udany dział w Grocie: Nie mam
10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)? Zielone
11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie? Spożywczego
12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje? Qui
13. Ulubiony moderator: Acid Dragon
14. Komu dałbyś honorowego Akolitę: pewnie temu, kto najwięcej zapłaci

Hellburn PW
5 stycznia 2023, 18:25
Mam bardzo ograniczone informacje, ale również się pobawię.

1. Mieszkaniec (użytkownik), którego najbardziej lubisz czytać w Grocie:

2. Mieszkaniec, który najczęściej Cię irytuje:

3. Temat na forum, który darzysz największym sentymentem:

4. Najzabawniejsza afera w Grocie:

5. Którego fanowskiego projektu najbardziej żałujesz, że nie powstał?

6. Ulubiona skórka na czacie:

7. Komnata na forum (stolik) do której najmniej zaglądasz:

8. Ulubiony dział w Grocie:

9. Najmniej udany dział w Grocie:

10. Tło na stronie głównej (zielone czy skałki?)?

11. Jakiego działu najbardziej brakuje w Grocie?

12. Którego nieaktywnego użytkownika najbardziej ci brakuje?

13. Ulubiony moderator:

14. Komu dałbyś honorowego Akolitę:

15 Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju?

Nicolai PW
5 stycznia 2023, 18:51
Kammer:
Moją ulubioną postacią zdecydowanie był Shandown, rzadko kiedy widzi się wampira wydłubującego sobie oko srebrną łyżką.
U mnie Młody, NPC Bacusia. Mądrość życiowa przemawiała przez tą tragiczną w swym komizmie postać. Jakby Walaszek miał syna to byłby nim Młody.

Drwal:
Banku Ci nie daruje, teraz chyba umiałbym to zrobić sam (przynajmniej częściowo), ale nie widzę większego sensu. Mało kto by się tym zainteresował.
Tydzień temu bym się zgodził, ale dzisiaj? Dzisiaj to Grota wraca do żywych a prace nad porzuconymi projektami zostają kontynuowane. I pomyśleć, że wszystko dlatego, że Tarnoob chciał kastrować biednych :P

Kastore:
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cię irytuje: Nicolai
OK.

Hellburn:
2. Mieszkaniec, który najczęściej Cię irytuje:
Definitywnie Tarnoob, ale to nie tylko w Grocie :P
Skoro o pozagrotowej aktywności mowa, czytałeś jego postulat podatku od BMI księży? :P

Hellburn:
4. Najzabawniejsza afera w Grocie:
Może nie *W* Grocie, ale ta, która spowodowała, że Grota powstała.
A fakt, to było bardzo zabawne. Ach czasy kiedy ludzie zbyt poważnie traktowali swoje hobby przez co Jaskinia miała swój hymn i flagę a Acu został oskarżony o znieważenie ambasadora zaprzyjaźnionego Imperium :P

Hellburn:
15 Twój ulubieniec w Ucztach Pokoju?
A co to?
Jak nie wiesz co napisać to pisz "Santor" ;) A tak na serio to był to RPG prowadzony przez Wiwerna (dziś znanego jako Bajana), który wymknął się spod kontroli i doprowadził do upadku Sondu. Z perspektywy czasu się z tego śmieję i wspominam Uczty z nostalgią ;)

Kammer PW
5 stycznia 2023, 19:15
Nicolai:
U mnie Młody, NPC Bacusia. Mądrość życiowa przemawiała przez tą tragiczną w swym komizmie postać. Jakby Walaszek miał syna to byłby nim Młody.
Szczerze mówiąc, nie czytałem Backa, wiem tylko, że miał za jednego z NPCów dość frywolnego kapibara...

Nicolai:
I pomyśleć, że wszystko dlatego, że Tarnoob chciał kastrować biednych :P
Bizancjum ma Bazylego Bułgarobójcę, Grota Tarnooba Pauperiscastratora.

Hayven PW
5 stycznia 2023, 21:28
Hellburn:
Może nie *W* Grocie, ale ta, która spowodowała, że Grota powstała.

Skoro w tym roku wypada 20. rocznica, a na dziesiątą się chyba nie załapałem, to czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, o co poszło? :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Ankieta kwasowego człowieka

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel