Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Fanarty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30

avatar PW
15 grudnia 2022, 17:29
Autor: mrfinnfromkadath








avatar PW
21 grudnia 2022, 19:18
Autor: agnestunde.







Kuririn PW
21 grudnia 2022, 19:52
Piękne znalezisko, Ty to "umisz" avatar :P
Dziękować!

avatar PW
21 grudnia 2022, 21:37
Tu nie trzeba umieć, tylko zaglądać na ruskie grupy herosowe :)

now PW
26 grudnia 2022, 15:12
https://cyfrowyartysta.pl/team/po-plotnie/

avatar PW
4 lutego 2023, 17:09
Kolejna 'próba' przeniesienia H3 na silnik Unity. Radim Zeifart ma rozmach prawda?

avatar PW
15 lutego 2023, 18:14

Hellburn PW
15 lutego 2023, 22:12
Fajna symulacja. Choć modele totalnie do kosza i zrobienia od nowa, to krajobrazy bdb 6/6. Takiego remake'u bym oczekiwał.

Kuririn PW
16 lutego 2023, 09:39
Hellburn:
Choć modele totalnie do kosza i zrobienia od nowa
Raczej (na pewno) nie do kosza, tylko poprawienia.

***
Ogólnie grałbym ;)

boardgames_ftw PW
16 lutego 2023, 12:11
avatar:
Kolejna 'próba' przeniesienia H3 na silnik Unity.

To chyba akurat Unreal Engine. A moim zdaniem modele bardzo ładne, dużo bym dał za taki remake. :)

Żmijec PW
16 lutego 2023, 12:29
Niepotrzebnie dał więcej drzew.

Tarnoob PW
17 lutego 2023, 09:29
Bardzo ładne; taki „rimejk” zobaczyłbym dużo chętniej niż np. Might and Magic XI robione od zera.

jbnp5 PW
18 lutego 2023, 20:13
Miałem zamiar zrobić całego defa, ale tak w połowie prac nad grafiką koncepcyjną przypomniałem sobie ile miejsca zajmują jednostki na polu bitwy w trójce. :| Teraz muszę się zastanowić co zrobić z 'Waifus of Might and Magic'. :/

Drwal PW
18 lutego 2023, 20:13
Ma to swój urok, bardzo ładne. ;)

Andruids PW
19 lutego 2023, 16:12
jbnp5:
Teraz muszę się zastanowić co zrobić z 'Waifus of Might and Magic'. :/

Według mnie odpowiedź nasuwa się sama - robić dalej.

Szaman PW
19 lutego 2023, 16:27
Może zabrzmię jak stary boomer (choć nim nie jestem) i proszę wybaczyć off-topic, ale dałbym sobie spokój robienie tejże grafiki do herosów. Styl graficzny pokroju Manga/Anime kompletnie nie pasuje do ogólnego stylu gry. Może dziś mam zły dzień, ale takie, jak to nazywacie „waifuowanie” wszystkiego, co jest obiektem ożywionym i nieożywionym, jest dla mnie bynajmniej dziwne.

Eggyslav PW
19 lutego 2023, 17:10
jbnp5:
Teraz muszę się zastanowić co zrobić z 'Waifus of Might and Magic'.

Wybaczcie moją morderczą szczerość, ale wrzucić do śmietnika a śmietnik podpalić. Do samego artu zastrzeżeń nie mam, bardzo ładnie zrobiony bądź co bądź, ale sam koncept zrobienia z HoMM III pożywki dla zboczonych mangozjebów z mózgami przeżartymi przez hentajce napawa mnie grozą i obrzydzeniem. I w tym zakresie zgadzam się z Szamanem.

avatar PW
19 lutego 2023, 17:15
Ale taki mod już powstał, w Chinach bodajże, miałem do kiedyś nawet na dysku :)

jbnp5 PW
20 lutego 2023, 21:55
Drwal:
Ma to swój urok, bardzo ładne. ;)
Niby nie muszę na to odpowiadać, ale że każdy lubi być chwalonym, to muszę podziękować, żeby podbudować sobie w głowie iluzję, że się do czegoś nadaję.

Andruids:
Według mnie odpowiedź nasuwa się sama - robić dalej.
Coś mi mówi, że to sarkazm, ale mogę się mylić. Po samym tekście jest to praktycznie nie do wychwycenia.

Szaman:
dałbym sobie spokój robienie tejże grafiki do herosów. Styl graficzny pokroju Manga/Anime kompletnie nie pasuje do ogólnego stylu gry.
Rozwiązanie jest proste: zmiana stylu całej gry.
A teraz na poważnie. Rozumiem, że problemem byłoby to tylko gdyby to była grafika do Heroes'ów? Chociaż w pierwszych dwóch częściach może i by to przeszło. A gdyby było to do np. platformówki, bijatyki czy innej gry fanowskiej( z taką zajebiaszczą muzyczką); nie byłoby problemu? Pytania te są raczej retoryczne i zdziwiłoby mnie gdyby kogoś raziłoby to równie mocno.

Szaman:
„waifuowanie”
Wolę określenie "moemorfoza". Lepiej brzmi i ma nieco akuratniejszą etymologię. Nie żeby były okazję do jego użycia. Wytknięcie tego jest przeze mnie bez celowe, ale nie jestem do końca trzeźwy, więc sobie wybaczę.

Szaman:
„waifuowanie” wszystkiego, co jest obiektem ożywionym i nieożywionym, jest dla mnie bynajmniej dziwne.
Uwierz, że dla mnie też.

Bajo Jajo:
Wybaczcie moją morderczą szczerość, ale wrzucić do śmietnika a śmietnik podpalić.
Nie można palić takim świństwem, to zanieczyszcza środowisko.

Eggyslav:
sam koncept zrobienia z HoMM III pożywki dla zboczonych mangozjebów z mózgami przeżartymi przez hentajce
Ile bym dał, żeby moje wymysły byłyby najgorszą rzeczą jaka spotkała markę od tej strony.

avatar:
Ale taki mod już powstał, w Chinach bodajże, miałem do kiedyś nawet na dysku :)
Ciekawe. Zobaczyłbym to, mimo tego że odinstalowałbym to po 2. minutach, gdyż żaden mod oprócz hoty nie pasuję mi wizualnie.

Andruids PW
21 lutego 2023, 11:10
jbnp5:
Coś mi mówi, że to sarkazm, ale mogę się mylić. Po samym tekście jest to praktycznie nie do wychwycenia.

Mówiłem absolutnie poważnie. Jestem fanem innego artysty, który wpadł na pomysł waifuizacji/moemorfozy jednostek z trójki, i żałuję, że nie dokończył swojej serii okraszonej zabawnymi komentarzami (a przynajmniej Inferno) - https://twitter.com/AshpdEwan





strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30
temat: Fanarty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel