Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Szykuje się nowy dodatek do HoMM3: Legacy of the Silence
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

now PW
26 listopada 2022, 21:46
Więcej
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=47289&pagenumber=6

Hayven PW
26 listopada 2022, 21:51
Ale przecież to nie do H3, tylko pod Erę...?

I jeśli się nie mylę (bo tylko pobieżnie przejrzałem temat), to to po prostu port miast dostępnych na VCMI?

avatar PW
27 listopada 2022, 01:40
Tak i nie. Wiadomo, że nowe frakcje powstały pod vcmi, ale sportowanie ich pod erę pozwoli pewnie na combosy z najpopularniejszymi modami erowskimi.

avatar PW
16 grudnia 2022, 20:57
Zgodnie z zapowiedzią, mod dziś ujrzał światło dzienne. Na razie po koreańsku. Prace nad wersją angielską podobno trwają.


Kuririn PW
17 grudnia 2022, 03:07
Da się w to grać?

Fandor PW
17 grudnia 2022, 14:32
Jak działa w tym modzie podmienianie frakcji? Frakcja zostaje wymieniona na obszarze mapy? (Jeżeli dobrze zauważyłem, po wybraniu innego miasta siedliska na mapie, bohater itd także się zmieniają)

Czy jest możliwość na obszarze jednej mapy wymienić sobie wszystkie oryginalne miasta na jakieś nowe (pewnie trzeba by zacząć w trybie multi, a potem dopiero najwyżej wczytać w trybie jednoosobowym)? I czy nie zepsuło by to całkiem gry?

avatar PW
17 grudnia 2022, 15:40
Nie mam pojęcia, bo nie zamierzam się męczyć z egzotycznym językiem :) Ale najlepiej zapewne użyć kodu na odsłonięcie mapy i zobaczyć jak to sobie wymyślono.
temat: Szykuje się nowy dodatek do HoMM3: Legacy of the Silence

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel