Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Historia starego uniwersum
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Hellburn PW
27 listopada 2022, 22:40
Pozdrawiam wszystkich po ośmiomiesięcznej nieobecności w tym wątku :P. Co prawda moje ostatnie pytanie pozostało bez odpowiedzi, ale nie tracę nadziei.

Kolejne pytania:
1. W czwartej misji Córki Pirata, Tawni jest zmuszona do awaryjnego lądowania, bo jej statek został uszkodzony. Ten statek jej znika - zapewne kradną go piraci którzy mieli go naprawić. Ale później, pod koniec mapy, kiedy ma już dojść do finalnej konfrontacji w tekście ni z gruchy ni z pietruchy pojawia się właśnie wzmianka o jej statku - bez słowa wyjaśnienia jak go odzyskała.
Pytanie: Czy ja coś pominąłem, czy to luka w tekście fabularnym?

2. W piątej misji tej samej kampanii, piątego dnia wyskakuje tekst traktujący o jakimś trzecim wysłanniku. Wcześniej o żadnych wysłannikach nie było mowy... a tu nagle trzeci wyskakuje. Przypominam, że chodzi o misję z Królową Mórz i syrenami. Czyżby brakowało jakiegoś tekstu?

Alamar PW
29 listopada 2022, 13:48
Polska wersja (chyba) całego tekstu kampanii chaosu w podstawce HIV (jeżeli mi coś nie ucięło w poście):


Alamar PW
29 listopada 2022, 13:51
część 2:


Alamar PW
29 listopada 2022, 13:52
część 3



EDIT:
Jeśli dobrze pamiętam, to w HIV cały tekst można wyeksportować w edytorze kampanii lub map.

Hellburn PW
29 listopada 2022, 20:23
Mam te teksty wyeksportowane i sformatowane - jeden z tutejszych użyszkodników udostępnił taką paczkę na forum jakiś czas temu.
Szybkie ctrl+f oraz chwila scrollowania w tym co podałeś wyżej zdają się potwierdzać te dwie luki fabularne.

loker PW
30 listopada 2022, 15:49
Hej. W najbliższym czasie przejrzę co i jak to prawdopodobnie wstawię poprawioną wersję tekstów (szansa jest). Generalnie to co wrzucałem to dość chałupniczo robiłem i wzorowałem się na angielskiej wersji gdzie były pewne braki, możliwe, że przez to mogłem coś pominąć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Historia starego uniwersum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel