Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Heroes III: Day of Reckoning
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 21 - 22 - 23

witchking PW
6 października 2022, 11:46
Tutaj znowu wracamy do dyskusji co do samej koncepcji miasta Vori.Spory o to na ile to miasto magii a na ile barbarzyńców toczy się pryz okazji każdego projektu. Tutaj koncepcji moim zdaniem jest spójna a sam etap koncepcyjny jest już dawno zakończony. Oczywiście dzielenie się swoimi wizjami Vori zawsze jest wskazane i ciekawe, ale na tym etapie raczej nie wpłynie na ogólną koncepcję.

Xfing PW
6 października 2022, 13:16
Lodowe Olbrzymy Vori były wspomniane w MM8 - wiemy o nich tylko dwie rzeczy: że prowadziły wojnę z Minotaurami z Ravage Roaming (choć nie wiadomo, o co ta wojna się toczyła i kto ją wygrał), oraz że są jednymi z najlepszych na świecie producentów sera. Mają w swoim języku ponad 40 określeń na "ser". Fajna sprawa w sumie hehe

Ursus PW
6 października 2022, 17:11
Dzisiaj kolej na ulepszenie Nisse - Tomte

Kammer PW
6 października 2022, 17:15


Ursus mnie uprzedził, to wrzucę model.

Hayven PW
6 października 2022, 17:50
Czy wciąż okłada wrogów worem?

Górski Krasnolud PW
6 października 2022, 23:22
@witchking
I to jest wg mnie bardzo dobra droga, wiadomo, że nie każdemu będzie pasować na 100%, tym razem wypadło na mnie, ale pewnie jeśli już wyjdzie miasto, to przede wszystkim będę się cieszył, że jakiś projekt Vori w końcu został sfinalizowany, i tak naprawdę z każdym kolejnym newsem moja chęć jest coraz większa do zagrania w ten dodatek, mam tylko nadzieję, że zmiany w samej rozgrywce nie będą tak drastyczne, jak nowych wersjach Hoty.

P.S.
Cytatu o hełmie użyłem z Twojego posta, który również był napisany w temacie o Vori. :)

Trith PW
24 grudnia 2022, 23:05
Witam zebranych i przekazuję Życzenia Świąteczne od DoR Teamu. Chcielibyśmy wam wszystkim życzyć wszystkiego najlepszego w te święta oraz zarzucić czymś drobnym w klimacie:

U nas praca cały czas wre, dlatego tak cicho. Jesteśmy w trakcie przygotowywania czegoś więcej do pokazania, aczkolwiek nie obiecujemy nic na Sylwestra, chcemy się upewnić że wszystko będzie na jak najwyższej jakości.
Trzymajcie się ciepło, nie wpadnijcie do śnieżnego portalu.

Droopy PW
29 grudnia 2022, 11:39
Fajnie by było zobaczyć jakiś trailerek w Sylwestra albo w styczniu ! Czekam dalej gorąco na ten dodatek

Ursus PW
10 marca 2023, 12:56
Linki do oryginalnego posta
Najogólniej to spośród modeli 3D zostały do ukończenia jedynie fortyfikacje miasta i podzielono się drobną grafiką będącą częścią ekranu miasta.

Kastore PW
14 lipca 2023, 21:15
Co to jest DoR? Co to ma wprowadzać i skąd się wzięła nazwa? Obejrzałem trailer, ale nic nie tłumaczy i czytam czasem ten temat, ale mam wrażenie, że koncepcja cały czas się zmienia (albo nie, ciężko powiedzieć). Ile nowych frakcji i jakichś rzeczy ma tam być? Czy MDT robi DoR czy MDT robi jakiś osobny mod? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Trith PW
15 lipca 2023, 15:41
Dlaczego akurat taka nazwa projektu? Rozliczenie było chyba najważniejszym wydarzeniem na osi czasowej grier Heroes i uważamy że zasługuje ono zgłębienie. Narwen, lider naszego i spec od fabuły uniwersum MM, kiedyś porównał przeskok między Armageddon's Blade i Heroes 4 do ekwiwalentu obejrzenia pierwszego filmu Avengers Marvela po czym przeskoczenia od razu do Avengers: Endgame. Chcemy załatać przepaść między trzecią i czwartą odsłoną serii tak na froncie fabularnym jak i na wszystkich innych płaszczyznach na których te gry się spotykają lub spotkać się powinny.

Mogę udzielić odrobinę więcej informacji na temat contentu. W planach na pierwszy release były, są i będą trzy frakcje: Pałac reprezentujący Vori, Forge dla chętnych, jak i jedno miasto które jeszcze przez jakiś czas potrzymamy w tajemnicy (nie będzie to Dwór). O pozostałych sporych ficzerach też pomilczę, ale będą takie quality of life usprawnienia o jakich nie wiedzieliście że były wam potrzebne.

Odnośnie spraw naszego zespołu deweloperskiego, członkowie MDT praktycznie stali się częścią DoR teamu, który też od tamtego czasu wzbogacił się o nawet więcej nowych talentów w różnych dziedzinach. Praktycznie jest to jeden duży team pracujący nad wspólną wizją.

Kastore:
Dziękuję z góry za odpowiedź.
Nie dziękować, this is a threat. 🔫

Majster PW
15 lipca 2023, 15:53
Trith:
jak i jedno miasto które jeszcze przez jakiś czas potrzymamy w tajemnicy (nie będzie to Dwór)
Ja obstawiam odświeżony Grove.

Tym niemniej, zaskoczyłeś mnie Trith, że Courtyard nie bedzie częścią DoR. Planujesz dalszy rozwój miasta pod Vcmi? Czy nie będziesz już poprawiać tego miasta (przynajmniej w najbliższym czasie)?

Xfing PW
15 lipca 2023, 16:13
"w planach na pierwszy release"

póki co jest za dużo rzeczy do robienia, żeby spekulować co będzie w kolejnych releasach

Droopy PW
15 lipca 2023, 16:37
Super fajnie że jakieś newsy minimalne przyszły

boardgames_ftw PW
15 lipca 2023, 16:51
Mam nadzieję, że planujecie chociaż w pewnym stopniu kompatybilność z HotA. Poprawki graficzne, fixy bugów i zmiany w balansie w tym projekcie same w sobie są warte uwzględnienia, abstrahując od kolejnego miasta. Chociaż nie ukrywam, że Cove u mnie już jest na równi z oryginalnymi miastami i ciężko będzie się przestawić do jego braku.

Czy DoR będzie nastawiony tylko pod single player, czy przewidujecie także usprawnienia w PvP i obsługę online lobby?

Fandor PW
15 lipca 2023, 17:21
Mam nadzieję, że nie będzie żadnej kompatybilności z HotA. Sklejanie na siłę modów raczej obniża niż poprawia i ich jakość i grywalność.

FirePaladin PW
15 lipca 2023, 17:26
Nie przedstawiłem się jeszcze tutaj, ale jestem jednym z głównych grafików DoR, a także głównym projektantem (liderem zespołu jest, jak wspomniano wcześniej, Narwen).

Stanowisko DoR w sprawie poprawek błędów, poprawek wizualnych i QoL znalezionych w HotA jest takie, że stały się one częścią dzisiejszego standardu, a zatem są wymagane w każdym szanującym się modzie. Jako grafik aktywnie wspieram ten kierunek.

Jeśli chodzi o PvP, praktycznie wszystkie podstawowe zmiany (zmniejszona o połowę Nekromancja, niższy przyrost Ognistego Ptaka i tak dalej) zostaną uwzględnione. Jest to, po raz kolejny, część dzisiejszego standardu. I zanim zapytacie, tak, są plany zbalansowania kilku innych kwestii, takich jak Sokoli Wzrok, dla którego udało nam się znaleźć rozwiązanie poprzez przeprojektowanie umiejętności. Mógłbym podać więcej szczegółów, ale obawiam się, że na razie wolimy zachować tajemnicę, haha!

boardgames_ftw PW
15 lipca 2023, 17:37
O to właśnie mi chodziło, dziękuję za odpowiedź. W takim razie czekam z niecierpliwością na pierwszą publiczną wersję moda.

Jestem bardzo ciekaw nowego sokolego wzroku. Jednym z ciekawszych pomysłów jakie czytałem, jest natychmiastowy dostęp do zaklęć przeciwnika do 2-4 poziomu podczas walki w zależności od poziomu umiejętności. Do tego jednoczesne zachowanie procentowej szansy na permanentne nauczenie się zaklęć rzuconych przez przeciwnika, a także samego gracza, jeżeli ich źródłem była księga przeciwnika. Specjaliści mogliby być dodatkowo wzmocnieni poprzez zwiększenie maksymalnego poziomu przechwytywanych zaklęć o 1, czyli aż do 5 na ekspercie. Wciąż umiejętność byłaby dość sytuacyjna, ale przynajmniej miałaby jakieś zastosowanie w PvP.

Osobiście liczę też na uśmiech w stronę Inferno. :)

Kastore PW
15 lipca 2023, 22:40
To plany są takie jak pierwsze plany HotA, tylko z innymi miastami.

Fandor PW
16 lipca 2023, 00:17
Czy planujecie wykorzystać w swoim modzie grafiki HotA (jak np. budynek hordy dla Feniksów) czy pod zdaniem "stanowią część dzisiejszego standardu" kryją się wyłącznie kwestie "programistyczne", konkretne rozwiązania mechaniczne?

Mam nadzieję, że takie poprawki jak nowy Pikeman czy Ork jednak nie zostają wprowadzone, a jeżeli już, to że zrobicie to lepiej niż HotA. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 ... 21 - 22 - 23
temat: Heroes III: Day of Reckoning

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel