Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Zrobiłem kampanie po polsku z fabułą. Gdzie ją wrzucić?
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Aquariadael PW
26 września 2022, 21:52
Cześć,

I mam pytanie, jak w nazwie tematu. :) Gdzie udostępnić swoją kampanie, żeby polacy ją łatwo znajdowali? Dużo w niej fabuły, oczywiście po polsku i głównie dla rodaków jest dedykowana z tej racji.


Wrzucam poniżej swój post z Akademii Wojny. (Sam dół tematu. Jest tam też załączony plik ze skończoną kampanią.)

https://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?p=95957#95957

Pozdrawiam,
Aquariadael.








Wiele lat temu stworzyłem i skończyłem kampanie, ale nigdy jej nie udostępniłem... Zupełnie o niej zapomniałem, ale w końcu sobie o niej przypomniałem, gdy przeglądałem mój stary folder na dysku przenośnym. :)) Cud, że się zachowało. Postanowiłem, że ją udostępnię, bo włożyłem w nią ogrom czasu i pracy. Bardzo skupiałem się na fabule, zabawie, klimacie i na tym, aby mapy były przyjemne dla oka. Chciałbym żeby sprawiła komuś tyle radości, ile mi jej tworzenie. Warto wspomnieć, że nie skupiałem się zbytnio na mechanice/poziomie trudności, więc mapa będzie idealna dla niedzielnych graczy, który chcą sobie odpocząć . :))

( W ogóle, jakby komuś się spodobała, to byłbym mega wdzięczny za wrzucanie jej do jakichś innych stron..) Sam mogę też to zrobić, ale nie wiem, na jakich stronach można zamieszczać kampanie, aby polacy je znajdowali? Na Kwasowej Grocie i Jaskini Behemota są tylko scenariusze do wrzucenia, chyba, że źle szukam?
Ogólnie wszelkie prawa zastrzeżone, bo sam wszystko zrobiłem, ale pozwalam ją wrzucać wszędzie. Zawsze jednakz informacją, że autor to tylko ja, tzn: Aquariadael.

Jak ktoś ją gdzieś będzie zamieszczać, to fajnie by było załączyć opis, który kiedyś stworzyłem:

ZIMA STULECIA

10 lat trwa już najdłuższa zima, jaką pamięta Królestwo Sol. Prorokowie zapowiadali, że nadejdzie czas próby i śmierci, ale ludzie w końcu zapomnieli o słowach mędrców, wiecznie przejęci życiem doczesnym. Niewielu się na to przygotowywało, a jeszcze mniej wiedziało, jak będzie wyglądać ten czas próby i śmierci. Nazywasz się Elaidon i na długo przed nadejściem Zimy Stulecia służyłeś, jako najlepszy z najemników w królestwie. Twoja sława Cię wyprzedza i przez długi czas byłeś najmowany do zadań nie do wykonania za więcej niż godziwą stawkę. Niewielu może pozwolić sobie na Twoje usługi, ale Król Krainy Sol zdecydowanie należy do ludzi, którzy mogą sobie na to pozwolić. Odmowa nie wchodziła w grę i kiedy zostałeś zaproszony do Króla i dowiedziałeś się, co konkretnie masz uczynić, wiedziałeś, że nie możesz odmówić, choć pojęcia nie miałeś, co zrobić. Jak człowiek może powstrzymać coś, co leży tylko w mocy matki natury? Król najwyraźniej się nie kłopotał nad tym problemem, wierząc, że dokonasz niemożliwego, mówiąc, że skoro płaci, to wymaga. O tyle, o ile większości szaleńcom, którzy stawiają przed Tobą takie żądania możesz odmówić i przy okazji naubliżać, tak teraz wiedziałeś, że lepiej zachować własne zdanie dla siebie."

Pozdrawiam,
Aquariadel.

avatar PW
26 września 2022, 22:00
Najlepiej moim zdaniem w tym miejscu aczkolwiek nie łudź się, w 2022 roku mało kto szuka sam z siebie. Teraz ludzie po grupach facebookowych, bądź discordach zadają pytania w stylu 'skąd ściągnąć jakąś fajną kampanię' i ktoś zarzuca linkiem. Dlatego też musisz najlepiej zrobić posta na Hirawce by zareklamować swoją pracę i śledzić posty pytające o kampanię, gdyż ktoś pyta o jakąś fajną.

Aquariadael PW
26 września 2022, 22:02
Dziękuję z całego serca za info!:))))) <3 <3 <3 Tak zrobię!:)

avatar PW
26 września 2022, 22:14
Sorki, właśnie dowiedziałem się, że strona kampanii JB już nie istnieje :(

Aquariadael PW
27 września 2022, 11:17
Cześć,

tak, wrzuciłem wczoraj wieczorem na tą grupe na FB:

Heroes of Might and Magic III
Grupa Prywatna

6,8 tys. członków

Hirawka – miesiąc: 🌈 luck of ukrainian soldier 🇺🇦
Grupa Prywatna
ˇ
17,6 tys. członków


Ponadto kampanie można pobrać na samym dole tematu:

https://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?p=95957#95957


Pozdrawiam,
Aquariadael


Kastore PW
27 września 2022, 14:10
Całkiem nieźle wyglądają te mapy. Ile czasu zajęło Ci zrobienie wszystkiego?

Kastore PW
28 września 2022, 20:55
Przeszedłem wszystko, nawet fajnie się gra, ale trochę duże te mapy, więc się trochę dłuży jak chcesz głównym bohaterem zebrać wszystko, co daje statystyki na stałe. I fabuła jest taka, jakby jej nie było. Znalazłem jeden błąd, tutaj na środku, na ostatniej mapie, nie da się przejść, idąc ścieżką:
temat: Zrobiłem kampanie po polsku z fabułą. Gdzie ją wrzucić?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel