Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23

avatar PW
4 sierpnia 2022, 18:50
Reinstall?

Irhak PW
4 sierpnia 2022, 22:33
Ja bym jeszcze spróbował uruchomić H4 w trybie zgodności z np. Win XP.

Kodzo19 PW
4 sierpnia 2022, 23:15
Zrobiłem reinstall odpaliłem grę w trybie zgodności z windows XP i jest lepiej crashe zdarzają się z mniejszą częstotliwością, niestety nadal występują. Ta gra chyba nie chce bym w nią grał :D

Erui PW
9 sierpnia 2022, 00:56
Ja tak miałem z wersją piracką. Kiedy przeszedłem na oryginał problemy zniknęły. Może wcisnęli ci pirata;). Wgrałeś wszystkie łatki?

Kodzo19 PW
9 sierpnia 2022, 16:13
Zrobiłem taki myk że gdy uruchamiam grę otwieram menadżer zadań i ustawiam w heroes 4 korzystanie z CPU 0 a resztę CPU odznaczam i już nie ma problemów.

Hieronim PW
30 kwietnia 2023, 19:24
Cześć, mam nieoczekiwany problem z Heroes IV. Mam wersję z GoG i zainstalowałem sobie ten mod pozwalający zmienić roździelczość na większą https://www.vault.acidcave.net/file.php?id=621 Niestety działał on nie do końca poprawnie więc zdecydowałem się odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz, tym razem bez moda.

I tutaj pojawił się problem, bo po pierwsze gra instaluje mi się w podfolderach czyli w folderze "Games" klikam w "HoMM IV Complete" i mam tam drugi folder o takiej samej nazwie i w nim dopiero jest zawartość gry :D Przez to gra nie chciała mi się uruchomić. Po drugie jak już udało mi się ją otworzyć (co skutkowało kolejnym podfolderem i tego nie da się zmienić ani ustawić, bo one robią się z automatu xD) to nagle okazało się, że gra która wcześniej jeszcze chodziła mi normalnie, bo gram w Heroes 4 od lat, nagle działa tak jakbym ustawił najwolniejszą prędkość pola bitwy. Nadal mam też problemy z uruchomieniem. Na początku wyświetla mi się czarny ekran i muszę wyjść do windows i wrócić :) No, ale najbardziej irytująca jest ślimacza prędkość gry. Próbowałem ustawiać zgodność itd ale niestety nic to nie dało, a poza tym serio jeszcze niedawno gra śmigała na tym samym sprzęcie i systemie. Ja tylko ją odinstalowałem haha

Adams PW
8 stycznia, 14:28
Podczas próby ściągnięcia z Kwasowej Groty pliku Project Ironfist pojawia się info, że nie można bezpiecznie go pobrać. Jakieś rozwiązania? ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyspawany] Problemy techniczne i półtechniczne z HoMM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel