Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51

avatar PW
2 marca 2021, 19:52
No ładnie ładnie! Dzięki Uhm za wszystko i ciśnij Orziego by nie zwlekał z wydaniem nowej wersji :) I mam nadzieję, że jeszcze będą cię kiedyś ręce świeżbić do moddingu :)

Fandor PW
15 marca 2021, 14:00
Trzymam za was kciuki, i mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI, (albo po
prostu wyjdzie na VCMI) która pozwoli dodawać nowe miasta, grafiki i będzie łatwo edytowalna,
żeby zapaleńcy mogli dodawać masę nowej zawartości w ślicznym bajowych pixelach.
Dzięki Ci Uhm za całą pracę którą do tej pory włożyłeś w moda. To będzie niepowetowana strata
dla teamu.

Kastore PW
15 marca 2021, 15:14
Fandor:
mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI
Proszę nie, to mój ulubiony mod.

Kuririn PW
15 marca 2021, 18:19
ktoś:
mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI
Mozesz zaczać przepisywac :P

DragoHomm PW
18 lipca 2022, 17:26
Na forum projektu moda H3SW, Forums of Enroth pojawiła się iskierka nadziei od jednego z twórców. Tłumaczenie:

Witam wszystkich pasjonatów H3SW!
Prace nad nadchodzącą wersją H3SW wciąż trwają, ale wiem, że wielu z Was nie może się doczekać kolejnej wersji ze wszystkimi ulepszeniami, które przyniesie. Chciałbym jednak wiedzieć, co chcielibyście zobaczyć w następnej wersji gry? Czy brakuje czegoś ważnego, czy chcesz, żeby coś było inne?
Aby było jasne, te sugestie mogą nie być dla nas realistyczne (lub w ogóle istotne dla projektu) przed wydaniem, ale zobaczymy, co można zrobić. Naszym celem jest wydanie kolejnej wersji w tym roku, więc mamy jeszcze trochę czasu na dokończenie.


Także super wiadomość dla fanów tego projektu, którzy już nie łudzili się na pojawienie kolejnej wersji.

Kastore PW
19 lipca 2022, 16:41
TAAAAK!!!

Górski Krasnolud PW
19 lipca 2022, 20:06
Może w końcu ujrzymy Zamek Heretyka <3

Kastore PW
19 lipca 2022, 22:44
Ja przyjmę wszystko z otwartymi rękami.

DragoHomm PW
23 września 2022, 16:43
Świetne wieści dla wszystkich!

Już dziś o godzinie 17 premiera oficjalnego trailera nowej wersji moda.
Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars - Official 2022 Update Trailer

Kastore PW
24 września 2022, 12:55
Widzę dbałość o szczegóły, bo jest animacja wybuchającej głowy obserwatora przy śmierci z powodu nadmiaru magii.

uhm PW
31 grudnia 2022, 19:31
Jako że w tego w sylwestra nie ma co raczej liczyć na nową wersję HoTA, w tym roku mały prezent od mojego zespołu. Wersja 0.8.2 nie jest może przełomowa, za to zawiera liczne małe i duże poprawki, czyniąc H3SW Mod naprawdę grywalnym i stabilnym. Nie przedłużając:

Heroes of Might and Magic III: The Succession Wars wersja 0.8.2

Hype!

Dużą bolączką jest brak nowych map, dlatego postarałem się też poza oficjalną paczką (w której moje dwie wcześniejsze mapy zostały sprawdzone i są już możliwe do przejścia :P ) stworzyć jedną nową, większą mapę. Jest ona jednak totalnie nieprzetestowana - a powinna być, bo w założeniu przyrost stworów w większości zamków został znacznie podniesiony i bossowie biegają po mapie bez większych ograniczeń (więc istnieje cień ryzyka że może być nie do wygrania, again :P ) Przed wami

Kilgor

Trzeba wrzucić do
\Succcesion Wars\Mods\The Succession Wars 0.8.2\H2MP

Prawdopodobnie w najbliższych dniach i tygodniach zajdzie też dużo zmian, musimy przegadać co dalej, bo najważniejsi członkowie teamu albo są nieaktywni, albo jak ja i Albert myślą o przekazaniu pałeczki. Szkoda by było, gdyby zbierane latami materiały przepadły, ale myślę że znajdą się chętni, którzy je wykorzystają ;)

EDIT:
Prawie zapomniałem, Albert wystarał się o pozwolenie Heroes Orchestry na wykorzystanie ich utworów, pliki do podmiany ich muzyki (albo wyboru kawałków SW/PoL/midi) są w folderze
\Succcesion Wars\Mods\The Succession Wars 0.8.2\Music packs
Plikami tymi zastąpić te obecne w
\Succcesion Wars\Mods\The Succession Wars 0.8.2\mp3

Crystal Dragon PW
2 stycznia 2023, 12:07
20 minut gry i zauważyłem dwie rzeczy:

1. Z jakiegoś powodu mimo podmiany plików na te od HO, w dalszym ciągu mam stare motywy muzyczne. Możliwe, że to gafa po mojej stronie, ale na tą chwilę nie mogę tego sprawdzić.

2. Nie jestem pewien, ale czy diabły powinny pojawiać się jako losowy (chyba, bo testowałem mapkę Fallen virtue i możliwe, że było to celowe działanie) przeciwnik siódmego poziomu? Zważywszy, że jedyna animacja, jaką mają ukończoną to animacja śmierci.

Kastore PW
2 stycznia 2023, 14:26
1. Do złego folderu wrzuciłeś.
2. Ale pojawiają się rzadko.

Crystal Dragon PW
2 stycznia 2023, 17:05
1. Faktycznie, pomyliłem foldery mp3.
2. Nie oznacza to, że to było zamierzone.

uhm PW
2 stycznia 2023, 19:10
To mapa mojego autorstwa, dlatego diabeł na pewno był zamierzony :P. Mam wątpliwość, czy kiedyś jeszcze porządną animację dostanie, dlatego jeśli mocno psuje immersję, do hotfixa mogę go zmienić na mapie na inną jednostkę.

Crystal Dragon PW
3 stycznia 2023, 19:50
Nie ma problemu, obecność diabła mi nie przeszkadza, problem zaadresowałem, bo myślałem, że nie była ona zamierzona.

James_Dean PW
4 stycznia 2023, 15:15
Gram w tego moda, jest świetny!
Jednak co kilkanaście tur się zacina (w losowych momentach) albo wyskakuje Access Violation. W Heroes'ach i modach jest to o tyle męczące, że w większości wypadków nie da się ich wyłączyć przez zrzucenie na pasek albo włączenie Menadżera Zadań - trzeba restartować kompa :/

uhm PW
5 stycznia 2023, 18:32
Jeśli pojawia się przy którymś crashu WoGowe okno, gdzieś w głównym folderze z grą powinien zostać stworzony plik z logiem z tego zdarzenia, możesz mi go podesłać na priw. Jeśli takowego okna nie ma, zobacz czy błąd pojawia się na wszystkich mapach, czy tylko na jednej (zmień też na próbę zamek którym grasz), możesz wtedy przysłać sejwa z tej gry. Jeśli gra wywala w zupełnie losowych momentach, spróbuj zainstalować od nowa na czystej wersji complete z goga i wtedy zobaczymy. Orziemu jeszcze jedna rzecz przychodzi do głowy, tylko muszę znaleźć plik który trzeba dodać.

Droopy PW
6 stycznia 2023, 09:08
A co z przyszłością dodatku ? Można spodziewać się dalej aktualizacji ? Kiedyś było mówione że do gry dojdzie jeszcze frakcje Heretic (inferno) i Cyborg (Forge).Czy te plany są dalej aktualne ? Fajnie by było jakby ten dodatek był dalej rozwijany

Kammer PW
6 stycznia 2023, 11:14
@Droopy, biorąc pod uwagę komentarze stąd (z jakiegoś powodu link nie chce działać, usuń wszystko przed heroes i będzie ok), nie nastawiałbym się szczególnie na jakiś ciąg dalszy.

@Uhm, czy SW wymaga jakiejś konkretnej wersji HDmoda? Ja zainstalowałem najnowszy i stale przy odpalaniu dostaję takie komunikat:

Problemem jest to, że... nie mam takiego pliku. Jedyny dostępny to "HD_Launcher.exe".
Problem mi jeszcze jedna osoba zgłosiła, więc to raczej globalne.
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel