Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes VII - wymagania
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alistair PW
30 marca 2020, 22:08
Jedyne rozwiązanie czego? W czym tkwi problem?

Górski Krasnolud PW
12 czerwca 2022, 17:14
Mam pytanie, jaki laptop powinienem kupić, ażeby Heroes VII działał mi poprawnie? Kilka lat temu miałem Asusa z 2013 roku i tam siódemka ledwo zipiała. Czy ktoś poleca jakiś model, może być używany, który już nie jest produkowany, chodzi o to, że po prostu nieco więcej bym sobie popykał w siódemkę, bo nigdy nie miałem okazji się w nią tak porządnie "wygrać".

Ursus PW
12 czerwca 2022, 22:45
@Górski Krasnolud Jeśli to będzie pomocne to na tej stronie jest parę raportów graczy, którzy korzystali z różnych sprzętów. Ja osobiście ostatni raz zagrywałem się w H7 w 2016 (na komputerze stacjonarnym) i posiadałem 8Gb RAM, procesor 3.3 Ghz, kartę Nvidia GeForce GTX 750Ti oraz Windows 7. Ogólnie wydaje mi się, że jakikolwiek z obecnych na rynku lapków podoła tej grze.

Górski Krasnolud PW
13 czerwca 2022, 09:14
Hmmm, wszedłem sobie na stronę Gier Online, i tam spośród trzech rekomendowanych lapków najbardziej zainteresował mnie ten model. Pytanie, czy warto? Głównie zaciekawiła mnie cena, bo 3 000 to relatywnie mało w dzisiejszych czasach, ale jeśli ktoś mógłby powiedzieć, jak by na takim sprzęcie działał Heroes VII, oraz czy pociągnął by nowsze tytuły jak King's Bounty 2, czy Songs of Conquest, i czy miałby jakiekolwiek szanse na pociągnięcie Heroes VIII, gdyby np. zapowiedzieli go za dwa lata, i zakładając, że gra byłoby "przeciętna" graficznie, jak na rok 2024. Wiem, trochę namieszalem, ale chyba najprościej opisałem to, co miałem na myśli.

Ursus PW
13 czerwca 2022, 11:12
Mój obecny laptop jest nieco gorszy od tego z Allegro (mój ma słabszy procesor i tylko 8Gb RAM), ale nie mam problemu, aby zagrywać się w np. Battlefronta 2 od DICE czy Jedi: Fallen Order przy relatywnie wysokiej grafice i dobrej płynności, także i z H7 dałby radę.

klimat93 PW
14 czerwca 2022, 12:04
@Górski Krasnolud
Sprawdziłem ten lapek którym jesteś zainteresowany.
Powinno wszystko chodzić ja mam 8GB ramu, Procek i3 serii 9000, kartę Nvidia Geforce 1050Ti i Kings Bounty II przeszłem już 2 razy bez większych "problemów technicznych" na średnich. Song of Conquest też chodzi bez problemów jeśli nie jesteś "maniakiem" ustawień ultra to myślę że wymienione gry na średnich czy nawet wysokich powinny chodzić. Jedynie martwi mnie Windows 11 to jest największa niewiadoma tego zakupu.

Matikun PW
14 czerwca 2022, 20:13
Z takim prockiem i kartą H7 powinno ci działać jak złoto. Pytanie czy nie lepiej dopłacić kilka stówek i mieć lapka z RTX 3050/3050Ti i np. Ryzenem 5 5600H. Ja bym szedł w tę stronę, ale jeśli musisz spinać budżet i chcesz lapka stricte pod H7, to ten z allegro myślę, że nada się bardzo dobrze.

Górski Krasnolud PW
15 czerwca 2022, 11:49
Trzy odpowiedzi na moje jedno pytanie tylko utwierdza mnie w przekoniu, że Kwasowa żyje, i nadal ma się bardzo dobrze. :)
Po Waszych postach bardzo chętnie skusiłbym się na tego TUF15, jednak zaciekawiła mnie wypowiedź Matikuna. Czy mógłbyś mi podesłać jakiś znajomy model, z preferowanymi przez Ciebie parametrami? Jeśli jest to kwestia "zaledwie" kilku stówek, a komputer miałby być znacznie mocniejszy (jestem typem człowieka, który kupuje laptopa raz na 10 lat) to na pewno pochylił bym się nad Twoimi propozycjami, ponieważ komputer miałby być nie tylko do Heroes VII, ale również do tytułów, które wyszły by np. w 2025 roku (czyli żeby jeszcze "pociągnął" tytuły, które wyjdą za kilka lat).
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Heroes VII - wymagania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel