Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Reinkarnacja
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Kastore PW
20 maja 2022, 16:05
orodreth:
Gwiazda filmowa - chcę być wszędzie
Bardzo cenne, filozoficzne motywy widzę w Twoich postach. Za każdym razem uważam, że to strata dobrych pomysłów, kiedy jesteś banowany.

anonim1233 PW
22 maja 2022, 19:13
Co to jest?

pan G PW
22 maja 2022, 19:14
Dobre pytanie

Kastore PW
23 maja 2022, 21:55
Co o mnie uważasz?

Kastore PW
23 maja 2022, 22:47
Uważasz, że afazja to bzdura, czy coś w tym może być?

Yaaqob PW
24 maja 2022, 12:01
Kastore:
Bardzo cenne, filozoficzne motywy widzę w Twoich postach. Za każdym razem uważam, że to strata dobrych pomysłów, kiedy jesteś banowany.
+1

Yaaqob PW
24 maja 2022, 14:27

Coś w ten deseń? ^_-

Kastore PW
25 maja 2022, 03:20
Słuchaj, King, szukam kreatywnego bodźca. Chciałbym się pochwalić moim niewielkim projektem. Otóż zacząłem pisać moją własną książkę (polecam, świetna zabawa). Na razie mam tylko tytuł, nazywa się "Kapitan Blejk", będę powiadamiał o postępach. Natomiast czy masz pomysł kim może być kapitan Blejk? Kapitan piratów? Statku kosmicznego? Marines na stacji polarnej? Potrzebuję tej informacji do mojej książki.

Yaaqob PW
25 maja 2022, 08:24
Kastore:
Kapitan piratów?
Plot twist - King Majesty to Orodreth Pirat! ;-D

Andruids PW
25 maja 2022, 19:18
oro:
i wolność jest tym co mu brakuje (Blejkuje).

Yeah, it's Blejkin' time.

Kastore PW
25 maja 2022, 19:21
A jaki ogólny motyw mogę wprowadzić, żeby podobało się dzieciom? Wiesz, jak np. zaklęcia w Harrym Potterze?

Andruids:
Yeah, it's Blejkin' time.
Blejking Bad

Kastore PW
25 maja 2022, 19:29
I dzieci będą lubić coś takiego?

Yaaqob PW
26 maja 2022, 07:57
King Majesty:
No może dziewczynki mają jakieś wymagania.
Jejciu, wspaniała filoginia! :-) ;-)

Kastore PW
26 maja 2022, 13:18
Ej, King, kto jeszcze może być w załodze Kapitana Blejka?

Kastore PW
26 maja 2022, 19:31
A np. prawnik byłby najsilniejszą czy najsłabszą postacią na statku pirackim?

Kastore PW
27 maja 2022, 21:13
Czy prawnik jest też najsilniejszy, skoro zna prawo działania mięśni?

Kastore PW
28 maja 2022, 16:25
orodreth:
Zresztą barbarzyńcy (z H IV)
Ale proszę bez stygmatyzacji. Dużo gorzej byłoby dla nich, jakby mieli cukrzycę.

boardgames_ftw PW
6 czerwca 2022, 11:04
Czy można wykluczyć te tematy z newsfeeda na głównej? To brzmi, jakby bot uczył się języka polskiego. Nie dość, że ukrywa posty w wartościowych wątkach, to jeszcze daje zły obraz tego, co się dzieje w Grocie.

Pointer PW
6 czerwca 2022, 11:24
Widzę, że nie tylko mi to przeszkadza. Do tego co napisałeś, dodałbym jeszcze fakt pisania kilku postów pod rząd w jednym temacie. I to nie sporadycznie, dla podkreślenia ważności danego wpisu, ale notorycznie i to bez żadnego logicznego uzasadnienia. Jeśli dobrze kojarzę to był na to chyba jakiś punkt w regulaminie Groty... Ale mam wrażenie, że ostatnio Strażnicy chyba co nieco przysnęli...

Darkem PW
6 czerwca 2022, 11:35
Pamiętam czasy, w których posty składające się z kilku słów lub po prostu nic niewnoszące do dyskusji były kasowane, a moderatorzy podkreślali błędy ortograficzne i literówki w wiadomościach, co odstraszało i zniechęcało narybek fanów do brania udziału w dyskusjach. Teraz nikt nic nie robi ze spamem. Przykre.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Reinkarnacja

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel