Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Refort
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

Chad PW
3 marca 2022, 01:20
Avatar, nie wszyscy. niektórzy robią to jako projekty do szkół, płatne projekty też zazwyczaj nie można nazywać hobby,a nie wspomnę o moderach którzy robią mody by podnosić kompetencje oraz dopisywać swoje pracy na CV czyli podnoszenie kwalifikacji zawodowej :)

Ale to wątpię by moderzy H3 należeli do tej grupy moderów ;)

Bo wątpie by gdziekolwiek zatrudniając programistów ktokolwiek by uznał na CV "zrobiłem moda pod grę sprzed wieku" jako wielki wyczyn skoro nawet i ja daję radę tutaj :D

Edit: kolejne screenshoty z progressu.
















Chad PW
17 kwietnia 2022, 20:17
https://www.mediafire.com/file/jys7l3msplal204/RE_LAB_mod.rar/file

https://www.mediafire.com/file/0cvj1a50xzqlr8i/RELab_Patch.rar/file patch potrzebny po istalacji moda... niestety, nie potrafie dobrze zrobic instalke moda, nie wszystkie pliki instalka zainstalowala poprawnie, dlatego jednak musi byc ten patch...

Gotowe :)

Kastore PW
17 kwietnia 2022, 22:04
Co to znaczy refort?

Chad PW
18 kwietnia 2022, 08:17
@Kastore REFort to skrót od Resident Evil Fort. Zmieniłem jednak nazwę, REFort to była nazwa robocza, teraz nazywa się RELab, czyli Resident Evil Lab.

Chad PW
18 kwietnia 2022, 13:54
Jezeli ktos pobral wczoraj, niestety z przykroscia informuje, ze do ****a ze mnie programista i nawet instalke nie potrafilem odpowiednio zrobic, dlatego walczylem dlugo zeby moc jakos to skompilowac... linki nadal te same, ale trzeba na nowo pobrac jezeli ktos z was juz pobral, i na nowo zainstalowac, wraz z patchem... inaczej polowa contentu modu nie jest zainstalowana poprawnie.

Majster PW
20 kwietnia 2022, 17:45
O kurka, ale się zaskoczyłem, że to miasto jest zrobione pod wog'a. A ja już odruchowo, zacząłem pliki miasta do folderu vcmi pakować. :p

Będę musiał najpierw sprawdzić sobie tego całego wog'a, bo nigdy nie bawiłem się tą platformą, zresztą podobnie jak erą.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [H3/mod] Refort

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel