Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 29 - 30 - 31

MCaleb PW
16 marca 2007, 19:43
>>> Jak się Forge wprowadzi, to będzie beznadziejnie.
Może wpierw sobie 'conieco' o historii świata MM poczytasz i/albo przejdziesz całe MM (albo przynajmniej kilka części) przed pleceniem takich farmazonów.

>>> Wyobrażasz sobie walkę krzyżowców z cyberzombie lub ogrami z wyrzutnią rakiet.
Tak, i nie mogę się wprost tego doczekać.

>>> Lepiej poczekać na Bastion w 3.59.
A kto Ci powiedział, że to akurat Bastion wejdzie do WoGa 3.59?

tymolord PW
16 marca 2007, 20:39
Forge mi nie odpowiada, wolałbym za to jakiegoś neutralnego wojownika z laserowym karabinem (neutralny), Destroyera (neutralny, zły), i jakiegoś robota też z laserem (neutralny, dobry). Cyber-zombie i goblin z laserem są O.K.
>>> Lepiej poczekać na Bastion w 3.59.
>>> A kto Ci powiedział, że to akurat Bastion wejdzie do WoGa 3.59?
Najlepiej gdyby były miasta optymalne, które można pomieniać za pomocą wogopcji i zamieniać na miasta które na danej mapie nie będą uczestniczyć. Jestem za Egiptem. Jakby co to istnieje także projekt miasta Grove- mrocznych elfów.



MCaleb PW
16 marca 2007, 20:47
>>> Najlepiej gdyby były miasta optymalne
Będą optymalne, nie martw się już o to. Nad statystykami zapewne długo pracowali ich twórcy.

Poza tym, to miasta te będą opcjonalne. :P

>>> Jakby co to istnieje także projekt (...)
Taaak... całkowicie zerżnięty z W3 - dlatego też mi się nie podoba (bo te dwa gatunki nie pasują do siebie jako kropka w kropkę).
Dla mnie równie dobrze może go nie być.

Micki PW
17 marca 2007, 15:18
Forge powinno być!
Może i zwiększyć popularność Heroesów wśród osób, które nie przepadają za średniowieczem.

Trang Oul PW
17 marca 2007, 16:52
A od kiedy HoMM to średniowiecze?

Seener PW
18 marca 2007, 01:52
No a nie ? Chociaż, jak by się tak zastanowić, to występują tu stwory np z mitologii (antyk) ale przecież smoki i inne potwory kojarzone są ze średniowieczem, ale już na pewno akcja nie toczy się w teraźniejszości ani w przyszłości, bo w takiej konwencji jest miasto The Forge. To nieporozumienie. Nijak ma się to do ogólnego klimatu gry. Smok walczący przeciwko Robocopowi z pistoletem (przykład taki)- okropieństwo...

Trang Oul PW
18 marca 2007, 09:56
Pograj w MM, najlepiej we wszystkie części, a zrozumiesz...

Alamar PW
18 marca 2007, 10:13
>>>Smok walczący przeciwko Robocopowi z pistoletem (przykład taki)- okropieństwo...

To samobójstwo - dla smoka. :)
Słowa jednej z największych pogromczyń smoków na całym kontynencie Enroth:
Long ago I found an old weapon that fired sunlight and could kill almost anything I used it against. I kill so many dragons, it got to be routine. I could shoot them of the sky like big, slow ducks.

W przeciwieństwie do innych pogromców smoków (w tym tych od artefaktów takich jak włócznie Wyrm Spitter czy Gibbet) nadal żyje, co już samo w sobie jest niezłym osiągnięciem.

Ginden PW
18 marca 2007, 10:34
Może Forge ma uzasadnienie fabularne. Nie protestuję przeciwko oryginalnym jednostkom Forge (4 i 7 poziom), ale obrzydzenie budzi w mnie goblin z miotaczem czy minotaur z silnikiem odrzutowym.
@Trang Oul: Ups!

Trang OulTrang OulSilnik laserowy? Możesz opisać budowę tej cudownej maszyny?

Dark Dragon PW
12 kwietnia 2007, 21:18
Czy 3DO lub NWC opublikowało grafiki jakiś jednostek (oprócz 1-3) z Forge?
Czy jest więcej "skrenów"?

Minotaur PW
13 kwietnia 2007, 19:37
Heyka, jestem nowy i jestem kolegą Ponurego (który jak widać nie cieszy się zbytnią sympatią, wśród was).
Nie wiem co tym całym Forge, niektórzy widzą? Ja uważam, żę jest dziwne.

tymolord PW
13 kwietnia 2007, 20:33
Też tak uważam, ale Forge ma bardzo dużo wspulnego z Might and Magic. Początkowo też uważałem że jest dziwne. Przeczytaj sobie Historię świata Might and Magic.

Ginden PW
13 kwietnia 2007, 20:37
Niby Forge ma dużo wspólnego z fabułą itd. ale fabułę można podpiąć też pod latającą lodówkokseropralkę. A odtworzenie Forge... Jakość tego co jest prezentowane na stronach Forge pozostawia wiele do życzenia. Tylko prace Nagasha są jako takie. W WoGu czekam na androidy z M&M.

ponury PW
13 kwietnia 2007, 21:54
Jak dla mnie, to Forge jest fajne, ale jednostki są jakoś dziwnie dobrane.

tymolord PW
14 kwietnia 2007, 20:38
Jeśli chodzi o Naga Tanki to one mają gąsienice założone (czy tam są w tym czołgu), czy też je mają zamiast ogona?

Dru PW
14 kwietnia 2007, 23:57
Chciałbym się zapytać czy ten projekt jest wogle jeszcze rozwijany? I ile zostało już zrobione?

Acid Dragon PW
15 kwietnia 2007, 01:31
sporo, aczkolwiek od jakiegoś czasu prace stoją w miejscu, co wynika z podstawowego założenia - aby dodać nowe miasto potrzebny jest Slava. Slava, który może niedługo wreszcie ponownie zajmie się WoGem, jak kilka dni temu zapewniał mnie w mailu.

Trang Oul PW
15 kwietnia 2007, 13:53
Ziel:
All town graphics, heroes, almost all monsters are done - the lack is puzzle map and city walls.

Dru PW
15 kwietnia 2007, 18:05
Są gdzieś zaprezentowane jakieś grafiki? Zrzuty ekranowe?. Gdyż główna strona projektu nie chce się coś ładować...

Czy Slava odkodował już grę na tyle by dodawać nowe zamki? Bo z tego co pamiętam były z tym jakieś problemy....

Acid Dragon PW
15 kwietnia 2007, 18:50
1. Nie.
2. Nie.

Ad. 1. - Gdyż nie uważam, aby prezentowanie prac przed premierą było czymś pozytywnym, o ile premiera nie jest już w 100% pewna.

Ad. 2. - Miejmy nadzieję, że *jeszcze* nie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel