Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 198 - 199 - 200 - 201 - 202

Kuririn PW
28 stycznia 2022, 02:07
@Kasatore

Mistrz:
Jak na Ogra, to twarz ma zupełnie nieogrową.
Poprawie.
Andzej:
Najważniejsze, że ma warstwy.
Nie znam się.

Warmonger PW
28 stycznia 2022, 21:44
Ogr wygląda solidnie, ale...

Wydaje mi się, że jednostki (Ogr, Naga, typ z kosturem(?)) są trochę zbyt pstrokate - kolorowe i szczegółowe, razem robi się z tego jakiś karnawał przebierańców.

Kastore PW
28 stycznia 2022, 21:49
No, nic nie widzę na tym modelu.

witchking PW
28 stycznia 2022, 23:08
Modele są piękne. Myślę, że problemem nie jest szczegółowość tylko za mała różnorodność kolorów na poszczególnych elementach. Dobranie bardziej kontrastujących kolorów uwydatniło by szczegóły. Na przykład u nagi dobrał bym inny kolor dla skóry albo zwiększył nasycenie na złocie, ogon też wymaga większego nasycenia. Ale modele naprawdę są świetne, do poprawy są tylko tekstury i to w niewielkim stopniu.

Ps.odtworzony mega dragon z H4 wygląda obłędnie

Kuririn PW
28 stycznia 2022, 23:14
Naga jeszcze nie gotowa (porzucona w czeluściach dysku i czeka na swoja turę). Nad ogrem pomyśle (podłubie), ale chyba więcej nie wycisnę. Lecz kto nie ryzykuje ten nie jedzie na traktoru :D

Fandor PW
29 stycznia 2022, 09:45
Wydaje mi się, że na tej mapie jest za dużo. Generalnie nie mam żadnego punktu odniesienia, bo demonstrujesz dodatkowe ulepszenia nie na tle oryginalnych jednostek, a na tle twoich innych modeli.

Dobrze by było, abyś podczas demonstrowania nowych jednostek robił to na tle oryginalnych i innych ulepszeń. Przydałaby się taka perspektywa - jak wszystkie nowe ulepszenia danego miasta prezentują się koło siebie gdy naprzeciw są jednostki ulepszone, albo porównanie drugiego ulepszenia z ulepszeniem i podstawową jednostką i zobaczenie rozwoju.

Mistrz PW
29 stycznia 2022, 11:55
Fandor:
Dobrze by było, abyś podczas demonstrowania nowych jednostek robił to na tle oryginalnych i innych ulepszeń. Przydałaby się taka perspektywa - jak wszystkie nowe ulepszenia danego miasta prezentują się koło siebie gdy naprzeciw są jednostki ulepszone, albo porównanie drugiego ulepszenia z ulepszeniem i podstawową jednostką i zobaczenie rozwoju.

Oto porównanie jednostek Zamku. Pojawią się też inne zestawienia zbiorcze jak tylko line-up`y zostaną ukończone ;)


DragonKing PW
29 stycznia 2022, 11:58
Co by nie mówić, bardzo ładnie się prezentują, nawet na tle oryginalnych jednostek

Kuririn PW
29 stycznia 2022, 12:06
@Fandor

Mistrz PW
29 stycznia 2022, 12:23
@DragonKing

Tak, to jest doskonała robota. Szczególnie ten strzelec w morionie z piórkiem wygląda fantastycznie. Kojarzy mi się z Wilhelmem Tellem.

@Kuririn

Co do Ogra, to dla mnie problemem jest paszcza. Poza tym wygląda świetnie. Tak jak pisali przedmówcy, można pomyśleć czy kolczugi pod napierśnikiem nie zrobić ciemniejszej ja u Szamana, by kontrastowała się trochę bardziej.

Natomiast Cerber mi nie leży. Sądzę, że ulepszenie pomiędzy HellHoundem i Cerberem było by wskazane. To taki Orthos.



Wiem, że to nie jest twoja ulubiona koncepcja, więc jeśli zdecydujesz inaczej, to może pasował by taki Rogaty Cerber?



Duże rogi na głównej głowie i bardziej szara sierść. Myślę, że prezentował by się godnie.

Kuririn PW
29 stycznia 2022, 12:38
Mistrz:
Natomiast Cerber mi nie leży. Sądzę, że ulepszenie pomiędzy HellHoundem i Cerberem było by wskazane. To taki Orthos.
To są ulepszenia, a nie mieszanie lineupu. Ja się z tym pogodziłem.

Mistrz PW
29 stycznia 2022, 13:33
Ja nie, a kropla drąży skałę. Poza tym, od każdej reguły może być wyjątek. Możesz zawsze zrobić dodatkowe ulepszenie Hellhounda i Cerbera ;)

Fandor PW
29 stycznia 2022, 13:42
Ja popieram w tym temacie Kuririna.

Znaczy generalnie od jakiegoś czasu uważam, że znacznie ciekawszym projektem byłoby utworzenie downgradów, żeby obecne ulepszenie, było drugim ulepszeniem, ze względu na to, że bardziej zacząłem doceniać prostote, a modele Kuririna są przepiękne, ale już mają w sobie dużo przepychu, który niekoniecznie mi pasuje do H3.

Niemniej, Kuririn włożył już w to masę pracy i bardzo dobrze, że narzucił sobie pewne standardy, których się trzyma. Już przy wielu jednostkach była dyskusja czy nie lepszy byłby downgrade, albo jakaś środkowa jednostka.
Jeżeli dobrze pamiętam to gryf, mag, kapłan i chyba coś jeszcze miało takie problemy, a koniec końców Kuririn i tak wymyślił piękne ulepszenie. Także dajmy mu po prostu czas, z jego obsesyjnym perfekcjonizmem na razie pewnie to zostawi, a za jakiś czas, jak zrobi inne jednostki to do cerbera wróci.

Kuririn PW
29 stycznia 2022, 14:17
Mistrz:
Możesz zawsze zrobić dodatkowe ulepszenie Hellhounda i Cerbera ;)
Z całym szacunkiem, ale jestem leń :D

witchking PW
29 stycznia 2022, 15:30
Moim zdaniem największą wada ul cerbera jest za mała głową. Przeskalowałbym ją tak 1.1 albo 1.2. większość jednostek w homm ma przeskalowane głowy.

DragonKing PW
29 stycznia 2022, 16:24
Co do ogra, spróbuj poprawić twarz i rozjaśnić kolor skóry. Więcej włosów na głowie może?
Cerber zaś, nie wygląda jak ulepszenie. Nie leży mi totalnie. Mordy za małe, Cerber za chudy, no nie wygląda to dobrze.

Chad PW
10 lutego 2022, 15:05
tak z ciekawości, a wersja pod WoGa też będzie?

Kuririn PW
12 lutego 2022, 18:49
Nie potrafić w WoGa/Ere.

Kuririn PW
2 lipca 2022, 23:14
Up. Gold Dragon


Fandor PW
3 lipca 2022, 12:08
Jak go nazwiesz i czym się będzie charakteryzować?
Model na pewno super różni się od złotego smoka, ale jestem ciekaw jakiś dodatkowych umiejętności.
strona: 1 - 2 - 3 ... 198 - 199 - 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel