Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 28 - 29 - 30

Castlebeck PW
29 listopada 2021, 17:23
OK, dzięki za odpowiedź. Póki co i tak teraz nie mam czasu grać, więc może w międzyczasie jakaś promocja na GOGu będzie na H3 Complete :) to się zaopatrze.

W razie problemów będę w tym temacie pytał.

VIP PW
29 listopada 2021, 18:47
Spoko, pewnie na święta :P. W sumie zawsze na heroski jest :P, ale ta wersja z płyty pewnie by działała.

Castlebeck PW
29 listopada 2021, 19:25
Dla pewności zakupię, żeby potem się nie wykrzaczało coś w trakcie gry.

VIP PW
29 listopada 2021, 20:26
Wydaje mi sie ze nie powinno, ale nie kojarze jak tam wyglada struktura ;P.

Kertra PW
30 listopada 2021, 20:20
Castlebeck na gogu jak kupisz polską wersje to dostajesz tak naprawdę Złotą Edycje tzn. menu jest z SoD'a ;) Wersja angielska jest normalna z menu Complet ;)

Hieronim PW
1 grudnia 2021, 15:56
Cześć. Mam niestety mały problem. W drugiej misji Wojowników pustkowi zamiast Tarnumem zaczynam uwaga Solmyrem barbarzyńcą ze specjalizacją w ataku i poziomie 1. Jeśli gdzieś w tym temacie była o tym informacja to przepraszam. Jeszcze raz wielkie dzięki za ogrom pracy nad modem i spolszczeniem! :)

VIP PW
1 grudnia 2021, 18:05
@Heronim

Chodzi tu o ulepszone wersje?

Jak wersja moda i ustawień w launcherze (screen)?

Możesz podesłać screen Tarnuma (postaci) i zapis gry?

P.S.
U mnie wszystko jest dobrze hmmm

Castlebeck PW
1 grudnia 2021, 18:34
@Kertra & @VIP
To znaczy, że jak chcę 'spolszczyć' Kroniki to lepiej używać tej angielskiej wersji H3 Complete z GOGa żeby wszystko dobrze działało, czy na polskiej wersji H3 Complete też zadziała? Bo na GOGu po kupieniu gry ma się możliwość pobrania wersji angielskiej i polskiej.

Castlebeck PW
1 grudnia 2021, 18:37
Jeszcze taka uwaga do wszystkich. Jak będziecie kupować Kroniki na GOGu to po zakupie już nie da się pobrać instalatora który zainstaluje wszystko na raz, tylko trzeba każdy rozdział instalować oddzielnie.

VIP PW
1 grudnia 2021, 19:02
Lepiej: pl complete dla pl kronik, ang complete dla ang kronik :). Nom niestety :(, ale możesz wysłać prośbę do supportu, może przywrócą jak macie do podeślijcie, że zwracacie się z prośbą o przywrócenie :). Będzie widać, że jest zainteresowanie! :)

Castlebeck PW
1 grudnia 2021, 20:44
Przecież nie ma pl kronik. Po to jest to spolszczenie, żeby właśnie były pl.
O tym w instrukcji nie było, że H3 Complete też musi być angielskie, teraz będę wiedział.

VIP PW
1 grudnia 2021, 20:48
pytales o wersje h3 complete w jakim jezyku - zalezy w jakim jezyku chcesz grac

Castlebeck PW
1 grudnia 2021, 20:56
Chciałbym grać po polsku, dlatego chcę zainstalować spolszczenie które zrobiłeś. Przecież po angielsku mogę grać bez niczego bo Kroniki są teraz tylko po angielsku sprzedawane.
Te cztery kroniki które były wydane po polsku to już bardzo, bardzo dawno temu płytka mi się w napędzie rozpadła w czasie gry :) dlatego tak czekałem jak wody na pustyni, aż ktoś w końcu zrobi spolszczenie tych kronik z GOGu.

Podsumowując jakie H3 Complete muszę mieć jako podstawkę pod spolszczenie kronik i HDmod, żeby mi wszystko dobrze działało? Angielskie, czy polskie?

VIP PW
1 grudnia 2021, 20:59
Jest angielskie, ale bez pełnego wsparcia HDmoda, więc pracuje nad ang wersją jak wyżej pisałem - to nie tylko kwestia wspracia, ale tez sporo pracy nad zaginionymi zasobami i featureami. Jeśli grasz w polską to instalujesz polskie h3 complete.

Castlebeck PW
1 grudnia 2021, 21:04
I o to mi chodziło. Kertra jakiś zamęt wprowadza ;)

Angielska wersja w ogóle mnie nie obchodzi, jak dla mnie mogłaby nie istnieć :)

Tylko polska wersja, czekałem na nią ładnych parę lat, aż jakaś dobra dusza się zlituje i zrobi spolszczenie Kronik.

VIP PW
2 grudnia 2021, 19:22
Dlatego cały czas pracuje i udoskonalam projekt :P. Angielska wersja będzie spoko dla osób nie rozumiejących języka polskiego, ponieważ takie pingi otrzymałem ;P

Castlebeck PW
2 grudnia 2021, 20:47
Dzięki.


VIP:
"Angielska wersja będzie spoko dla osób nie rozumiejących języka polskiego, ponieważ takie pingi otrzymałem"

Jestem zaskoczony, kto by się spodziewał, że to akurat w Polsce będzie ulepszana angielska wersja :)

Hieronim PW
3 grudnia 2021, 20:12
Rzeczywiście to było głupie pytanie, bo mam starą wersję to nic dziwnego że nie działa wszystko super. Z jakiegoś powodu nie chce mi się pobrać ta najnowsza, ale to już mój problem. Powodzenia i miłego wieczoru :)

VIP PW
4 grudnia 2021, 10:29
Spoko, ale czemu nie możesz pobrać? Problemy z serwerem kwasowej groty czy internet :P?

Hieronim PW
4 grudnia 2021, 18:04
Nie wiem co jest tego przyczyną. Plik pobiera mi się do momentu 280 mb po czym nagle pobieranie się kończy, a po otwarciu wyskakuje komunikat, że plik jest uszkodzony. Pobrałem sobie wcześniejszą wersję i jest git.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 28 - 29 - 30
temat: [Projekt] Spolszczenie i modyfikacja Kronik

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel