Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [mod] M&M8 - Rebirth
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18

Khemiel PW
8 lutego 2021, 23:36
Sam nigdy nie grałem w rpg z serii M&M ale przyglądam się temu modowi z zaciekawieniem i nie mogę się doczekać zapowiedzianego mieszkańca tej kopalni.
Jeśli dobrze wywnioskowałem z kontekstu to w kwestii modeli 3D to co widzimy to max możliwości, jednakże jeśli jesteś w stanie dodać dekoracyjne "sprajty" to może oprócz kamyczków na podłodze jakieś korzonki wiszące u sufitu by się dało dodać. :D

Kastore PW
9 lutego 2021, 00:07
Albo w ogóle zrób w tej jaskini magiczną odwróconą grawitację i niech cała natura rośnie na suficie. Zawsze w MM podobały mi się kreatywne poziomy.

Baronus PW
9 lutego 2021, 21:46
Sugerowalbym najpierw zrobic samo surowe do gry. Czyli stwory korytarze skrzynki. A zabawa w w ornamenty jak bedzie czas. Jest raptem 1 mapa i jedna lokacja. Tymczasem powinny byc 3 na mape. Liczac 9 map to jest 27 lokacji! Z czym do ludzi! To praca dla 30 osob! Nawet mapa do Herosow to pewnie ze 2 miesiace jesli ma byc nielosowa i ciekawa. Tu jest o wiele gorzej.

A w sumie chodzi zeby nie grac w kolo tylko w te trzy podstawowe. Bo nawet mody to jest ta sama struktura gry. Niestety edytor powstal zbyt pozno! Gdyby go dali w MM8! Byloby ze 30 nowych czesci. To juz 20 lat.

J. M. Sower PW
9 lutego 2021, 22:24
Jest jedna mapa krainy i 4 lochy. ;) To nie jest strasznie mało. Aczkolwiek nie jest też zbyt wiele. Niestety, praca na silniku tej gry jest dość uciążliwa, a i zająłem się dodawaniem nie tylko samych map, ale nowych ras itd. przez co tak mozolnie mi z tym modem idzie w pojedynkę. Poza tym robiłem sobie nieraz długie przerwy od niego. Mam jednak nadzieję, że może na krótko, ale jednak wszystkim, którzy moda odpalą da on trochę radości z oglądania czegoś nowego w tej starej grze, tak jak mi sprawia radość tworzenie tej nowej zawartości. ;) Prawda jest też taka, że gdybym przysiadł do tego tak naprawdę mocno, to zrobiłbym naprawdę wiele, ale sęk w tym, że robię to dla przyjemności, tylko wtedy gdy mi się chce. Gdybym zamiast pracy siadał do tego moda na 40 godzin tygodniowo, to sam w ciągu roku zrobiłbym już sporego moda. ;D

Co do zwisających korzeni to w sumie ciekawy pomysł. Niestety kopalnia jest dość sporą mapą, więc dodanie czegoś takiego byłoby trochę pracochłonne, no i taki detal nie jest niezbędny, a jest wiele do zrobienia.

Na roślinność do góry nogami raczej nie ma miejsca w moich założeniach istoty tych lokacji. ;P

Swoją drogą, szczerze mówiąc staram się obecnie dopiąć tą pierwszą krainę i opublikować, a później już być może mod trafi do zamrażarki, bo mam inne, bardziej ambitne plany, którym chciałbym się poświęcić. Zdradzę tylko, że może mieć to lekki związek z RPGami Might and Magic. ;)

Baronus PW
13 lutego 2021, 20:44
Zdecydowanie nie zawal sobie życia bo mod! ;0))) Dlatego nie wymyslajcie mu korzeni! To jak by byl w szkole to duzo ferii i wakacji.
Oczywiscie przy tym swiecie MM sie odpoczywa jak sie robi. Oczywiscie dlatego rob jak masz ochote. Ale zawsze realne zycie najpierw!

Sir Galuf PW
17 listopada 2021, 23:24
Jak tam prace nad modem? Jestem bardzo ciekawy, bo mod zapowiadał się bardzo ciekawie

J. M. Sower PW
22 listopada 2021, 22:42
Na razie nijak. ;D Leży na dysku. Ale będąc szczerym na razie nie przewiduję bym miał do niego wracać, więc może za jakiś czas do tego siądę na chwilę i wypuszczę to co tam u mnie na dysku zalega, bo nie chciałbym aby zostało to tylko w mojej szufladzie. ;)

Ps. Gdyby ktoś się zastanawiał co się w ogóle ze mną dzieje, to w obecnym numerze CD-Action na bodajże 16 stronie jest artykuł o grze Postal Brain Damage, do której robiłem pewne modele widoczne na screenach. ;D
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18
temat: [mod] M&M8 - Rebirth

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel